123 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Renaissance Brussels Hotel

Het Renaissance Brussels Hotel ligt in het hart van de Europese wijk van Brussel. Het hotel biedt moderne geluiddichte kamers met een flatscreen-tv met kabelzenders en gratis toegang tot een binnenzwembad, een sauna en een fitnesscentrum. Het treinstation Brussel-Luxemburg bevindt zich om de hoek en in 5 minuten loopt u naar het Europees Parlement.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ibis Brussels Centre Gare du Midi

Het Ibis-hotel Bruxelles Centre Gare du Midi ligt tegenover het treinstation Gare du Midi, vanwaar u de Thalys, Eurostar en ICE kunt nemen, en is slechts twee kilometer verwijderd van de Grote Markt. Het hotel heeft naast 225 ruime kamers met airconditioning ook een restaurant, bar met bediening van snacks 24u/24, twee vergaderzalen, draadloos internet en ADSL. Dit hotel ligt ideaal om Brussel te ontdekken of om van een ontspannen pauze te genieten tussen uw aansluitingen van het Zuidstation.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Pentahotel Brussels Airport

LIGGING/BESCHRIJVING

Verblijft u op de luchthaven? Het gloednieuwe pentahotel is de slimste keuze die u kunt maken. Het vroegere hotel werd omgevormd tot iets dat opwindend en uniek is, met een zeer speciale pentasmaak. Intussen is deze mooie, culturele locatie, met vriendelijk personeel dat u ontvangt en u helpt bij het wennen aan de nieuwe omgeving, een briljante keuze voor vakantietrips of zakenreizen. Tot de geweldige buren behoren het hoofdkwartier van de NAVO en het Atomium van Brussel, dat slechts op een steenworp afstand ligt. U wordt helemaal niet vergeten! Bij penta wordt u de meest prestigieuze VIP ter wereld.

 

ACCOMODATIE

Onze 87 kamers in Diegem zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)

Check-in : vanaf 15uur , Check-out : tot 12uur

 

PENTALOUNGE

pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Thon Hotel Bristol Stephanie

Met zijn indrukwekkende locatie aan de Louizalaan, de meest trendy winkel- en zakenwijk van Brussel, is Thon Hotel Bristol Stephanie **** ideaal gelegen voor uw reis naar Brussel, of het nu voor vrije tijd of zaken is. Geniet van ruime en moderne kamers, met alle voorzieningen die u nodig heeft om te ontspannen en tot rust te komen.

Thon Hotel Bristol Stephanie is CovidClean gecertificeerd door Safehotels. 

Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit. 

Wifi

 

Wifi is gratis beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn ook beschikbaar bij de receptie.

 

Eten en drinken

 

91-bar en restaurant biedt u innovatieve Franse gerechten. Geniet van je favoriete cocktail of biertje aan onze bar en ontspan in de lounge.

 

Conferentie faciliteiten

 

Thon Hotel Bristol Stephanie heeft 7 vergaderzalen die plaats bieden aan maximaal 300 deelnemers aan het evenement.

 

Parkeren

 

Het hotel biedt een eigen ondergrondse parkeergarage, nog een voordeel in een drukke stad. Brussels Airport ligt op 13 kilometer afstand en het treinstation Brussel Zuid (Thalys, Eurostar) ligt op 2 kilometer afstand.

 

Fitness- en infraroodsauna

 

Ontspan na een lange dag werken of winkelen in onze infraroodsauna of probeer onze fitnessruimte uit.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Standard double room info
Toon meer kamers.

Hotel Saint Nicolas

Hotel Saint Nicolas ligt midden in Brussel, op 3 minuten lopen van de Grote Markt. Het hotel biedt gratis WiFi en een dagelijks ontbijtbuffet.

De gerenoveerde kamers hebben een eigen badkamer en een televisie met internationale zenders. In de naastgelegen bijgebouwen zijn zelfstandige studio's beschikbaar.

Hotel Saint Nicolas beschikt over een ontbijtruimte, een strijkkamer, een fietsenstalling en een 24-uursreceptie. Er zijn 2 verkoopautomaten in de lobby waar u drankjes kunt verkrijgen.

