126 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Hotel des Colonies Brussels by Mercure

Een opmerkelijke combinatie van charme en moderniteit

Een van de juwelen van het Brusselse hotelwezen sinds 1906

Dit historische hotel is gelegen in het hart van Brussel, vlakbij een van de meest authentieke en trendy wijken van de Europese hoofdstad. Het hotel ligt op een bevoorrechte locatie, op een steenworp afstand van modeboetieks, kunstgalerijen, belangrijke culturele bezienswaardigheden en veel van de beste restaurants van Europa.

 

Het hotel heeft 97 kamers. Alle kamers zijn volledig opnieuw ontworpen, stijlvol ingericht en voorzien van de modernste faciliteiten in 2019.

 

Dit historische hotel, gebouwd in 1906, is een echt juweel van Brussel. De architectuur weerspiegelt een unieke stijl en een rijk historisch erfgoed.

 

Geniet van een aangenaam verblijf in dit hotel dat de charme van weleer combineert met de nieuwste technologieën in een intieme en privé-sfeer.

 

Bijzonderheden van het hotel 

 

Downtown Brussels - op enkele minuten van de belangrijkste winkelcentra, musea, uitgaansgelegenheden, zaken- en financiële districten van Brussel, in de buurt van al het grote openbaar vervoer. Volledig gerenoveerd in 2019, één van de weinige historische hotels in Brussel. Volledig uitgeruste conferentie- en vergaderzalen Gelegen op het Rogierplein in het hartje van Brussel. Gepersonaliseerde service en zorg voor elke klant Ruime kamers gerenoveerd in een art-deco stijl Gratis Wifi in het hele hotel Niet-rokers hotel Dieren niet toegestaan

 

Ideaal voor uw bezoek aan de hoofdstad van Europa, gelegen aan het Rogierplein, vlakbij de langste voetgangerswinkelstraat van de stad "Rue Neuve", op een steenworp afstand van het Centraal Noordstation, het zakendistrict, de Europese gemeenschap, dicht bij alle bezienswaardigheden zoals musea, de Grote Markt, ...

Het is ideaal gelegen in het centrum van Brussel, vlak naast de belangrijkste metrostations, bussen en alle grote transportstations.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Room info
Double info
Toon meer kamers.

Brussels Marriott Hotel Grand Place

Gelegen in het historische hart van Brussel, tegenover de Beurs, is het Marriott Hotel Brussel de ideale locatie om de charme van het bruisende oude stadscentrum te ontdekken. Het hotel is gesitueerd in een gerestaureerd 19de eeuws gebouw,  rijkelijk omgeven door jonge en trendy fashion boutique in de Antoine Danesaert straat, en op loopafstand van talrijke toeristische sites zoals de Grote Markt.

 

Dit non-smoking ‘Grand’ hotel biedt luxe accommodatie op een plaats waar eens enkel een eiland in de rivier La Senne stond. De 222 ruime gastenkamers optimaliseren de adembenemende uitzichten over het centrum van Brussel, en bevatten een de comfort van een Marriott bed, een ruim opgezet bureau met Wi-Fi, air-conditioning, kabel/sateliet TV, mini-bar en een kluis. Gasten die verblijven op ons Executive verdieping mogen genieten van gratis Wi-Fi, en toegang tot the Executive Lounge, waar gedurende de dag heerlijke snacks en verfrissende dranken gerserveerd worden.    

 

Is er gelegenheid voor een Evenement? Onze 611 m² conferentie ruimtes behoren tot de meest smaakvolle van Brussel en de expertise van ons personeel zal uw evenement een gegarandeerd succes maken. Of u nu een strategie meeting, een intieme cocktail of een feestelijk dinner organiseerd, wij staan 24/7 voor u klaar met een persoonlijke touch.

