Ramada Brussels Woluwe
The brand-new Ramada Brussels Woluwe is located exactly in between Brussels' city centre and the Zaventem Airport. There is free Wi-Fi and a complimentary coffee, tea and chocolate corner. The guest rooms have air conditioning and a bath. In the morning, you can enjoy an extensive breakfast in the bright restaurant with 360° of daylight. Furthermore, there is a restaurant with terrasse, a bar and a private parking garage. There is also a fitness room avaible for our guests. You can also park your car free of charge on the streets around the hotel. It takes a 5-minute drive to the E40 motorway and you can reach the European Commission in a 10-minute drive.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Marivaux Hotel
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Club Room - Double or Twin - Including Wifi | ||
Toon meer kamers. |
ZOOM
Ontbijt : 15€ (7.5€ voor jongeren (-12 jaar) Extra bed (in de XL kamers): 20€
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double Room | Toon prijzen | |
Double XL | x 3 |
Hotel Indigo Brussels City
De verticale tuin op de gevel van Hotel Indigo Brussels City staat in mooi contrast met de vele kantoorgebouwen rond het bruisende Rogierplein. Het is moeilijk te geloven dat dit gebied in het hart van de Belgische hoofdstad ooit als platteland werd beschouwd.
Hotel Indigo brengt hulde aan de nabijgelegen Kruidtuin met 284 boetiekkamers. Florale, tropische en kruidenthema's wisselen mekaar af in het 9 verdiepingen tellende hotel. Het gelijkvloers lijkt één grote binnentuin met tal van rust- en eetmogelijkheden. De gezonde keuken legt de nadruk op organisch en lokaal geteelde ingrediënten.
Twee inspirerende vergaderruimtes overkijken het Rogierplein. Al het nodige comfort - gratis WiFi, notaboeken, projectie - is aanwezig.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Twin | ||
Single Standard Room |
The Dominican
Boetiekhotel The Dominican ligt op 5 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime accommodatie en gebruik van het wellness-centrum met een sauna en een Turks stoombad.
The Dominican heeft warm ingerichte kamers met gratis WiFi, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten van Nespresso. De kamers zijn tevens voorzien van een badjas met slippers voor extra comfort.
Na een uurtje sporten in het fitnesscentrum kunt u nieuwe energie opdoen met een voedzame lunch of diner in de Grand Lounge, die tegenover de binnenplaats ligt. De Lounge Bar biedt drankjes en exotische cocktails.
Het Dominican bevindt zich op 5 minuten loopafstand van het Centraal Station van Brussel. Vanaf de halte De Brouckère, 200 meter verderop, kunt u tramlijn 1 of 5 nemen naar het gebouw van de Europese Commissie.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Argus Hotel Brussels
Het Argus Hotel ligt op 350 meter van het metrostation Louise en 20 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime, geluiddichte kamers, een dagelijks continentaal ontbijt en gratis WiFi.
De kamers van het Argus Hotel Brussels zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv, een klein bureau en een minibar. Elke kamer heeft grote ramen en moderne kunst aan de muur.
Het Argus ligt op iets meer dan 15 minuten lopen van het standbeeld Manneken Pis. Het Koningsplein, waar zich het Magritte Museum bevindt, is 10 minuten lopen. Het Europees Parlement ligt op 1,5 km van het hotel.
Gasten die de omgeving verder willen verkennen, kunnen gebruikmaken van de autoverhuurservice en de excursiebalie. De receptie van het Argus Hotel is 24 uur per dag geopend.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
The Augustin
Modernity, comfort, charm.... The Augustin is a 4 star hotel that has just received a complete renovation to meet the expectations of his international guests.
A prime location in the heart of Brussels, near the Gare du Midi and a few hundred meters from the Grand Place and Place des Sablons.
The Augustin is ideal for your business events in the Belgian capital but also for weekend of discovery, both culinary and cultural.
The Augustin is a boutique hotel offering 47 spacious rooms in a modern and warm atmosphere that offers all the expected benefits and means of communication.
The Augustin is also a place that offers a pleasant setting for a drink with friends or organize your professional appointments either in our cocktail bar or in the lounge. In fine weather, enjoy our garden terrace. The Augustin also offers a fitness room.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Classic double | Toon prijzen | |
Deluxe Double | ||
Classic Quadruple | x 4 |
Novotel Brussels Midi
Novotel Brussels Midi ligt naast het treinstation Brussel-Zuid met de Eurostar- en Thalys-terminals. Het hotel beschikt over geluiddichte kamers, een bar, een 24-uursreceptie en een ontbijtruimte met uitzicht op de tuin. In de hele accommodatie is gratis WiFi beschikbaar.