Hotel Saint Nicolas ligt op 3 minuten lopen van metrostation De Brouckere, dat rechtstreekse verbindingen biedt met de stations Brussel Centraal en Schuman. Manneken Pis vindt u op 5 minuten lopen van het hotel.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Sheraton Brussels Airport Hotel & Conference Center

Het Sheraton ligt tegenover de hoofdingang van de luchthaven van Brussel. Het biedt geluiddichte kamers met een flatscreen-tv. Het hotel beschikt over een fitnessruimte en een computerterminal in de lobby. U kunt er 24 uur per dag gebruikmaken van de roomservice. Tijdens uw verblijf kunt u ook een bezoek brengen aan de befaamde Sheraton Club Lounge.

De designkamers van het Sheraton Brussels Airport Hotel & Conference Center zijn uitgerust met Sweet Sleeper-bedden. Elke kamer beschikt ook over airconditioning en een minibar.

Het station Brussel Express bevindt zich onder het hotel en biedt rechtstreekse verbindingen met het centrum van Brussel. Het is vanaf het hotel ongeveer 15 minuten rijden naar het Atomium. Naar het NAVO-hoofdkwartier is het slechts 5 minuten rijden.

Gullivers Restaurant serveert bijna alles. Van een ontbijtbuffet en cocktails tot een chique à-la-cartediner. Aan de bar kunt u genieten van traditioneel Belgisch bier.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ibis Brussels Expo Atomium

Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ibis Brussels off Grand´Place

Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op slechts 150 meter van de Grote Markt en Manneken Pis, midden in het historische centrum van Brussel. U wandelt in amper 5 minuten naar treinstation Brussel-Centraal en de winkelstraat Rue Neuve. Er is gratis WiFi beschikbaar in het hele hotel.

De hotelkamers zijn modern ingericht en uitgerust met airconditioning, een flatscreen-tv en satellietkanalen. Ook hebben alle kamers een badkamer met een bad en een toilet.

De hotelbar is elke dag van de week geopend en biedt verfrissende drankjes en een keur aan Belgische bieren. Het ibis Brussels off Grand'Place ligt in een gebied waar een grote verscheidenheid aan restaurants en cafés gevestigd is.

Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op 15 km van de internationale luchthaven van Brussel en op 7,5 km van het Atomium.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Indigo Brussels City

De verticale tuin op de gevel van Hotel Indigo Brussels City staat in mooi contrast met de vele kantoorgebouwen ​​rond het bruisende Rogierplein. Het is moeilijk te geloven dat dit gebied in het hart van de Belgische hoofdstad ooit als platteland werd beschouwd.

Hotel Indigo brengt hulde aan de nabijgelegen Kruidtuin met 284 boetiekkamers. Florale, tropische en kruidenthema's wisselen mekaar af in het 9 verdiepingen tellende hotel. Het gelijkvloers lijkt één grote binnentuin met tal van rust- en eetmogelijkheden. De gezonde keuken legt de nadruk op organisch en lokaal geteelde ingrediënten. 

Twee inspirerende vergaderruimtes overkijken het Rogierplein. Al het nodige comfort - gratis WiFi, notaboeken, projectie - is aanwezig. 

 

 

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Twin info
Single Standard Room info

Hilton Brussels Grand Place

Het Hilton Brussels Grand Place hotel is trots op zijn ideale locatie in de buurt van de majestueuze Grote Markt en biedt gasten een verbazingwekkend nieuw perspectief op de Belgische hoofdstad. Geniet van ongeëvenaarde toegang tot de levendige historische en culturele centra, culinaire hoogtepunten en exclusief shoppen.

Bewonder het uitzicht op de stad of het Centraal Station vanuit een ruime gastenkamer met gratis WiFi, geluidsdichte ramen, een groot bureau met ergonomische stoel en een elegante marmeren badkamer. U kunt zich upgraden naar een Executive Room inclusief toegang tot onze Executive Lounge waar u de hele dag kunt genieten van het ontbijt, de hapjes en de drankjes. Voor het ultieme verblijf kunt u genieten van de eersteklas Presidentiële Suite, die een panoramisch uitzicht over de stad biedt.

 #STAYSAFE: Hilton heeft een wereldwijd programma ontwikkeld dat een nieuwe standaard van hotelreinheid en desinfectie introduceert: Hilton CleanStay. Hilton CleanStay bouwt voort op de reeds hoge normen van Hilton op het gebied van huishouding en hygiëne, waar momenteel schoonmaakproducten van commerciële kwaliteit en verbeterde protocollen worden gebruikt, om ervoor te zorgen dat Hilton gasten een nog schoner en veiliger verblijf hebben vanaf het moment van inchecken tot aan het uitchecken.