 

Dineren in de Midtown Bar & Grill biedt en culinaire ervaring die niet snel vergeten zal worden! Bekend als een van de beste Steakhouses in Brussels, serveert de Midtown Bar & Grill U.S. Prime Rundvlees met seizonsgebonden kruiden en verse locale ingredienten, samen met een bruisende ambiance.

 

Kortom de ideale locatie voor een verblijf in Brussels. Ontdek, proef en beleef!

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel NH Brussels Louise

~~NH Brussels Louise, voorheen bekend als NH Brussels City Centre, doet zijn naam volledig aan. Vlakbij ligt de prestigieuze winkelstraat, van de stad, de Louizalaan, evenals veel van de beroemdste restaurants van Brussel. Vlaamse meesterwerken worden tentoongesteld in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten in de buurt, terwijl de prachtige Grote Markt slechts 20 minuten lopen is. •korte wandeling naar de Europese Commissie en het Parlement •uitzicht op de stad vanaf het nabijgelegen Justitiepaleis •Warandepark ligt op 20 minuten lopen van het hotel

Onze kamers hebben een zeer moderne uitstraling, met een eigentijdse inrichting en hardhouten vloeren. U kunt heerlijk ontspannen in uw kamer in een fauteuil of op een bank - die beide uitkijken op een 40-inch lcd-flatscreen-televisie. •badjassen en slippers in Superior kamers en Junior suites •Nespresso-koffieapparaten in de Suites

Het restaurant serveert elke ochtend een ontbijfbuffet en er is ook een fitnessruimte aanwezig om te ontspannen na een drukke dag. Voor snacks en drankjes kunt u 24/7 terecht in de open bar.

•beroemd ontbijt buffet

•fitnessruimte die 24 uur per dag open is •24/7 open bar •Als u een weekend bij ons wilt verblijven, boek dan rechtstreeks via nh-hotels.com, meld u aan voor het NH Rewards programma en profiteer van onze Lazy Sundays met gratis laat uitchecken tot 17:00 uur.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Jill Hotel

Het Jill Hotel Brussels is een volledig gerenoveerd boetiekhotel, gelegen in het hart van Brussel. Met 55 stijlvolle kamers, een lobby met dubbele hoogte, een bar, een restaurant, een schilderachtige tuin en een fitnessruimte (opening gepland in september 2025), biedt het een onvergetelijke ervaring voor zowel zakenreizigers als toeristen.

Het hotelteam staat garant voor uitstekende service, met de nadruk op gastvrijheid, comfort en kwaliteit, en beschikt over diepgaande kennis van Brussel en de omgeving.

Gasten kunnen van hun ontbijt genieten op de manier die hen het best past: à la carte in het restaurant, als buffet, om mee te nemen of in het comfort van hun kamer.

Ons meertalige team staat klaar om u te helpen bij het boeken van rondleidingen, vervoer of zakelijke diensten. Het hotel biedt ook gratis bagageopslag, een transportservice, gratis wifi en twee moderne vergaderzalen die uitgerust zijn met geavanceerde faciliteiten voor professionele bijeenkomsten.

 

Het Jill Hotel Brussels zet zich in voor duurzaamheid met zijn Green Key-certificering en omarmt inclusiviteit met het Hospitality meets Diversity-label. Het hotel stelt bovendien werken tentoon van Belgische kunstenaars, wat een unieke artistieke toets geeft aan zowel het interieur als de tuin.

