ZOOM
Ontbijt : 15€ (7.5€ voor jongeren (-12 jaar) Extra bed (in de XL kamers): 20€
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double Room | Toon prijzen | |
Double XL | x 3 |
Residence Inn Hotel
Plant u een langer verblijf in Brussel? Of u nu op zakenreis of vakantie bent, Residence Inn Brussels Airport biedt een naadloze mix van comfort, gemak en moderne voorzieningen, zodat u zich meteen thuis voelt.
Strijk neer in een van onze ruime studio's of suites met één slaapkamer, elk zorgvuldig ontworpen met aparte woon- en slaapgedeeltes. Geniet van de vrijheid om uw eigen maaltijden te koken in een volledig uitgeruste keuken of te ontspannen voor een smart-tv met Chromecast-functionaliteit. En voor een frisse neus hebben sommige kamers een eigen balkon – perfect voor een kopje koffie in de ochtend of een ontspannen avond.
Actief blijven is gemakkelijk met onze 24-uurs fitnessruimte, terwijl de productiviteit moeiteloos stroomt in onze co-workingruimte en lichte boardroom, ideaal voor vergaderingen of brainstormsessies. Blijf verbonden met gratis wifi in het hele hotel, zodat werk of vrije tijd nooit wordt onderbroken.
Begin uw dag goed met een gratis ontbijt en verken vervolgens de bruisende stad Brussel voordat u terugkeert om te ontspannen met een drankje in onze gezellige lobbybar. Neemt u uw trouwe viervoeter mee? We zijn verheugd om huisdiervriendelijke accommodatie aan te bieden, zodat uw huisdier samen met u van de reis kan genieten.
Bij Residence Inn Brussels Airport is elk verblijf speciaal gemaakt: een ontspannen omgeving, vriendelijke service en alle essentiële voorzieningen voor een langer verblijf. Of u nu hier bent voor werk, een familievakantie of een stedentrip, u vindt de perfecte balans tussen thuiscomfort en hotelgemak.
Uw reis begint bij ons: welkom thuis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Studio | Toon prijzen |
Van Belle Hotel
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Budget Single | Toon prijzen | |
Budget Double | ||
Standard Double | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Hotel Manos Premier
Dit luxe verblijf is een goed bewaard geheim en ligt op een steenworp afstand van de levendige Louizalaan en biedt de charme van een Brussels herenhuis.
Als u de grote marmeren hal binnenloopt zult u onmiddellijk de koninklijke ambiance van het Manos Premier voelen. Dit rijk ingerichte hotel biedt elegante kamers, die elk uniek zijn ingericht en voorzien zijn van meubels uit de tijd van Louis XV en Louis XVI.
Als het weer dit toelaat kunt u genieten van de prachtige groene tuinen van het hotel die een oppervlakte hebben van 2000m². Hier vindt u een oase van rust in het centrum van de stad. U kunt er ook voor kiezen om te ontspannen in de prachtige spa (worden kosten voor in rekening gebracht) met schitterende mozaïeken details, die doen denken aan de Arabische Nachten.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
single | Toon prijzen | |
double | ||
Deluxe room | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Catalonia Brussels
Hotel Catalonia Brussels ligt in het hart van de beroemde art nouveau-wijk van Brussel en heeft kamers met een satelliet-tv en airconditioning. Ook beschikt het hotel over een internationaal à-la-carterestaurant, een snackbar met een gemeubileerd terras en een bar. U kunt in het hotel gratis gebruikmaken van WiFi.
De moderne kamers beschikken over een marmeren privébadkamer en een minibar. De kamers van het Catalonia Brussels zijn ingericht met houten meubels en kleurrijke schilderijen.
Het ontbijtbuffet bestaat uit een brede selectie zelfgemaakte zoete deegwaren, omeletten, pannenkoeken, vers fruit en vruchtensappen. Het restaurant biedt van maandag tot vrijdag internationale gerechten. U kunt er ook genieten van een drankje.
Tramlijn 92 en buslijn 54 stoppen op 200 meter van Catalonia Brussels en brengen u zonder overstappen naar de Grote Markt en Manneken Pis in het historische centrum van Brussel (4 km). Het hotel ligt op 2 km van treinstation Brussel-Zuid, waar u de Thalys en de Eurostar kunt nemen naar bestemmingen in binnen- en buitenland.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Sofitel Brussels Europe
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
The Standard
Het nieuwste hotel van The Standard heeft zijn intrek genomen in het opkomende Brussel-Noord, op steenworp afstand van het Brussel-Noord station en op slechts een korte wandeling van het historische stadscentrum. Regering en commercie hebben deze wijk lange tijd bepaald, maar een nieuwe golf van design, gastronomie en groen is opgekomen tussen de indrukwekkende blokken van kantoorgebouwen uit de jaren '60.
