The Hoxton Brussels
Occupying a brutalist-style tower building, The Hoxton Brussels offers 198 rooms with stunning views over Brussels.The hotel is located in the city centre and enjoys easy access to public transport and as well to the historical centre of the capital.
The bedrooms comes in sizes to suit any kind of stay. The interiors vibe is influenced by the 70s.
Pick from our all day lobby restaurant, or dine at Tope where you can sample fresh Mexican-inspired flavours up high on one of Brussel’s best rooftops. There’s also Cantina Valentina, a Peruvian-inspired restaurant specialising in dishes from the cosmopolitan coastal city of Lima, to the historic villages around Cusco.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Room | Toon prijzen |
The Dominican
Boetiekhotel The Dominican ligt op 5 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime accommodatie en gebruik van het wellness-centrum met een sauna en een Turks stoombad.
The Dominican heeft warm ingerichte kamers met gratis WiFi, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten van Nespresso. De kamers zijn tevens voorzien van een badjas met slippers voor extra comfort.
Na een uurtje sporten in het fitnesscentrum kunt u nieuwe energie opdoen met een voedzame lunch of diner in de Grand Lounge, die tegenover de binnenplaats ligt. De Lounge Bar biedt drankjes en exotische cocktails.
Het Dominican bevindt zich op 5 minuten loopafstand van het Centraal Station van Brussel. Vanaf de halte De Brouckère, 200 meter verderop, kunt u tramlijn 1 of 5 nemen naar het gebouw van de Europese Commissie.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
9Hotel Chelton
Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.
De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.
Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.
Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Eenpersoon Kamer | Toon prijzen | |
Standaard Dubbel of Twin Kamer | x 3 | |
Standaard Tripel Kamer | x 4 | |
Toon meer kamers. |
Martin´s Brussels EU
Martin’s Brussels EU
De prille geschiedenis van Martin’s Brussels EU begint in 1991. Het Eurovillage Hotel opent zijn deuren op de plaats waar vroeger vier huizen stonden met elk hun tuin. Nadat Martin’s Hotel zich in Waals-Brabant, Leuven en Brussel vestigde, nam de Groep ook dit Brussels hotelcomplex over.
Martin’s Brussels EU ging in 2007 in het indrukwekkende gebouw met maar liefst zeven verdiepingen van start met alle typische kwaliteitsstandaarden eigen aan de Groep. De ontvangsthal, het atrium, de vergaderzalen, de bar en het restaurant werden helemaal hertekend in een originele hedendaagse stijl. De talrijke hightech elementen van het hotel passen wonderwel bij het moderne karakter van de stad. De kamers en badkamers zijn compleet vernieuwd en bieden u al het comfort dat u van een prestigieus hotel verwacht.
Martin’s Brussels EU is sindsdien uitgegroeid tot één van de beste adressen van Brussel. Het hotel krijgt wekelijks een hele schare ministers, hoogwaardigheidsbekleders, parlementairen en Europese consuls over de vloer. Maar het is ook de favoriete plek van vele zakenreizigers en toeristen die een goedgelegen hotel zoeken met het nodige comfort om zich helemaal thuis te voelen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Room | Toon prijzen | |
Cosy Double | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Hostellerie ´t Fornuis
Bistronomie
Bistronomie is de samentrekking van bistro en gastronomie. Creatief en betaalbaar als alternatief voor chic en duur: grote keuken, een eenvoudig, authentiek bistrokader en scherpe prijzen. Dit alles in een rustige omgeving.
Hotel
Onze 21 kamers zijn voorzien van alle comfort met luxe badkamer, rechtstreekse telefoonlijn, satelliet T.V. en draadloos internet. Dit allemaal in een landelijk kader op maar 10 minuten van Brussel.
Seminarie
't Fornuis is ideaal voor het organiseren van kleine tot grote seminaries en vergaderingen.
