123 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Novotel Brussels City Centre

Novotel Brussels Centre - Tour Noire ligt in het hartje van Brussel, op het levendige Sint-Katelijneplein, op tien minuutjes stappen van de prachtige Grote Markt, vlak bij de designwinkels, de boetieks van modeontwerpers en de trendy restaurantjes. Deze buurt staat bekend om zijn uitbundige sfeer: in de winter zijn er de ijsbaan en carrousels, in de zomer de jazz-bars en festivals. Maar ook de antiekwinkels en kunstgalerijen, het shoppen, de cocktailbars en de sfeervolle dineetjes zijn de moeite waard.

 

Novotel Brussels Centre- Tour Noire telt, 217 gerenoveerde kamers, waaronder ook executive kamers, alsook kamers aangepast aan andersvaliden. Onze comfortabele kamers zijn aantrekkelijk ingericht en beschikken over ligbad of douche, toilet, haardroger, individuele airconditioning, minibar, “coffee & tea facilities”, flat screen televisie, telefoon met directe buitenlijn, PC-modem aansluiting, multi-media aansluiting en kluisje. In de kamers, alsook in onze publieke ruimtes en vergaderzalen is WI-FI beschikbaar.

Het ontbijtbuffet, met een verzorgd assortiment van broodjes en ontbijtkoeken, beleg, vruchten en granen, neemt u in de Breakfast Lounge.’s Middags en ’s avonds kunt u in de Foodsquare en op het terras terecht. Foodsquare is een Novotel-concept, dat welzijn en gezelligheid combineert met smaakvolle, vernieuwende gerechten. Het trendy decor nodigt zeker uit tot culinaire ontdekkingen. Er zijn vaak thema-menu’s en tientallen verschillende streekbieren. Roomservice is 24u op 24 beschikbaar.

 

Novotel Tour Noire heeft elf vergaderzalen. Deze zijn moduleerbaar zodat u kunt beschikken over een plenaire zaal van 215 m2 en zeven subzalen die wij op uw noden kunnen afstemmen. Alle zalen hebben airconditioning, daglicht, geavanceerd materiaal, een businesscenter, adsl-lijn, wifi, en een beamer. Vlak naast de zaal staat een ruimte ter beschikking voor de pauzes, met koffie, thee, vruchtensap en versnaperingen. In ons Business Service Centre kan u terecht voor uw zakelijke vergaderingen, maar eveneens voor uw feesten of gepersonaliseerde happenings.

Om uw verblijf compleet te maken, zorgen wij voor sport- en ontspanningsfaciliteiten in het Aqua Health Centre dat geopend is van 7 tot 22 uur. Het omvat een fitnesscenter – met krachttrainingstoestellen, fietsen, loopbanden– en een relaxatieruimte, jetstreambad en infrarood douches. Handdoeken zijn ter beschikking in de douches en kleedkamers.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ZOOM

37 kamers gelegen op 50 meter van de trendy Louisalaan, vol leuke winkels en restaurants, en op 10 minuten van de Grote markt. Stedenbouwkundig ontwerp, participatieve fotografie (foto’s van Brussel in elke kamer, interactieve wand, efemere foto’s tentoonstelling, …) Belgisch bier bar & uitzonderlijke chocolade (selectie Eric Boschman) Gastronomisch ontbijt – continentaal buffet Rustig terras, parkeerplaats op aanvraag, Receptie open 24/24 Gratis WiFi in alle kamers Familiekamers beschikbaar, en 1 kamer toegankelijk met een rolstoel Rookvrij hotel

Ontbijt : 15€ (7.5€ voor jongeren (-12 jaar) Extra bed (in de XL kamers): 20€

Kamertypes Max.  
Double Room info Toon prijzen
Double XL info x 3

Alma Grand Place Hotel

Hartje Brussel! 

Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven. 

U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken. 

Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek. 

37 kamers.

Niet-roker kamers.

Air-conditioning.

LED-flatscreen TV.

Veilig.

Gratis internet in de lobby. 

Centraal gelokaliseerd.

Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.

Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.

 

Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Triple info x 3
Single (SGL) info
Toon meer kamers.

Hilton Garden Inn Brussels City Centre

Situated in an upscale residential area close to the European Parliament, Hilton Garden Inn Brussels Louise is an ideal hotel for business and leisure travelers. From a bright and clean lobby to spacious enclosed parking under the property, our hotel will feel welcoming right from the start. Relax in the beautiful courtyard garden after a busy day in the city.

Our Brussels hotel offers amenities to make your stay easy, from on-site dining to a fitness center and complimentary WiFi in each room. Take advantage of our proximity to the European Capital as well as downtown Brussels. Easy access to the metro from our hotel lets you explore the area safely and efficiently.