Kom lekker tot rust in ruime, stijlvolle kamers met een onverslaanbaar uitzicht over de stad en nip van martini's in de mid-mod Lobby Bar. Met 200 kamers, suites en appartementen die zich over 28 verdiepingen uitstrekken, is The Standard, Brussel een locatie die je wilt verkennen en lang wil verblijven.
Alle kamers zijn uitgerust met op maat gemaakte voorzieningen, regendouches en/of badkuipen, volop natuurlijk licht, minibars en 24-uurs roomservice.
The Standard, Brussel biedt een all-day dining op de begane grond, Double Standard, waar een mix van Amerikaanse en Belgische comfortfood (en een top bierlijst) wordt geserveerd, naast een bruisende Lobby Bar. Op de bovenste verdieping, biedt het dakterrasrestaurant, dat hoger oprijst dan elk ander dakterras in de stad, een spectaculaire uitzicht met decadente sharing gerechten met een Iberisch tintje.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Double | Toon prijzen | |
Homy Twin | ||
Homy Double |
Novotel Brussels Midi
Novotel Brussels Midi ligt naast het treinstation Brussel-Zuid met de Eurostar- en Thalys-terminals. Het hotel beschikt over geluiddichte kamers, een bar, een 24-uursreceptie en een ontbijtruimte met uitzicht op de tuin. In de hele accommodatie is gratis WiFi beschikbaar.
De kamers hebben een moderne inrichting en een flatscreen-tv met satellietzenders. Alle kamers van Novotel Brussels Midi zijn voorzien van airconditioning, een bureau en een minibar. De kamers hebben in 2020 een volledige renovatie ondergaan.
U kunt dagelijks voor een snack of een verfrissend drankje terecht in de bar van het hotel.
Novotel Brussels Midi ligt op 15 minuten lopen van het standbeeld Manneken Pis en u wandelt in 20 minuten naar de Grote Markt. Op 170 meter van het hotel ligt de metrohalte Zuidstation, waarvandaan u in 3 haltes bij het winkelgebied De Louizalaan bent.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Superior kamer met queensize bed | x 3 | |
Double | ||
Toon meer kamers. |
Citadines Toison d’Or Brussels
Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.
De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.
Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.
Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
pentahotel Brussels City Centre
Ligging/Beschrijving
Zal u in Brussel verblijven? Dan is pentahotel de slimste keuze die u kunt maken. U zoekt iets dat uniek, opwindend en vernieuwend is? Dan zijn wij er voor u! Wij staan klaar voor u en laten u graag zien wat de unieke penta methode inhoudt vanaf het moment dat u bij ons binnenstapt. Het hotel ligt vlak naast de prestigieuze modestraat Louizalaan en op wandelafstand van de mooie Grote Markt en de Europese instellingen in Brussel. Van eclectische boetieks en signature cuisine tot het bruisende nachtleven en live entertainment, de Brusselse Louizabuurt heeft een uniek karakter en stijl. Kom penta bezoeken en word een van de meest prestigieuze VIP's van Brussel.
Accommodatie
Onze 202 slaapkamers in Brussels zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)
WIFI internettoegang, bureau, telefoon, kluis in de kamer, koelkast, 42-inch flatscreen tv, iPod verbinding, airconditioning, haardroger en badvoorzieningen in elke kamer.
Check-in: vanaf 15 uur, Check-out: tot 12 uur
Pentalounge
pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.
Activiteiten en vrije tijd
In het hartje van de hoofstad van Europa, bent u op loopafstand van de Grote Markt, het Koninklijk Paleis en het Museum van Schone Kunsten. U kan gaan shoppen op de luxueuze Louisalaan op 200 m van het hotel, of lekker gaan proeven van de uitstekende Belgische chocolade.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
NHOW Brussels Bloom
~~~nhow Brussels Bloom is een ruimte waar kunst tot leven komt. Dit hotel ligt in de bruisende botanische wijk van de stad en ademt kunst in al zijn vormen. Een leeg canvas en cultureel centrum voor globetrotters, zakenreizigers en Brusselaars. Het ligt op slechts 15 minuten van de luchthaven van Brussel en het Noordstation, dicht bij het openbaar vervoer en op 15 minuten lopen van het historische stadscentrum.