Feestzaal
Van verjaardagen tot recepties is onze feestzaal beschikbaar. Maar ook voor minder leuke gelegenheden kan u bij ons terecht zoals een koffietafel of rouwmaaltijd en dit van maandag tot en met zaterdag.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
standaard double | x 3 | Toon prijzen |
standaard twin | x 3 | |
suite | x 3 |
Ibis Brussels Erasmus
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Steigenberger Wiltcher´s
GLAMOURÖSE EINRICHTUNG SORGT FÜR KOMFORTABLEN AUFENTHALT
Die 267 Hotelzimmer und Suiten unseres Hotels in Brüssel verwöhnen Sie mit stilvollem Interieur und Komfort der Extraklasse! Hierzu zählen u. a. Klimaanlage, Flatscreen-TV, Bügeleisen, Schreibtisch, Safe, Minibar, Kaffee- und Teezubereitungsmöglichkeit.
Sie planen ein Event in Brüssel? Lassen Sie sich von unseren Tagungsräumen in Brüssel inspirieren. Wir erstellen Ihnen gerne ein maßgeschneidertes Angebot.
Lassen Sie sich kulinarisch in unseren Restaurants & Bars verwöhnen.
Entfliehen Sie die stressigen Alltag und entspannen Sie in unserem SPA- und Wellnesbereich.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
B-Aparthotel Grand Place
B-aparthotel Grand Place is één van de vijf B-aparthotel-residenties in Brussel. Verblijf gedurende kortere of langere tijd in een van de 42 ruime appartementen met 1 of 2 slaapkamers of een penthouse suite. Grand Place ligt op slechts een paar minuten wandelen van het prachtige historische plein dat omgeven wordt door fraaie gebouwen uit de zeventiende eeuw. Grand Place is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en ligt op slechts tien minuten afstand van de Europese instellingen en de zakenwijken.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Executive room | Toon prijzen | |
Apartment 1 bedroom |
Progress Hotel
Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.
In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.
De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.
Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.
Bijzonderheden van het hotel
Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementenKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Superior Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Renaissance Brussels Hotel
Het Renaissance Brussels Hotel ligt in het hart van de Europese wijk van Brussel. Het hotel biedt moderne geluiddichte kamers met een flatscreen-tv met kabelzenders en gratis toegang tot een binnenzwembad, een sauna en een fitnesscentrum. Het treinstation Brussel-Luxemburg bevindt zich om de hoek en in 5 minuten loopt u naar het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Radisson RED Hotel
Radisson RED Brussels features 149 Studios and suites, a OUIBar + KTCHN restaurant and deli, 3 meeting and conference rooms, a fitness including sauna and parking facilities.
At walking distance from all the European Institutions, the festive place du Luxembourg and the lively Saint-Boniface neighbourhood, the hotel is also only 2 km away from the historical centre and the Grand-Place of Brussels.
ALWAYS CONNECTED
We think technology should make your life and your stay better. That’s why we like to make sure yours can work to the best of it’s ability. From streaming devices to your TV, to opening your door with the Radisson RED App, we’ve made sure that we have free high speed WiFi on hand to keep you going.
ALWAYS LOCAL
The OUIBar + KTCHN is your food, drink and social hub. Where we’ve created menus from local, seasonal produce. Want to taste the heart and soul of the city? You’ve come to the right place. And the best part? You can make your order through the app and collect your grub when it suits you.
We aslo have an extensive list of cocktails and craft beers. So whether you’re planning a late one, or a leisurely lunch with friends and colleagues, we’re here to make it happen.
CREATE EVENTS
Our Events & Games Studios can bring a little out of the box thinking to your business meetings, or can simply be the fastest route to help you de-stress after a long day. Meet, create, socialize, escape – they’re designed for whatever situation you want.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel Victory
Het gerenoveerde Hotel Victory ligt aan de ringweg van Brussel. Het biedt uitstekende maaltijden en een grote parkeerplaats.
Het centrum is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en het beurscentrum ligt op loopafstand.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Standard Double | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
MEININGER Hotel Brussels City Center
Designhotel Meininger ligt aan de oever van het kanaal Charleroi-Brussel in een oude fabriek. Het biedt gratis WiFi en een 24-uursreceptie. De Grote Markt ligt op 1,5 km afstand.
Elke moderne kamer is ingericht met lichtgrijs gekleurde muren en een parketvloer. De kamer beschikt ook over een flatscreentelevisie en een eigen badkamer met een douche.
Het restaurant en de bar zijn ingericht in de stijl van de fabriek met grote witte pilaren, de oorspronkelijke betonnen plafonds en metalen fabrieksverlichting boven de tafels.