Kamertypes Max.  
Homy Double info Toon prijzen
Homy Twin info
Cosy Double info

Ramada Brussels Woluwe

The brand-new Ramada Brussels Woluwe is located exactly in between Brussels' city centre and the Zaventem Airport. There is free Wi-Fi and a complimentary coffee, tea and chocolate corner. The guest rooms have air conditioning and a bath. In the morning, you can enjoy an extensive breakfast in the bright restaurant with 360° of daylight. Furthermore, there is a restaurant with terrasse, a bar and a private parking garage. There is also a fitness room avaible for our guests. You can also park your car free of charge on the streets around the hotel. It takes a 5-minute drive to the E40 motorway and you can reach the European Commission in a 10-minute drive.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Courtyard Brussels EU

Visit the Courtyard Brussels EU for business or pleasure! Our energetic and passionate hotel associates are always available to help our guests “Make Room For A Little Fun.” The open and spacious lobby makes it the best place to meet and greet. The rooms are designed with comfort and convenience in mind, making them utterly suitable for the modern traveler. Unwind, relax or catch up on business while using our complimentary Wi-Fi. Enjoy the flavor of Scandinavia in our Bistro GåRD – Nordic Kitchen. It's your natural living room in the neighborhood! Located in the heart of the European Quarter and near the vibrant city center, the hotel has convenient access to the Grand Place, Magritte Museum, European Commission, and Brussels International Airport.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info

ibis Brussels off Grand´Place

Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op slechts 150 meter van de Grote Markt en Manneken Pis, midden in het historische centrum van Brussel. U wandelt in amper 5 minuten naar treinstation Brussel-Centraal en de winkelstraat Rue Neuve. Er is gratis WiFi beschikbaar in het hele hotel.

De hotelkamers zijn modern ingericht en uitgerust met airconditioning, een flatscreen-tv en satellietkanalen. Ook hebben alle kamers een badkamer met een bad en een toilet.

De hotelbar is elke dag van de week geopend en biedt verfrissende drankjes en een keur aan Belgische bieren. Het ibis Brussels off Grand'Place ligt in een gebied waar een grote verscheidenheid aan restaurants en cafés gevestigd is.

Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op 15 km van de internationale luchthaven van Brussel en op 7,5 km van het Atomium.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

9Hotel Chelton

Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.

De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.

Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.

Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.

Kamertypes Max.  
Eenpersoon Kamer info Toon prijzen
Standaard Dubbel of Twin Kamer info x 3
Standaard Tripel Kamer info x 4
Toon meer kamers.

Hotel Siru

BUDGET -- BUSINESS -- TRENDY

The Hotel Siru Brussels is a unique property, convenient for your business visits, family and lovers city breaks, and for all your leisure trips.

The history of this hotel goes back to the 18th century, when coaches and barouches stopped at the Saint-Jean Hotel which served as a love getaway for Arthur Rimbaud and Paul Verlaine. The building is today one of the oldest buildings in the city of Brussels, and more particularly one of the oldest hotels still in activity.

Ideal for your visits in the Capital of Europe, located at the Place Rogier, near the city's longest pedestrian shopping street Rue Neuve, few steps away from the main North train station, Business district, European community, next to all points of interests like the Grand Place and museums.

It is a very convenient location, in the center of Brussels, just across main metro stations, busses, and all major transportations.

Behind the neon facade by Fernand Flauch, this hotel is a beautiful art deco building, offering 101 rooms and suites, fully renovated in late 2011.

Our guestrooms are all equipped with the standard modern comforts and conveniences.

The imaginative and individual decor of each room make your visit most enjoyable and refreshing.

Fully renovated Autumn 2011 Located at Place Rogier in the Heart of Brussels Design Oriented Budget Hotel Free Wifi throughout hotel Prices starting at 65 euro/ night No Pets Allowed Non smoking Property
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Room info
Double info
Toon meer kamers.

Best Western Hotel Royal Centre

Located 600 metres from both the Madou and Botanique metro stations, Best Western Hotel Royal Centre offers spacious, charming rooms with free Wi-Fi. The air-conditioned rooms have a warm interior and are equipped with tea and coffee making facilities. There is a breakfast room where you can enjoy an extensive breakfast buffet in the morning.