-Nabij het cultureel centrum Le Botanique en de prachtige Botanische Tuinen
-Overdekte parkeerplaats op het terrein.
-Veel wandelroutes, restaurants en bars in de buurt
Elk van de 305 kamers van het hotel is ontworpen om op een kunstgalerie te lijken. Elke verdieping heeft een ander thema en u kunt een optie kiezen die bij uw stemming past.
-Enkele van de ruimste kamers in de stad.
-Drie kamers geschikt voor gehandicapte gasten
-Familiekamers beschikbaar, elk met twee grote bedden.
Op zoek naar een unieke locatie voor uw vergaderingen? nhow Brussel is wat u zoekt! Het combineert een inspirerende sfeer met moderne seminar- en evenementenruimten. Het etablissement biedt 13 zalen voor maximaal 350 personen.
Droomt u ervan om in een kunstgalerie te slapen? Dit is je kans! Verblijf in een van onze volledig gerenoveerde kamers en geniet van een nieuwe hotelervaring.
nhow Brussel. Hier en nu.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels Expo Atomium
Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Thon Hotel EU
Thon Hotel EU ****, gelegen in de Europese wijk van Brussel, is uw eersteklas eco-vriendelijke hotel en uw ideale vertrekpunt voor elke zakenreis. Ons hotel ligt op loopafstand van alle Europese instellingen en biedt gemakkelijke toegang tot het stadscentrum.
Thon Hotel EU is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis highspeed draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet en afdrukmogelijkheden zijn ook beschikbaar bij de receptie.
Restaurant
Het "The Twelve" restaurant, dat is vernoemd naar de twaalf sterren in de EU-vlag, is elke dag geopend voor lunch en diner. Als het weer het toelaat, kunt u op ons grote buitenterras genieten van uw ontbijt, lunch en diner.
Conferentie faciliteiten
Thon Hotel EU heeft 10 moderne en kleurrijke conferentiezalen.
Parkeren
Parkeren is mogelijk in de ondergrondse parkeergarage (Vinci Park) met 200 plaatsen. Als u bij de receptie betaalt, profiteert u van een voorkeurstarief. De parkeerplaats is uitgerust met gehandicapten autostaanplaats, twee oplaadbare baby's voor elektrische en hybride auto's en fietsenstallingen.
Fitness en sauna
Ons Duplex Fitness Center beschikt over het allernieuwste op het gebied van hightech fitnessapparatuur en infraroodsauna.
Winkelen in het hotel
In de hoofdgang op de begane grond van het Thon Hotel EU biedt de Thon Passage een verscheidenheid aan winkels.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
NH Stephanie
Het NH Stephanie ligt in het bruisende winkelgebied rondom de Louizalaan en op slechts 230 meter van metrostation Louiza. Dit hotel biedt moderne kamers met een flatscreentelevisie en een bar met een open haard en Belgisch bier. WiFi is gratis beschikbaar.
De kamers van het NH Stephanie zijn voorzien van airconditioning, een minibar, een bureau en thee- en koffiefaciliteiten. Ze zijn ingericht in moderne stijl en hebben een houten vloer.
Het treinstation Brussel-Zuid en de Eurostar-terminal zijn in slechts 15 minuten lopen te bereiken. Het is vanuit het NH Stephanie iets meer dan 15 minuten wandelen naar het Margritte Museum. Het kantoor van het Europees Economisch en Sociaal Comité ligt op 20 minuten lopen van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Stanhope Hotel Brussels by Thon Hotels
Stanhope Hotel Brussels ligt verscholen tussen de Europese wijk en het historische centrum van Brussel. Het biedt een luxe ontsnapping in een rustige buurt met uitstekende toegang tot het openbaar vervoer.
Stanhope Hotel Brussels is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn ook beschikbaar bij de receptie.
Restaurant
Kom en ontdek ons gastronomische Brighton Restaurant of geniet van een drankje in onze Library Bar. Tijdens de zomermaanden kunt u genieten van een heerlijke maaltijd of een glas bubbels in onze rustige binnentuin onder een eeuwenoude magnoliaboom.