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen

Pillows City Hotel Brussels

Het Pillows City Hotel Brussels Centre ligt in het centrum van Brussel, op slechts 100 meter van het centraal station van Brussel en de St-Michiels en St-Goedelekathedraal. Het hotel beschikt over privéparkeergelegenheid en gratis WiFi en heeft een bar waar je typisch Belgische drankjes kunt bestellen.

De kamers van het Pillows City Hotel Brussels Centre zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv met satellietzenders, een bureau en extra lange bedden. Sommige kamers hebben een luxe badkamer met een inloopdouche.

Het hotel bevindt zich op slechts iets meer dan 5 minuten wandelen van de Grote Markt en Manneken Pis. Vanaf het metrostation Brussel-Centraal reis je met de metro in 4 minuten naar de Europese instellingen.

Kamertypes Max.  
Luxury Room info Toon prijzen
Grand Luxury Room info
Suite info
Toon meer kamers.

Renaissance Brussels Hotel

Het Renaissance Brussels Hotel ligt in het hart van de Europese wijk van Brussel. Het hotel biedt moderne geluiddichte kamers met een flatscreen-tv met kabelzenders en gratis toegang tot een binnenzwembad, een sauna en een fitnesscentrum. Het treinstation Brussel-Luxemburg bevindt zich om de hoek en in 5 minuten loopt u naar het Europees Parlement.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Le Dome

Het charmante vier sterren Hotel Le Dome, werd gebouw tijdens de Art Nouveau periode. Het volledig gerenoveerde hotel biedt u 125 luxueuze en stijlvol ingerichte kamers, alle voorzien van modern comfort.

 

Kamertypes Max.  
Single standard info Toon prijzen
Twin Standard info

B&B Hotel Brussels Centre Louise

B&B Hotel Brussels Centre Louise bevindt zich in Elsene, één van de meest diverse buurten van Brussel en net ten zuiden van het stadscentrum. Van cafés, pubs en cocktailbars tot populaire restaurants, galerieën, conceptstores en grote merken shoppen, we zijn zeker dat je alles waar je naar op zoek bent tijdens je citytrip naar Brussel zult vinden, zowel binnen als buiten onze muren. Onze kamers belichamen ons idee van een perfecte hotelkamer: mooi, duurzaam en met een bijzondere karaktervolle toets. Verwacht je aan een supercomfortabel bed, een smart-TV van 32 inch, praktisch geplaatste VK/EU-stopcontacten en USB-poorten, en een geïntegreerde privébadkamer met een krachtige inloop regendouche met waterbesparende technologie, een stoomvrije spiegel en organische toiletartikelen. En niet te vergeten, de supersnelle wifi-verbinding die beschikbaar is in het hele hotel. Blijf alert en gehydrateerd met een kopje thee of koffie of een glas gefilterd water, allemaal gratis beschikbaar in de keuken op jouw verdieping. RPS'15, onze ontmoetingsplek, is elke dag de hele dag geopend, van ontbijt tot brunch, lunch en diner. Zo beperken we de afgelegde afstanden van het voedsel en is het menu vegetarisch getint. Je zal het ook gezellig kunnen maken zonder eten of drinken: Van de spelletjesboom en de sjoelbak in RPS'15, tot de kleine bioscoop waar films worden vertoond voor onze gasten, en de milieuvriendelijke fitnessruimte met een moderne uitrusting die geen elektriciteit vereist. 

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Single info

Ramada Brussels Woluwe

The brand-new Ramada Brussels Woluwe is located exactly in between Brussels' city centre and the Zaventem Airport. There is free Wi-Fi and a complimentary coffee, tea and chocolate corner. The guest rooms have air conditioning and a bath. In the morning, you can enjoy an extensive breakfast in the bright restaurant with 360° of daylight. Furthermore, there is a restaurant with terrasse, a bar and a private parking garage. There is also a fitness room avaible for our guests. You can also park your car free of charge on the streets around the hotel. It takes a 5-minute drive to the E40 motorway and you can reach the European Commission in a 10-minute drive.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Aqua Hotel Brussels

Located in the trendy Louise/Toison d’Or area, close to the historical centre and the European Institutions,  our brand new hotel combines up-to-date comfort and a welcoming atmosphere.

A surprise already awaits you in our entrance: the latest creation of “Studio Arne Quinze”.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Ibis Brussels Erasmus

Within 300 metres from the Erasmus metro station, Hotel Erasme offers access to Brussels Central Station and Schuman without having to change metro lines. The hotel offers free Wi-Fi.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Radisson RED Hotel

Radisson RED Brussels features 149 Studios and suites, a OUIBar + KTCHN restaurant and deli, 3 meeting and conference rooms, a fitness including sauna and parking facilities.