The Royal Club bar serves a variety of Belgian beers, international drinks and snacks. 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

NHOW Brussels Bloom

~~~nhow Brussels Bloom is een ruimte waar kunst tot leven komt. Dit hotel ligt in de bruisende botanische wijk van de stad en ademt kunst in al zijn vormen. Een leeg canvas en cultureel centrum voor globetrotters, zakenreizigers en Brusselaars. Het ligt op slechts 15 minuten van de luchthaven van Brussel en het Noordstation, dicht bij het openbaar vervoer en op 15 minuten lopen van het historische stadscentrum.

-Nabij het cultureel centrum Le Botanique en de prachtige Botanische Tuinen

-Overdekte parkeerplaats op het terrein.

-Veel wandelroutes, restaurants en bars in de buurt

Elk van de 305 kamers van het hotel is ontworpen om op een kunstgalerie te lijken. Elke verdieping heeft een ander thema en u kunt een optie kiezen die bij uw stemming past.

-Enkele van de ruimste kamers in de stad.

-Drie kamers geschikt voor gehandicapte gasten

-Familiekamers beschikbaar, elk met twee grote bedden.

Op zoek naar een unieke locatie voor uw vergaderingen? nhow Brussel is wat u zoekt! Het combineert een inspirerende sfeer met moderne seminar- en evenementenruimten. Het etablissement biedt 13 zalen voor maximaal 350 personen.

Droomt u ervan om in een kunstgalerie te slapen? Dit is je kans! Verblijf in een van onze volledig gerenoveerde kamers en geniet van een nieuwe hotelervaring.

nhow Brussel. Hier en nu.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Thon Hotel EU

Thon Hotel EU ****, gelegen in de Europese wijk van Brussel, is uw eersteklas eco-vriendelijke hotel en uw ideale vertrekpunt voor elke zakenreis. Ons hotel ligt op loopafstand van alle Europese instellingen en biedt gemakkelijke toegang tot het stadscentrum.

Thon Hotel EU is CovidClean gecertificeerd door Safehotels. 

Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit. 

Wifi

 

Gratis highspeed draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet en afdrukmogelijkheden zijn ook beschikbaar bij de receptie.

 

Restaurant

 

Het "The Twelve" restaurant, dat is vernoemd naar de twaalf sterren in de EU-vlag, is elke dag geopend voor lunch en diner. Als het weer het toelaat, kunt u op ons grote buitenterras genieten van uw ontbijt, lunch en diner.

 

Conferentie faciliteiten

 

Thon Hotel EU heeft 10 moderne en kleurrijke conferentiezalen.

 

Parkeren

 

Parkeren is mogelijk in de ondergrondse parkeergarage (Vinci Park) met 200 plaatsen. Als u bij de receptie betaalt, profiteert u van een voorkeurstarief. De parkeerplaats is uitgerust met gehandicapten autostaanplaats, twee oplaadbare baby's voor elektrische en hybride auto's en fietsenstallingen.

 

Fitness en sauna

 

Ons Duplex Fitness Center beschikt over het allernieuwste op het gebied van hightech fitnessapparatuur en infraroodsauna.

 

Winkelen in het hotel

 

In de hoofdgang op de begane grond van het Thon Hotel EU biedt de Thon Passage een verscheidenheid aan winkels.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

B-Aparthotel Ambiorix

B-aparthotel Ambiorix is één van de vijf B-aparthotel-residenties in Brussel. Ambiorix ligt op een steenworp afstand van de Europese instellingen in het hart van der art-decowoonwijk

 

Verblijf in een van de 63 comfortabele appartementen met 1, 2 of 3 slaapkamers, studio’s, penthouse suite of in één van de standaard hotelkamers (sommige kamers hebben een balkon).

B-aparthotel Ambiorix is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, met goede aansluitingen naar de luchthaven en het station, en bevindt zich vlakbij het historische centrum van Brussel en zijn beroemde winkelzones.

Kamertypes Max.  
Hotelkamer info Toon prijzen
Studio info
Appartement met 1 slaapkamer info x 4

Aloft Brussels Schuman