Conferentie faciliteiten
Stanhope Hotel Brussels heeft 9 lichtgevende conferentie- en evenementenruimtes voor maximaal 400 deelnemers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Adagio Brussels Centre Monnaie
Deze moderne studio's en appartementen bevinden zich naast het metrostation De Brouckère in het centrum van Brussel. Ze liggen op slechts 450 meter van de Grote Markt. Adagio biedt een 24-uursreceptie, gratis WiFi in de openbare ruimtes en een fitnesscentrum.
Het Adagio Brussels Centre beschikt over accommodatie met een volledig uitgeruste kitchenette. Het is voorzien van een vaatwasser, kookplaat en koffie- en theefaciliteiten. Verder heeft het een slaapbank en een flatscreen-tv met kabelkanalen.
De studio's en appartementen zijn voorzien van gratis vast internet en airconditioning. Ze hebben ook een moderne badkamer met een bad- en douchecombinatie. Gasten kunnen gebruikmaken van een wasruimte met wasmachines en drogers.
Manneken Pis en het centraal station liggen beide op slechts 10 minuten lopen van het Adagio Brussels Centre Monnaie. Het Belgisch Centrum voor het Beeldverhaal is 800 meter verderop.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Le Louise Hotel Brussels – MGallery Collection
Het Louise Hotel Brussels - MGallery Collection biedt 159 kamers in moderne stijl in de categorieën Superior en Deluxe en 10 suites, waaronder onze Le Louise Suite van 92 m². Onze kamers zijn ingericht met moderne houten vloeren en vloeren, lederen bekleding en foto's van de mooiste architectuur van de stad aan de stadszijde en de tuinen aan de oasezijde.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Superior room with king size bed - garden or ci... | x 3 | Toon prijzen |
Superior room with two single beds - garden or ... | x 3 |
Hotel Queen Anne
De Queen Anne is een hotel met 60 kamers gelegen in hartje Brussel, op enkele minuten van de beroemde Grote Markt, halverwege tussen de metrohaltes De Brouckère en Rogier.
Het is sober versierd met smaak en biedt comfortabel beddengoed voor een gezonde nachtrust.
De belangrijkste bezienswaardigheden liggen op wandelafstand van het hotel.
De centrale ligging van het Queen Anne*** hotel biedt een uitgelezen keuze uit gerenommeerde restaurants en brasseries van de Sint Katelijnewijk, winkelcentra in de Nieuwstraat en talrijke musea, culturele centra en theaters die de stad rijk is.
Enkele minuten wandelen en u vindt de typische winkels en brasseries van de Koninklijke galerijen St. Hubert en de vitrines van de Belgische trendsetters in de Dansaertwijk. Het hotel gaat er prat op een correcte prijs te bieden die een uitstekende verhouding garandeert tussen prijs en kwaliteit.
Er wordt ook een heerlijk ontbijt geserveerd tussen 7u en 10u.
De receptie van het hotel is open 24h/24.
Of u nu een zakenreis maakt of de tijd neemt om u een weekend te ontspannen in de Europese hoofdstad, Hotel Queen Anne*** is uw kwaliteitspartner voor een geslaagd verblijf.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single Room | Toon prijzen | |
Single Room | ||
Double Room | ||
Toon meer kamers. |
Tangla Brussels
Tangla Hotel Brussels, vanaf 2016
Geniet van een sereen verbijf in Brussel, in het high-end Tangla Hotel Brussels. De kamers in Oriëntaals design, zijn volledig ingericht volgens de regels van de Feng Shui. Dit gecombineerd met een onberispelijk service, zal u doen kennismaken met de traditionele Oosterse gastvrijheid.
Ontluik je zintuigen in het Chinese Gastronomische Restaurant, Tang Dysnasty, Restaurant Le5 of de Bar Lounge, T Lounge. Deze laatste bevat eveneens een schitterende private karaoke-ruimte. Voorts bieden wij 6 prachtige en goed-uitgeruste zalen aan, op maat van uw meeting of evenement.
Onze strategische locatie maakt Tangla Hotel Brussel de ideale uitvalsbasis voor de moderne reiziger die op zoek is naar net dat ietsje meer.
Tangla Brussels is méér dan een plek om te verblijven, het is een plek om thuis te komen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Fáng 25 - King | Toon prijzen | |
Fáng 27 - King | x 3 | |
Fáng 25 - Twin | ||
Toon meer kamers. |