The Dominican
Boetiekhotel The Dominican ligt op 5 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime accommodatie en gebruik van het wellness-centrum met een sauna en een Turks stoombad.
The Dominican heeft warm ingerichte kamers met gratis WiFi, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten van Nespresso. De kamers zijn tevens voorzien van een badjas met slippers voor extra comfort.
Na een uurtje sporten in het fitnesscentrum kunt u nieuwe energie opdoen met een voedzame lunch of diner in de Grand Lounge, die tegenover de binnenplaats ligt. De Lounge Bar biedt drankjes en exotische cocktails.
Het Dominican bevindt zich op 5 minuten loopafstand van het Centraal Station van Brussel. Vanaf de halte De Brouckère, 200 meter verderop, kunt u tramlijn 1 of 5 nemen naar het gebouw van de Europese Commissie.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel des Colonies Brussels by Mercure
Een opmerkelijke combinatie van charme en moderniteit
Een van de juwelen van het Brusselse hotelwezen sinds 1906
Dit historische hotel is gelegen in het hart van Brussel, vlakbij een van de meest authentieke en trendy wijken van de Europese hoofdstad. Het hotel ligt op een bevoorrechte locatie, op een steenworp afstand van modeboetieks, kunstgalerijen, belangrijke culturele bezienswaardigheden en veel van de beste restaurants van Europa.
Het hotel heeft 97 kamers. Alle kamers zijn volledig opnieuw ontworpen, stijlvol ingericht en voorzien van de modernste faciliteiten in 2019.
Dit historische hotel, gebouwd in 1906, is een echt juweel van Brussel. De architectuur weerspiegelt een unieke stijl en een rijk historisch erfgoed.
Geniet van een aangenaam verblijf in dit hotel dat de charme van weleer combineert met de nieuwste technologieën in een intieme en privé-sfeer.
Bijzonderheden van het hotel
Downtown Brussels - op enkele minuten van de belangrijkste winkelcentra, musea, uitgaansgelegenheden, zaken- en financiële districten van Brussel, in de buurt van al het grote openbaar vervoer. Volledig gerenoveerd in 2019, één van de weinige historische hotels in Brussel. Volledig uitgeruste conferentie- en vergaderzalen Gelegen op het Rogierplein in het hartje van Brussel. Gepersonaliseerde service en zorg voor elke klant Ruime kamers gerenoveerd in een art-deco stijl Gratis Wifi in het hele hotel Niet-rokers hotel Dieren niet toegestaan
Ideaal voor uw bezoek aan de hoofdstad van Europa, gelegen aan het Rogierplein, vlakbij de langste voetgangerswinkelstraat van de stad "Rue Neuve", op een steenworp afstand van het Centraal Noordstation, het zakendistrict, de Europese gemeenschap, dicht bij alle bezienswaardigheden zoals musea, de Grote Markt, ...
Het is ideaal gelegen in het centrum van Brussel, vlak naast de belangrijkste metrostations, bussen en alle grote transportstations.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Standard Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Steigenberger Wiltcher´s
GLAMOURÖSE EINRICHTUNG SORGT FÜR KOMFORTABLEN AUFENTHALT
Die 267 Hotelzimmer und Suiten unseres Hotels in Brüssel verwöhnen Sie mit stilvollem Interieur und Komfort der Extraklasse! Hierzu zählen u. a. Klimaanlage, Flatscreen-TV, Bügeleisen, Schreibtisch, Safe, Minibar, Kaffee- und Teezubereitungsmöglichkeit.
Sie planen ein Event in Brüssel? Lassen Sie sich von unseren Tagungsräumen in Brüssel inspirieren. Wir erstellen Ihnen gerne ein maßgeschneidertes Angebot.
Lassen Sie sich kulinarisch in unseren Restaurants & Bars verwöhnen.
Entfliehen Sie die stressigen Alltag und entspannen Sie in unserem SPA- und Wellnesbereich.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Park Inn by Radisson Brussels Midi
Het Park Inn by Radisson Brussels Midi combineert moderne kamers, een fitnessruimte en een restaurant & grill met een ideale locatie tegenover het treinstation Brussel-Zuid. De vertrekhallen voor de hogesnelheidstreinen van Eurostar en Thalys liggen op slechts 200 meter afstand.