Het Aloft Brussels biedt moderne, chique kamers met gratis WiFi, op 550 meter van het Europees Parlement en op 700 meter van het metrostation Maalbeek. De metro brengt u in 15 minuten naar de historische binnenstad van Brussel. Het hotel heeft een fitnessruimte, en 1 keer per maand kunt u er genieten van het akoestische muziekprogramma Live at Aloft Brussels Schuman.

Alle kamers in het Aloft Brussels hebben hoge plafonds en extra grote ramen. Elke kamer is uitgerust met een koelkast, een groot bureau en gratis thee- en koffiefaciliteiten. De badkamers zijn voorzien van een ruime inloopdouche en spa-toiletartikelen van Bliss®.

Het Aloft ligt op iets meer dan 5 minuten lopen van het Jubelpark en het Jubelparkmuseum. De Grote Markt in het centrum van Brussel ligt op ongeveer 2 km van het hotel. De Raad van de Europese Unie ligt 450 meter verderop.

In de bar w xyz kunt u overdag terecht voor een drankje in een informele setting, en 's avonds zijn er cocktails en live dj's. Het zelfbedieningsrestaurant Re: Fuel biedt 24 uur per dag lichte afhaalmaaltijden en -snacks.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Single Room info
Single Room info
Toon meer kamers.

Holiday Inn Express Brussels Grand-Place

Welcome to Holiday Inn Express Brussels – Grand-Place; a brand new hotel in the heart of the city.

When you stay with us, you’ll be in the perfect spot to explore our beautiful city and delve into its vast history. You can visit Brussels City Museum, Grand Place, Place Sainte-Catherine with its famous seafood restaurants, stroll around our iconic statues, such as Manneken Pis, go shopping in one of our numerous shopping districts, or enjoy a wide variety of restaurants nearby.

Our hotel is situated within walking distance of major transport links including Brussels Central station along with Metro, tram and bus connections. We’re just a 20-minute drive from Brussels Airport, and minutes away from major convention centres such as Brussels Expo and Square Brussels.

Whether you’re staying with us for business or leisure, start the day well with an Express Start Breakfast buffet, which is always included in your room price. You can relax in one of our contemporary bedrooms, visit our bar and enjoy a variety of drinks and snacks.

Holiday Inn Express Brussels – Grand-Place is the perfect hotel for your next experience in the heart of Europe. We are looking forward to welcoming you!

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info

Pillows City Hotel Brussels

Het Pillows City Hotel Brussels Centre ligt in het centrum van Brussel, op slechts 100 meter van het centraal station van Brussel en de St-Michiels en St-Goedelekathedraal. Het hotel beschikt over privéparkeergelegenheid en gratis WiFi en heeft een bar waar je typisch Belgische drankjes kunt bestellen.

De kamers van het Pillows City Hotel Brussels Centre zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv met satellietzenders, een bureau en extra lange bedden. Sommige kamers hebben een luxe badkamer met een inloopdouche.

Het hotel bevindt zich op slechts iets meer dan 5 minuten wandelen van de Grote Markt en Manneken Pis. Vanaf het metrostation Brussel-Centraal reis je met de metro in 4 minuten naar de Europese instellingen.

Kamertypes Max.  
Luxury Room info Toon prijzen
Grand Luxury Room info
Suite info
Toon meer kamers.

Le Louise Hotel Brussels – MGallery Collection

Het Louise Hotel Brussels - MGallery Collection biedt 159 kamers in moderne stijl in de categorieën Superior en Deluxe en 10 suites, waaronder onze Le Louise Suite van 92 m². Onze kamers zijn ingericht met moderne houten vloeren en vloeren, lederen bekleding en foto's van de mooiste architectuur van de stad aan de stadszijde en de tuinen aan de oasezijde.

Kamertypes Max.  
Superior room with king size bed - garden or ci... info x 3 Toon prijzen
Superior room with two single beds - garden or ... info x 3