De kamers hebben een moderne inrichting en een flatscreen-tv met satellietzenders. Alle kamers van Novotel Brussels Midi zijn voorzien van airconditioning, een bureau en een minibar. De kamers hebben in 2020 een volledige renovatie ondergaan.
U kunt dagelijks voor een snack of een verfrissend drankje terecht in de bar van het hotel.
Novotel Brussels Midi ligt op 15 minuten lopen van het standbeeld Manneken Pis en u wandelt in 20 minuten naar de Grote Markt. Op 170 meter van het hotel ligt de metrohalte Zuidstation, waarvandaan u in 3 haltes bij het winkelgebied De Louizalaan bent.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Superior kamer met queensize bed | x 3 | |
Double | ||
Toon meer kamers. |
NH Grand Place Arenberg
Het NH Grand Place Arenberg hotel in Brussel is gelegen op een ideale locatie in het historische en commerciële stadscentrum van Brussel. De beroemde Grand Place en het Centraal-station, met verbindingen naar lokale en internationale bestemmingen, liggen op slechts vijf minuten lopen van ons hotel. Het Warandepark (Parc de Bruxelles) met het Koninklijk paleis en het museum van de Belgische meester van het surrealisme, René Magritte, ligt op 10 minuten afstand van het hotel NH Grand Place Arenberg. Geniet van een ontspannen en comfortabel verblijf in onze 155 kamers, waaronder zes junior suites.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Dolce La Hulpe Brussels
Een ****-hotel temidden van de natuur
Genesteld in het hart van het Zoniënwoud, bevat dit hotel de enige Cinq Mondes-Spa van België! Deze oase van rust combineert comfort, een reis van de zintuigen en de nieuwste technologieën met de natuurlijke pracht van de omgeving. Gelegen op nauwelijks 15km van het centrum van Brussel, is dit top-klasse hotel & resort de perfecte plaats om tot rust te komen na een drukke werkweek of om een ander facet van de hoofdstad te ontdekken. Naast de 264 luxueuze kamers beschikt Dolce La Hulpe Brussels over een ruime selectie aan bars, restaurants en een groot terras gemaakt om heerlijk van de zon te genieten op warme zomerdagen. Zeker proberen: het binnenzwembad en de weelderige Cinq Mondes-Spa (800m2), waar massages afkomstig van culturen van over de hele wereld en goddelijke behandelingen op basis van authentieke schoonheidsrituelen worden aangeboden. Dit is het perfecte adres voor een verfijnd weekend van verwennerij in perfecte harmonie met de natuur. Tot slot, biedt het landgoed een grote hoeveelheid activiteiten, van het ontdekken van het 72 hectare tellende Zoniënwoud per mountainbike of Nordic walking, tot het fitnesscentrum en de tennisbanen.
Praktische informatie:
- Deel van Dolce Hotels & Resorts
- 2 restaurants – 2 lounge bar
- Cinq Mondes-Spa 7 dagen per week geopend
- Spa-dagaanbiedingen – weekend-arrangementen
- Receptiezalen voor cocktailfeestjes of banketten
- High-Tech Conferentiecentrum (4650m2)
- Gratis wifi en parking
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Superior-Eenpersoonskamer | Toon prijzen | |
Superior-Tweepersoonskamer | ||
Deluxe Eenpersoonskamer | ||
Toon meer kamers. |
9Hotel Chelton
Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.
De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.
Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.
Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Eenpersoon Kamer | Toon prijzen | |
Standaard Dubbel of Twin Kamer | x 3 | |
Standaard Tripel Kamer | x 4 | |
Toon meer kamers. |
Hotel Le Dome
Het charmante vier sterren Hotel Le Dome, werd gebouw tijdens de Art Nouveau periode. Het volledig gerenoveerde hotel biedt u 125 luxueuze en stijlvol ingerichte kamers, alle voorzien van modern comfort.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single standard | Toon prijzen | |
Twin Standard |
Hotel Saint Nicolas
Hotel Saint Nicolas ligt midden in Brussel, op 3 minuten lopen van de Grote Markt. Het hotel biedt gratis WiFi en een dagelijks ontbijtbuffet.
De gerenoveerde kamers hebben een eigen badkamer en een televisie met internationale zenders. In de naastgelegen bijgebouwen zijn zelfstandige studio's beschikbaar.
Hotel Saint Nicolas beschikt over een ontbijtruimte, een strijkkamer, een fietsenstalling en een 24-uursreceptie. Er zijn 2 verkoopautomaten in de lobby waar u drankjes kunt verkrijgen.