Of het nu gaat om het organiseren van een conferentie, vergadering of tentoonstelling, Hilton Brussels Grand Place biedt de perfecte waaier aan flexibele evenementenruimtes dankzij de 15 vergaderzalen en ruimtes, waaronder twee indrukwekkende lichtgevulde balzalen. Ze zijn allemaal voorzien van de modernste technologie, draadloze internettoegang en aanpasbare lay-outs. 

Voor een evenement met ultieme exclusiviteit kunt u van de gelegenheid gebruik maken om een hele verdieping te privatiseren, inclusief het gebruik van een aparte ingang. Als extra gemak kunt u gebruik maken van de ondergrondse openbare parkeergarage, met directe toegang tot de vergaderruimten met een lift.

Hilton Brussels Grand Place staat klaar om uw volgende evenement in veiligheid te organiseren dankzij het Hilton global program EventReady with CleanStay dat u zal ondersteunen bij het organiseren van uw volgende evenement met een hoge focus op netheid, flexibiliteit, veiligheid en sociale verantwoordelijkheid, waarbij de Hilton CleanStay normen worden toegepast op evenementen. 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Single info
Toon meer kamers.

First Euroflat Hotel

Gelegen nabij de Europese instellingen, en op slechts 100 meter van het metrostation Schuman, verwelkomt het First Euroflat Hotel u in de internationale sfeer van de Europese wijk.

Het klassieke comfort van de 133 kamers hebben een warme en vriendelijke sfeer.

De kamers zijn ruim en goed verlicht, het gevarieerd ontbijt en de locatie van het hotel zijn ideaal om uw zakenreizen naar Brussel ontspannen te doen verlopen.

Gratis wifi in het hotel.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Catalonia Brussels

Hotel Catalonia Brussels ligt in het hart van de beroemde art nouveau-wijk van Brussel en heeft kamers met een satelliet-tv en airconditioning. Ook beschikt het hotel over een internationaal à-la-carterestaurant, een snackbar met een gemeubileerd terras en een bar. U kunt in het hotel gratis gebruikmaken van WiFi.

De moderne kamers beschikken over een marmeren privébadkamer en een minibar. De kamers van het Catalonia Brussels zijn ingericht met houten meubels en kleurrijke schilderijen.

Het ontbijtbuffet bestaat uit een brede selectie zelfgemaakte zoete deegwaren, omeletten, pannenkoeken, vers fruit en vruchtensappen. Het restaurant biedt van maandag tot vrijdag internationale gerechten. U kunt er ook genieten van een drankje.

Tramlijn 92 en buslijn 54 stoppen op 200 meter van Catalonia Brussels en brengen u zonder overstappen naar de Grote Markt en Manneken Pis in het historische centrum van Brussel (4 km). Het hotel ligt op 2 km van treinstation Brussel-Zuid, waar u de Thalys en de Eurostar kunt nemen naar bestemmingen in binnen- en buitenland.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Alma Grand Place Hotel

Hartje Brussel! 

Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven. 

U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken. 

Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek. 

37 kamers.

Niet-roker kamers.

Air-conditioning.

LED-flatscreen TV.

Veilig.

Gratis internet in de lobby. 

Centraal gelokaliseerd.

Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.

Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.

 

Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Triple info x 3
Single (SGL) info
Toon meer kamers.

Hotel Des Colonies

Een opmerkelijke combinatie van charme en moderniteit

Een van de juwelen van het Brusselse hotelwezen sinds 1906

Dit historische hotel is gelegen in het hart van Brussel, vlakbij een van de meest authentieke en trendy wijken van de Europese hoofdstad. Het hotel ligt op een bevoorrechte locatie, op een steenworp afstand van modeboetieks, kunstgalerijen, belangrijke culturele bezienswaardigheden en veel van de beste restaurants van Europa.

 

Het hotel heeft 97 kamers. Alle kamers zijn volledig opnieuw ontworpen, stijlvol ingericht en voorzien van de modernste faciliteiten in 2019.

 

Dit historische hotel, gebouwd in 1906, is een echt juweel van Brussel. De architectuur weerspiegelt een unieke stijl en een rijk historisch erfgoed.

 

Geniet van een aangenaam verblijf in dit hotel dat de charme van weleer combineert met de nieuwste technologieën in een intieme en privé-sfeer.