De 24-uursreceptie staat altijd klaar om u diensten te verlenen. Fietsverhuur is beschikbaar bij het Meininger Hotel, evenals een speelkamer.
De beurs ligt op 1,2 km van het hotel. Metrostation Graaf van Vlaanderen ligt op 6 minuten lopen. Het centraal station van Brussel ligt op 2 kilometer afstand. De Brusselse ringweg R0 ligt op 8 minuten met de auto.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
1 bed in a 4- or 6-bedded room | x 4 | |
Double | ||
Toon meer kamers. |
Thon Hotel Bristol Stephanie
Ervaar elegantie en comfort in het hart van Brussel
Perfect gelegen aan de prestigieuze Louizalaan, heet Thon Hotel Bristol Stephanie u welkom in een van de levendigste wijken van Brussel—bekend om zijn luxe winkels, verfijnde restaurants en zakelijke dynamiek. Of u nu voor zaken of plezier reist, ons hotel biedt de perfecte mix van gemak, comfort en moderne stijl.
Ruime kamers voor ultieme ontspanning
Kom tot rust in een van de grootste kamers van Brussel. Elke kamer is stijlvol ingericht en uitgerust met alle moderne gemakken om u een aangenaam verblijf te garanderen.
Altijd verbonden
Geniet van gratis snelle Wi-Fi in het hele hotel. Er zijn ook gastcomputers met internettoegang beschikbaar aan de receptie voor uw gemak.
Geniet van moderne Franse keuken
Het 91-bar & restaurant serveert Franse klassiekers met een moderne twist. Geniet van uw favoriete cocktail, proef een lokale bier of ontspan in onze gezellige bar.
Vergaderen met impact
Met 7 multifunctionele vergaderzalen die plaats bieden aan maximaal 460 gasten, is Thon Hotel Bristol Stephanie een uitstekende keuze voor seminars, conferenties en privé-evenementen. Ons team staat klaar om alles tot in de puntjes te regelen.
Privéparking in het hart van de stad
Profiteer van onze ondergrondse privéparking—een echte troef in het drukke Brussel. De luchthaven van Brussel ligt op slechts 13 km en het Zuidstation (Thalys & Eurostar) op slechts 2 km.
Wellness binnen handbereik
Ontspan in onze moderne fitnessruimte of geniet van een verkwikkende pauze in onze infraroodsauna na een drukke werk- of shopdag.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Standard double room | ||
Toon meer kamers. |
Thon Hotel EU
Thon Hotel EU ****, gelegen in de Europese wijk van Brussel, is uw eersteklas eco-vriendelijke hotel en uw ideale vertrekpunt voor elke zakenreis. Ons hotel ligt op loopafstand van alle Europese instellingen en biedt gemakkelijke toegang tot het stadscentrum.
Thon Hotel EU is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis highspeed draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet en afdrukmogelijkheden zijn ook beschikbaar bij de receptie.
Restaurant
Het "The Twelve" restaurant, dat is vernoemd naar de twaalf sterren in de EU-vlag, is elke dag geopend voor lunch en diner. Als het weer het toelaat, kunt u op ons grote buitenterras genieten van uw ontbijt, lunch en diner.
Conferentie faciliteiten
Thon Hotel EU heeft 10 moderne en kleurrijke conferentiezalen.
Parkeren
Parkeren is mogelijk in de ondergrondse parkeergarage (Vinci Park) met 200 plaatsen. Als u bij de receptie betaalt, profiteert u van een voorkeurstarief. De parkeerplaats is uitgerust met gehandicapten autostaanplaats, twee oplaadbare baby's voor elektrische en hybride auto's en fietsenstallingen.
Fitness en sauna
Ons Duplex Fitness Center beschikt over het allernieuwste op het gebied van hightech fitnessapparatuur en infraroodsauna.
Winkelen in het hotel
In de hoofdgang op de begane grond van het Thon Hotel EU biedt de Thon Passage een verscheidenheid aan winkels.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Manos Premier
Dit luxe verblijf is een goed bewaard geheim en ligt op een steenworp afstand van de levendige Louizalaan en biedt de charme van een Brussels herenhuis.