Hotel Saint Nicolas ligt op 3 minuten lopen van metrostation De Brouckere, dat rechtstreekse verbindingen biedt met de stations Brussel Centraal en Schuman. Manneken Pis vindt u op 5 minuten lopen van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
B-Aparthotel Regent
B-aparthotel Regent is één van de vijf B-aparthotel-residenties in Brussel, de hoofdstad van Europa. Verblijf gedurende kortere of langere tijd in een van de 42 ruime appartementen met 1 of 2 slaapkamers of een penthouse suite. Regent is een recent project. Elk appartement is ingericht door Mooi, het merk van de internationaal befaamde ontwerper Marcel Wanders. B-aparthotel Regent is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en ligt op slechts een paar minuten afstand van de zakenwijken, het Koninklijk Paleis en de Europese instellingen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Executive room | Toon prijzen | |
Studio | ||
1 bedroom apartment | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Hotel Barsey by Warwick
In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.
Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.
Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel La Madeleine
Hotel La Madeleine is gevestigd in een historisch monument in het hart van Brussel, op slechts 200 meter van de Grote Markt. Een dagelijks continentaal ontbijtbuffet is beschikbaar in de ontbijtzaal. De kamers van La Madeleine zijn allemaal niet-rokers. Ze beschikken over een eigen badkamer en een tv. WiFi is beschikbaar in de kamers, maar gasten kunnen ook gebruik maken van de computer met internet in de lobby. Hotel La Madeleine biedt een 24 uursreceptie, een lift en een wasserette- en stomerijdienst. Het centraal station van Brussel ligt op 3 minuten lopen. Gasten kunnen Manneken Pis in 5 minuten lopen bereiken. Het museum Magritte ligt op 10 minuten lopen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Standard Double / Single | Toon prijzen | |
Executive Double/Twin | ||
Executive Triple | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Catalonia Brussels
Hotel Catalonia Brussels ligt in het hart van de beroemde art nouveau-wijk van Brussel en heeft kamers met een satelliet-tv en airconditioning. Ook beschikt het hotel over een internationaal à-la-carterestaurant, een snackbar met een gemeubileerd terras en een bar. U kunt in het hotel gratis gebruikmaken van WiFi.
De moderne kamers beschikken over een marmeren privébadkamer en een minibar. De kamers van het Catalonia Brussels zijn ingericht met houten meubels en kleurrijke schilderijen.
Het ontbijtbuffet bestaat uit een brede selectie zelfgemaakte zoete deegwaren, omeletten, pannenkoeken, vers fruit en vruchtensappen. Het restaurant biedt van maandag tot vrijdag internationale gerechten. U kunt er ook genieten van een drankje.
Tramlijn 92 en buslijn 54 stoppen op 200 meter van Catalonia Brussels en brengen u zonder overstappen naar de Grote Markt en Manneken Pis in het historische centrum van Brussel (4 km). Het hotel ligt op 2 km van treinstation Brussel-Zuid, waar u de Thalys en de Eurostar kunt nemen naar bestemmingen in binnen- en buitenland.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
First Euroflat Hotel
We zijn een zelfstandig hotel in Brussel, in het hart van de Europese instellingen en op slechts 100 meter van het Schuman metro-trein-bus-station.
We ontvangen uw gasten in de internationale sfeer van het European Village, een zeer vriendelijke en beveiligde omgeving. Het hotel is gelegen op slechts 15 minuten met de metro van de Grote Markt en de Brusselse caféterrassen. In het klassieke comfort van 133 lichte en ruime kamers van 32m² heerst een warme en vriendelijke ambiance.
Het ontbijtbuffet is gemaakt op basis van Belgische producten, met voornamelijk lokale en huisgemaakte voeding. Het wordt geserveerd in onze ontbijtzaal met uitzicht op een grote tuin.
Ons hotel heeft het BIKE FRIENDLY label behaald in 2023: Gratis fietsenstalling in onze eigen en beveiligde garage. Gratis fietsgereedschap beschikbaar : bandenplaskit, fietspomp en twee afgesloten stopcontacten om elektrische fietsen op te laden indien nodig.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Classic Standaard Kamer | Toon prijzen | |
Double | ||
Classic Standaard Kamer 2 Eenpersoonsbedden |
The Hoxton Brussels
Occupying a brutalist-style tower building, The Hoxton Brussels offers 198 rooms with stunning views over Brussels.The hotel is located in the city centre and enjoys easy access to public transport and as well to the historical centre of the capital.
The bedrooms comes in sizes to suit any kind of stay. The interiors vibe is influenced by the 70s.
Pick from our all day lobby restaurant, or dine at Tope where you can sample fresh Mexican-inspired flavours up high on one of Brussel’s best rooftops. There’s also Cantina Valentina, a Peruvian-inspired restaurant specialising in dishes from the cosmopolitan coastal city of Lima, to the historic villages around Cusco.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Room | Toon prijzen |