In de kamers van het Park Inn zijn een flatscreentelevisie met kabelkanalen, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten aanwezig. Ze beschikken ook over een bureau en een moderne badkamer met een bad of een douche.
Manneken Pis ligt op minder dan 20 minuten lopen van het hotel. Het Park Inn by Radisson bevindt zich op 1,5 km van het Justitiepaleis. Het metrostation Zuid/Midi is slechts 100 meter verderop te vinden.
De RBG Bar & Grill in het pension serveert gasten heerlijke gerechten, waaronder smakelijke steaks en gastronomische hamburgers. Mixdrankjes, lokale Belgische bieren en cocktails à la New York worden geserveerd in de bar.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Standard Room | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Manos Premier
Dit luxe verblijf is een goed bewaard geheim en ligt op een steenworp afstand van de levendige Louizalaan en biedt de charme van een Brussels herenhuis.
Als u de grote marmeren hal binnenloopt zult u onmiddellijk de koninklijke ambiance van het Manos Premier voelen. Dit rijk ingerichte hotel biedt elegante kamers, die elk uniek zijn ingericht en voorzien zijn van meubels uit de tijd van Louis XV en Louis XVI.
Als het weer dit toelaat kunt u genieten van de prachtige groene tuinen van het hotel die een oppervlakte hebben van 2000m². Hier vindt u een oase van rust in het centrum van de stad. U kunt er ook voor kiezen om te ontspannen in de prachtige spa (worden kosten voor in rekening gebracht) met schitterende mozaïeken details, die doen denken aan de Arabische Nachten.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
single | Toon prijzen | |
double | ||
Deluxe room | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Hotel Barsey by Warwick
In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.
Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.
Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels Expo Atomium
Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hôtel Retro
Een "CASUAL" HOTEL - HET IS JIJ die ONS ANDERS MAKEN
Ontdek de BOUTIQUE HOTEL IN BRUSSEL, hoofstad van Europa : HET HOTEL RETRO - 3 sterren. Mooie, elegante en nette kamers in elk detail.
"Casual" betekent ongedwongen comfort, een pure sfeer van welzijn. Ongeacht het type kamer u ook kiest, u zult u altijd thuis voelen bij ons.
10 minuten of Grand’Place en Europees Hoofdkantoor.
Openbaar vervoer voor het en om de hoek (tram, bus metro).
Gratis WiFi gegaranteerd.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
DOUBLE XXL | x 3 | Toon prijzen |
DOUBLE XLS | x 3 | |
DOUBLE XL | ||
Toon meer kamers. |
Aqua Hotel Brussels
Located in the trendy Louise/Toison d’Or area, close to the historical centre and the European Institutions, our brand new hotel combines up-to-date comfort and a welcoming atmosphere.
A surprise already awaits you in our entrance: the latest creation of “Studio Arne Quinze”.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Radisson RED Hotel
Radisson RED Brussels features 149 Studios and suites, a OUIBar + KTCHN restaurant and deli, 3 meeting and conference rooms, a fitness including sauna and parking facilities.
At walking distance from all the European Institutions, the festive place du Luxembourg and the lively Saint-Boniface neighbourhood, the hotel is also only 2 km away from the historical centre and the Grand-Place of Brussels.
ALWAYS CONNECTED
We think technology should make your life and your stay better. That’s why we like to make sure yours can work to the best of it’s ability. From streaming devices to your TV, to opening your door with the Radisson RED App, we’ve made sure that we have free high speed WiFi on hand to keep you going.
ALWAYS LOCAL
The OUIBar + KTCHN is your food, drink and social hub. Where we’ve created menus from local, seasonal produce. Want to taste the heart and soul of the city? You’ve come to the right place. And the best part? You can make your order through the app and collect your grub when it suits you.
We aslo have an extensive list of cocktails and craft beers. So whether you’re planning a late one, or a leisurely lunch with friends and colleagues, we’re here to make it happen.