 

Bijzonderheden van het hotel 

 

Downtown Brussels - op enkele minuten van de belangrijkste winkelcentra, musea, uitgaansgelegenheden, zaken- en financiële districten van Brussel, in de buurt van al het grote openbaar vervoer. Volledig gerenoveerd in 2019, één van de weinige historische hotels in Brussel. Volledig uitgeruste conferentie- en vergaderzalen Gelegen op het Rogierplein in het hartje van Brussel. Gepersonaliseerde service en zorg voor elke klant Ruime kamers gerenoveerd in een art-deco stijl Gratis Wifi in het hele hotel Niet-rokers hotel Dieren niet toegestaan

 

Ideaal voor uw bezoek aan de hoofdstad van Europa, gelegen aan het Rogierplein, vlakbij de langste voetgangerswinkelstraat van de stad "Rue Neuve", op een steenworp afstand van het Centraal Noordstation, het zakendistrict, de Europese gemeenschap, dicht bij alle bezienswaardigheden zoals musea, de Grote Markt, ...

Het is ideaal gelegen in het centrum van Brussel, vlak naast de belangrijkste metrostations, bussen en alle grote transportstations.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Room info
Double info
Toon meer kamers.

The Augustin

Modernity, comfort, charm.... The Augustin is a 4 star hotel that has just received a complete renovation to meet the expectations of his international guests.

A prime location in the heart of Brussels, near the Gare du Midi and a few hundred meters from the Grand Place and Place des Sablons.

The Augustin is ideal for your business events in the Belgian capital but also for weekend of discovery, both culinary and cultural.

The Augustin is a boutique hotel offering 47 spacious rooms in a modern and warm atmosphere that offers all the expected benefits and means of communication.

The Augustin is also a place that offers a pleasant setting for a drink with friends or organize your professional appointments either in our cocktail bar or in the lounge. In fine weather, enjoy our garden terrace. The Augustin also offers a fitness room.

Kamertypes Max.  
Classic double info Toon prijzen
Deluxe Double info
Classic Quadruple info x 4

NH Carrefour de l’Europe Hotel Brussels

~~Het elegante viersterrenhotel NH Brussels Carrefour de l'Europe ligt op een toplocatie in het hart van het historische stadscentrum van Brussel. Het is een levendig gebied met de uitstraling van een wereldstad en een rijk historisch erfgoed. •op loopafstand van de historische Grote Markt en het Centraal Station •naast de trendy Rue Neuve en de charmante Zavel •behulpzaam, meertalig personeel

NH Brussels Carrefour de l'Europe beschikt over 65 stijlvolle, ruime Standaard en Superior kamers verdeeld over 5 verdiepingen. Een groot deel van de kamers is gloednieuw. •airconditioning en kluis in elke kamer •werkruimte en gratis WiFi •Gratis thee- en koffiefaciliteiten

In het hotel vindt u Chocopolis, een unieke chocoladeboutique en -fabriek. •groot aanbod van Belgische bonbons bij Chocopolis •alle lekkernijen van chocolade worden ter plekke bereid •meer dan 80 handgemaakte bonbons en truffels om uit te kiezen •Als u een weekend bij ons wilt verblijven, boek dan rechtstreeks via nh-hotels.nl, meld u aan voor het NH Rewards programma en profiteer van onze Lazy Sundays met gratis laat uitchecken tot 17:00 uur.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Made In Louise

Made in Louise

Het Made In Louise… uw Brussels boetiekhotel waar gratie en charme een levensstijl is.

Waar u kunt genieten van de gastvrijheid die je alleen kunt ervaren in een familie gerund hotel. Ontdek deze unieke en ontspannen omgeving in een vroeg 20e-eeuws gebouw aan een rustige straat.

Het ideale boetiekhotel in Brussel, Het Made In Louise biedt een persoonlijke en unieke service. Volledig gerenoveerd in 2012, de  48 kamers van het hotel in het Belgische Brussel zijn licht, comfortabel en karaktervol.

In Made In Louise, verwelkomt onze familie u als een bevoorrechte gast. Geniet van de elegantie en de intimiteit van een eigen suite, en de kenmerkende details van onze Made in Market & Bar en ons Made in Breakfast, waar u zult genieten van de authentieke smaken van België.

Welkom bij het Brusselse boetiekhotel waar u u thuis zult voelen vanaf het moment dat u binnenstapt.

Welkom bij Made in Louise.

 

Het Made In Louise Hotel

Het Made In Louise… uw Brussels boetiekhotel waar gratie en charme een levensstijl is.

Waar u kunt genieten van de gastvrijheid die je alleen kunt ervaren in een familie gerund hotel. Ontdek deze unieke en ontspannen omgeving in een vroeg 20e-eeuws gebouw aan een rustige straat.