At walking distance from all the European Institutions, the festive place du Luxembourg and the lively Saint-Boniface neighbourhood, the hotel is also only 2 km away from the historical centre and the Grand-Place of Brussels. 

 

ALWAYS CONNECTED

 

We think technology should make your life and your stay better. That’s why we like to make sure yours can work to the best of it’s ability. From streaming devices to your TV, to opening your door with the Radisson RED App, we’ve made sure that we have free high speed WiFi on hand to keep you going.

 

ALWAYS LOCAL

 

The OUIBar + KTCHN is your food, drink and social hub. Where we’ve created menus from local, seasonal produce. Want to taste the heart and soul of the city? You’ve come to the right place. And the best part? You can make your order through the app and collect your grub when it suits you.

 

We aslo have an extensive list of cocktails and craft beers. So whether you’re planning a late one, or a leisurely lunch with  friends and colleagues, we’re here to make it happen.

 

CREATE EVENTS

 

Our Events & Games Studios can bring a little out of the box thinking to your business meetings, or can simply be the fastest route to help you de-stress after a long day. Meet, create, socialize, escape – they’re designed for whatever situation you want.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Atlas Hotel Brussels

Het Atlas Hotel Brussels beschikt over kamers met een flatscreen-tv en gratis WiFi. Het hotel ligt in het stadscentrum, op 5 minuten lopen van het Sint-Goriksplein met restaurants en designwinkels.

De kamers zijn voorzien van een minibar, thee- en koffiefaciliteiten en hypoallergene kussens en dekbedden. Er wordt dagelijks een ontbijtbuffet verzorgd in de lichte ontbijtzaal.

De receptie is 24 uur per dag geopend. U kunt gratis gebruikmaken van de computer met internet in de lobby.

In 10 minuten lopen bereikt u de Grote Markt en in 5 minuten lopen bent u bij het metrostation Sint Katelijne. Daarvandaan reist u in 10 minuten naar de Europese Commissie en het Europees Parlement.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Crowne Plaza Brussels Airport

Het Crowne Plaza Brussels Airport biedt geluiddichte kamers, gratis wellnessfaciliteiten, en een à-la-carte restaurant met een cocktaillounge. Dit hotel ligt op 3 km van de internationale luchthaven van Brussel en beschikt over een terras met uitzicht op de vijver. Er is tevens een gratis pendeldienst van/naar de luchthaven.

De kamers van het Crowne Plaza zijn voorzien van airconditioning, een satelliet-tv, een minibar en koffie- en theefaciliteiten. U vindt hier tevens een bureau.

Het hotel is uitgerust met een stoombad, een fitnessruimte en een sauna. Er is een vijver op het terrein waarlangs u heerlijk kunt joggen.

In het restaurant of buiten op het terras kunt u genieten van internationale gerechten. Er worden meer dan 20 verschillende soorten bier en een scala aan cocktails geschonken in The B@r.

Het NAVO-hoofdkwartier ligt op minder dan 10 minuten rijden en u rijdt in 15 minuten naar het Atomium. Gasten kunnen gebruikmaken van een gratis pendeldienst van/naar de luchthaven, die eveneens beschikbaar is tijdens piekuren. Met de auto bent u in 18 minuten op de Grote Markt.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Citadines Toison d’Or Brussels

Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.

De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.

Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.

Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ibis Brussels Centre Gare du Midi

Het Ibis-hotel Bruxelles Centre Gare du Midi ligt tegenover het treinstation Gare du Midi, vanwaar u de Thalys, Eurostar en ICE kunt nemen, en is slechts twee kilometer verwijderd van de Grote Markt. Het hotel heeft naast 225 ruime kamers met airconditioning ook een restaurant, bar met bediening van snacks 24u/24, twee vergaderzalen, draadloos internet en ADSL. Dit hotel ligt ideaal om Brussel te ontdekken of om van een ontspannen pauze te genieten tussen uw aansluitingen van het Zuidstation.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Le Plaza

Het luxe Le Plaza biedt eigen parkeergelegenheid en ruime kamers naast winkelcentrum City2. Het restaurant heeft een beschilderd plafond, en gasten kunnen trainen in de fitnessruimte. De kamers hebben een warme inrichting met zachte kleuren en lichte materialen, en zijn voorzien van airconditioning. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt in de ruime salon met een hoog plafond en glazen kroonluchters geserveerd. U kunt in Brasserie Estérel genieten van een zakenlunch of een diner bij kaarslicht. De voormalige wintertuin is omgetoverd tot een bar met een salon en biedt een aangename omgeving voor een glaasje champagne. Hotel Le Plaza ligt op 5 minuten lopen van station Brussel-Noord en op 10 minuten lopen van de Grote Markt. Metrostation Rogier ligt op 200 meter afstand.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Classic info
Toon meer kamers.