CREATE EVENTS
Our Events & Games Studios can bring a little out of the box thinking to your business meetings, or can simply be the fastest route to help you de-stress after a long day. Meet, create, socialize, escape – they’re designed for whatever situation you want.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel Victory
Het gerenoveerde Hotel Victory ligt aan de ringweg van Brussel. Het biedt uitstekende maaltijden en een grote parkeerplaats.
Het centrum is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en het beurscentrum ligt op loopafstand.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Standard Double | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Le Louise Hotel Brussels – MGallery Collection
Het Louise Hotel Brussels - MGallery Collection biedt 159 kamers in moderne stijl in de categorieën Superior en Deluxe en 10 suites, waaronder onze Le Louise Suite van 92 m². Onze kamers zijn ingericht met moderne houten vloeren en vloeren, lederen bekleding en foto's van de mooiste architectuur van de stad aan de stadszijde en de tuinen aan de oasezijde.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Superior room with king size bed - garden or ci... | x 3 | Toon prijzen |
Superior room with two single beds - garden or ... | x 3 |
ibis budget Brussels Airport
Het ibis budget Brussels Airport hotel ligt dicht bij luchthaven Zaventem. Het ligt ook dicht bij het hoofdkwartier van de NAVO, het centrum van Brussel met de Grote Markt, congrescentrum Expo en het Atomium. Het hotel heeft een parkeerplaats en biedt een ontbijtbuffet, gratis WiFi en een gratis pendeldienst naar de luchthaven van 04.00 tot 10.00 uur en van 17.00 tot 22.00 uur (rit duurt 25 minuten)
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Le Plaza
Het luxe Le Plaza biedt eigen parkeergelegenheid en ruime kamers naast winkelcentrum City2. Het restaurant heeft een beschilderd plafond, en gasten kunnen trainen in de fitnessruimte. De kamers hebben een warme inrichting met zachte kleuren en lichte materialen, en zijn voorzien van airconditioning. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt in de ruime salon met een hoog plafond en glazen kroonluchters geserveerd. U kunt in Brasserie Estérel genieten van een zakenlunch of een diner bij kaarslicht. De voormalige wintertuin is omgetoverd tot een bar met een salon en biedt een aangename omgeving voor een glaasje champagne. Hotel Le Plaza ligt op 5 minuten lopen van station Brussel-Noord en op 10 minuten lopen van de Grote Markt. Metrostation Rogier ligt op 200 meter afstand.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Classic | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Pullman Brussels Midi
Comfort, modern design... Het hotel Pullman Brussels Centre Midi - ontworpen door de architect Jean-Philippe Nuel - is het nieuwe viersterren luxe hotel gelegen in het internationale station van Brussel (Thalys, Eurostar, ICE, TGV).
Het hotel is gelegen op 5 minuten met de metro of 15 minuten lopen naar het historische hart van Brussel (Grote Markt, Zavel, Europese en Louiza wijk ,...).
Pullman Brussels Centre Midi biedt u 237 niet-rokers kamers met modern elegant design, air-conditioning, uitgerust met de allernieuwste technologie.
De Fit Lounge is gewijd aan uw welzijn en 24/7 beschikbaar met kwalitatieve sportuitrustingen. De sauna biedt u de mogelijkheid om u terug op te laden
Victor Restaurant & Bar biedt verfijnde en creatieve gerechten op basis van verse producten zorgvuldig geselecteerd door onze Chef. Een brede waaier van wijnen per glas kunt u in de Vinoteca by Pullman ontdekken. In onze lounge bar kunt u genieten van onze Cocktails en Belgische bieren.
11 modulaire meetingzalen met « High-tech » materialen zijn beschikbaar.
300 Mbit. WiFi wordt gratis aangeboden in het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Radisson Collection Grand Place Brussels
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place Brussels nodigt u uit om een emblematisch hotel te herontdekken met opgewaardeerde faciliteiten, heringerichte kamers en twee nieuwe restaurants met originele culinaire concepten.