Het ideale boetiekhotel in Brussel, Het Made In Louise biedt een persoonlijke en unieke service. Volledig gerenoveerd in 2012, de  48 kamers van het hotel in het Belgische Brussel zijn licht, comfortabel en karaktervol.

In Made In Louise, verwelkomt onze familie u als een bevoorrechte gast. Geniet van de elegantie en de intimiteit van een eigen suite, en de kenmerkende details van onze Made in Market & Bar en ons Made in Breakfast, waar u zult genieten van de authentieke smaken van België.

Welkom bij het Brusselse boetiekhotel waar u u thuis zult voelen vanaf het moment dat u binnenstapt.

Welkom bij Made in Louise.

 

Kamertypes Max.  
Cosy info Toon prijzen
Comfort info
Charming Twin info
Toon meer kamers.

Hotel NH Brussels Louise

~~NH Brussels Louise, voorheen bekend als NH Brussels City Centre, doet zijn naam volledig aan. Vlakbij ligt de prestigieuze winkelstraat, van de stad, de Louizalaan, evenals veel van de beroemdste restaurants van Brussel. Vlaamse meesterwerken worden tentoongesteld in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten in de buurt, terwijl de prachtige Grote Markt slechts 20 minuten lopen is. •korte wandeling naar de Europese Commissie en het Parlement •uitzicht op de stad vanaf het nabijgelegen Justitiepaleis •Warandepark ligt op 20 minuten lopen van het hotel

Onze kamers hebben een zeer moderne uitstraling, met een eigentijdse inrichting en hardhouten vloeren. U kunt heerlijk ontspannen in uw kamer in een fauteuil of op een bank - die beide uitkijken op een 40-inch lcd-flatscreen-televisie. •badjassen en slippers in Superior kamers en Junior suites •Nespresso-koffieapparaten in de Suites

Het restaurant serveert elke ochtend een ontbijfbuffet en er is ook een fitnessruimte aanwezig om te ontspannen na een drukke dag. Voor snacks en drankjes kunt u 24/7 terecht in de open bar.

•beroemd ontbijt buffet

•fitnessruimte die 24 uur per dag open is •24/7 open bar •Als u een weekend bij ons wilt verblijven, boek dan rechtstreeks via nh-hotels.com, meld u aan voor het NH Rewards programma en profiteer van onze Lazy Sundays met gratis laat uitchecken tot 17:00 uur.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

B&B Hotel Brussels Centre Louise

B&B Hotel Brussels Centre Louise bevindt zich in Elsene, één van de meest diverse buurten van Brussel en net ten zuiden van het stadscentrum. Van cafés, pubs en cocktailbars tot populaire restaurants, galerieën, conceptstores en grote merken shoppen, we zijn zeker dat je alles waar je naar op zoek bent tijdens je citytrip naar Brussel zult vinden, zowel binnen als buiten onze muren. Onze kamers belichamen ons idee van een perfecte hotelkamer: mooi, duurzaam en met een bijzondere karaktervolle toets. Verwacht je aan een supercomfortabel bed, een smart-TV van 32 inch, praktisch geplaatste VK/EU-stopcontacten en USB-poorten, en een geïntegreerde privébadkamer met een krachtige inloop regendouche met waterbesparende technologie, een stoomvrije spiegel en organische toiletartikelen. En niet te vergeten, de supersnelle wifi-verbinding die beschikbaar is in het hele hotel. Blijf alert en gehydrateerd met een kopje thee of koffie of een glas gefilterd water, allemaal gratis beschikbaar in de keuken op jouw verdieping. RPS'15, onze ontmoetingsplek, is elke dag de hele dag geopend, van ontbijt tot brunch, lunch en diner. Zo beperken we de afgelegde afstanden van het voedsel en is het menu vegetarisch getint. Je zal het ook gezellig kunnen maken zonder eten of drinken: Van de spelletjesboom en de sjoelbak in RPS'15, tot de kleine bioscoop waar films worden vertoond voor onze gasten, en de milieuvriendelijke fitnessruimte met een moderne uitrusting die geen elektriciteit vereist. 

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Single info

Best Western Hotel Royal Centre

Located 600 metres from both the Madou and Botanique metro stations, Best Western Hotel Royal Centre offers spacious, charming rooms with free Wi-Fi. The air-conditioned rooms have a warm interior and are equipped with tea and coffee making facilities. There is a breakfast room where you can enjoy an extensive breakfast buffet in the morning.

The Royal Club bar serves a variety of Belgian beers, international drinks and snacks. 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.