Als u de grote marmeren hal binnenloopt zult u onmiddellijk de koninklijke ambiance van het Manos Premier voelen. Dit rijk ingerichte hotel biedt elegante kamers, die elk uniek zijn ingericht en voorzien zijn van meubels uit de tijd van Louis XV en Louis XVI.
Als het weer dit toelaat kunt u genieten van de prachtige groene tuinen van het hotel die een oppervlakte hebben van 2000m². Hier vindt u een oase van rust in het centrum van de stad. U kunt er ook voor kiezen om te ontspannen in de prachtige spa (worden kosten voor in rekening gebracht) met schitterende mozaïeken details, die doen denken aan de Arabische Nachten.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
single | Toon prijzen | |
double | ||
Deluxe room | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Hotel Queen Anne
De Queen Anne is een hotel met 60 kamers gelegen in hartje Brussel, op enkele minuten van de beroemde Grote Markt, halverwege tussen de metrohaltes De Brouckère en Rogier.
Het is sober versierd met smaak en biedt comfortabel beddengoed voor een gezonde nachtrust.
De belangrijkste bezienswaardigheden liggen op wandelafstand van het hotel.
De centrale ligging van het Queen Anne*** hotel biedt een uitgelezen keuze uit gerenommeerde restaurants en brasseries van de Sint Katelijnewijk, winkelcentra in de Nieuwstraat en talrijke musea, culturele centra en theaters die de stad rijk is.
Enkele minuten wandelen en u vindt de typische winkels en brasseries van de Koninklijke galerijen St. Hubert en de vitrines van de Belgische trendsetters in de Dansaertwijk. Het hotel gaat er prat op een correcte prijs te bieden die een uitstekende verhouding garandeert tussen prijs en kwaliteit.
Er wordt ook een heerlijk ontbijt geserveerd tussen 7u en 10u.
De receptie van het hotel is open 24h/24.
Of u nu een zakenreis maakt of de tijd neemt om u een weekend te ontspannen in de Europese hoofdstad, Hotel Queen Anne*** is uw kwaliteitspartner voor een geslaagd verblijf.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single Room | Toon prijzen | |
Single Room | ||
Double Room | ||
Toon meer kamers. |
voco Brussels City North
Welcome to voco™ Brussels City North
The brand-new voco™ Brussels City North is located at the innovation campus of Living Tomorrow. The campus where they decide what tomorrow looks like. The hotel is situated amid a green landscape, but easily accessible via the E19 and E40 motorways. It is a ten-minute drive to Brussels Airport.
Drive easily into the city center of Brussels, which is located 10 kilometres. The train station is located 5 kilometres from the hotel.
Spend some well-deserved me time in rooms that offer personal voco™ touches, quality bedding and eco-friendly amenities. Stay connected with free Wi-Fi throughout the hotel.
Discover our experience rooms and enjoy the latest technologies in your room. Our luggage robot will assist you with all your belongings.
In need of a short meeting, gathering or celebration? Check out our meeting facilities, all equipped with the newest technology.
Unwind after a busy day of work or shopping in our bar & restaurant or relax on our terrace.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
King Standard Room | Toon prijzen |
Citadines Sainte Catherine Brussels
Het appartementenhotel Citadines Sainte Catherine Brussels ligt op 50 meter van metrostation Saint Catherine en heeft studio's en appartementen met gratis internet. Met de metro reist u rechtstreeks naar de wijk Schuman.
De pas gerenoveerde accommodaties hebben een gescheiden toilet en een volledig ingerichte kitchenette met een magnetron, een kookplaat en een vaatwasser. Er wordt dagelijks een ontbijt geserveerd in de lichte ontbijtruimte.
Het complex is rustig gelegen aan de rand van het historische centrum. U kunt heerlijk ontspannen in de binnentuin met fontein. Het personeel bij de receptie is 24 uur per dag en 7 dagen per week beschikbaar.
Het Citadines Sainte Catherine Brussels bevindt zich op 10 minuten lopen van de beroemde Grote Markt en op 15 minuten lopen van Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Aris Grand Place Hotel
Welkom thuis !
Hotel Aris, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft Hotel Aris slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 100 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 50 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
55 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 100 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single | ||
Toon meer kamers. |