Dit hotel in het centrum van de stad biedt een zeer gemakkelijke toegang tot het centraal station van Brussel met directe verbindingen naar de luchthaven, de metro van de stad en de belangrijkste spoorlijnen van Europa (Thalys, Eurostar, ICE).
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place is gelegen op een prestigieuze locatie, dicht bij de belangrijkste recreatieve attracties zoals de Grand Place, Manneken Pis en het Magritte Museum.
Onze 282 stijlvolle kamers en suites combineren een strak hedendaags design met echt comfort, doordachte voorzieningen en verbeterde faciliteiten.
U kunt genieten van een heerlijk ontbijtbuffet in een unieke omgeving en gebruikmaken van onze restaurants Eneko Basque en Shanghai Kitchen.
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place biedt de ultieme sjabloon voor het hedendaagse leven - verenigd door modern design en uitzonderlijke ervaringen op het gebied van dineren, fitness, wellness en duurzaamheid.
Met 18 fris ontworpen en vernieuwde vergaderzalen, voornamelijk verspreid over het lumineuze atrium van het hotel, een toegewijd team van event professioneels en interne AV-partners, is het podium klaar om succesvolle vergaderingen te garanderen, van het begin tot het einde.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Marivaux Hotel
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Club Room - Double or Twin - Including Wifi | ||
Toon meer kamers. |
Catalonia Brussels
Hotel Catalonia Brussels ligt in het hart van de beroemde art nouveau-wijk van Brussel en heeft kamers met een satelliet-tv en airconditioning. Ook beschikt het hotel over een internationaal à-la-carterestaurant, een snackbar met een gemeubileerd terras en een bar. U kunt in het hotel gratis gebruikmaken van WiFi.
De moderne kamers beschikken over een marmeren privébadkamer en een minibar. De kamers van het Catalonia Brussels zijn ingericht met houten meubels en kleurrijke schilderijen.
Het ontbijtbuffet bestaat uit een brede selectie zelfgemaakte zoete deegwaren, omeletten, pannenkoeken, vers fruit en vruchtensappen. Het restaurant biedt van maandag tot vrijdag internationale gerechten. U kunt er ook genieten van een drankje.
Tramlijn 92 en buslijn 54 stoppen op 200 meter van Catalonia Brussels en brengen u zonder overstappen naar de Grote Markt en Manneken Pis in het historische centrum van Brussel (4 km). Het hotel ligt op 2 km van treinstation Brussel-Zuid, waar u de Thalys en de Eurostar kunt nemen naar bestemmingen in binnen- en buitenland.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Mercure Hotel Brussels Centre Midi
Het elegante Mercure Hotel Brussels Centre Midi is gunstig gelegen in het hart van de stad, op 5 minuten lopen van het station Brussel-Zuid, waar de Eurostar en Thalys vertrekken. Dit hotel biedt gratis toegang tot de wellnessfaciliteiten, een tuin met een terras en gratis WiFi.
De moderne kamers van het Mercure zijn ingericht met een zithoek, een flatscreen-tv met satellietzenders en een minibar. Ze hebben tevens koffie- en theefaciliteiten, een bureau en een kluisje. De eigen badkamers zijn uitgerust met een bad of een douche, slippers, een haardroger en gratis toiletartikelen.
Het Mercure Hotel Brussels Centre Midi serveert elke ochtend een ontbijt in de ontbijtzaal of op verzoek in de kamers. Rondom het hotel vindt u tal van cafés en restaurants.
Het eigen wellnesscentrum is uitgerust met een sauna, een hot tub en een stoombad. Gasten kunnen ook trainen in de fitnessruimte of ontspannen met een boek in de bibliotheek van het hotel.
De beroemde Grote Markt en het Manneken Pis-beeld liggen op 1,4 km van het Mercure Hotel Brussels Centre Midi. Op 1,7 km afstand vindt u het centraal station van Brussel en het is 8,6 km naar het Atomium. Vanaf het hotel is het minder dan 17 km naar de luchthaven van Brussel. U kunt voor een toeslag gebruikmaken van de eigen parkeergelegenheid bij de accommodatie.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |