127 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Aqua Hotel Brussels

Located in the trendy Louise/Toison d’Or area, close to the historical centre and the European Institutions,  our brand new hotel combines up-to-date comfort and a welcoming atmosphere.

A surprise already awaits you in our entrance: the latest creation of “Studio Arne Quinze”.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Sleep Well Youth Hostel

Welkom bij Sleep Well! Onze voordelen: Ideale locatie- Gratis ontbijt - Maximaal comfort - Uitstekende prijs / kwaliteit verhouding - gratis wifi Sleep Well ligt in het hart van Brussel, op 10 minuten lopen van de Grote Markt en het Gare du Nord en op 100 meter van het metrostation Rogier en een winkelcentrum. Het is de ideale uitvalsbasis om de Europese hoofdstad te verkennen. Alle kamers zijn volledig gerenoveerd en voorzien van een badkamer en een eigen toilet. Beddengoed wordt verstrekt. Handdoeken (1 € huur) en hygiëneproducten verkrijgbaar bij de receptie. Verschillende opties zijn beschikbaar: dorm bedden van 1 tot 6 bedden (lock-out tussen 11 uur en 15 uur) privé-twin of driepersoonskamer (flatscreen-tv + koelkast, geen lock-out) of duplex familiekamers. Het gebouw en de kamers zijn geschikt voor rolstoelgebruikers. Het ontbijt is gevarieerd en overvloedig. Gratis WiFi is beschikbaar in het hele hostel. Slaap lekker: heeft een bar, een tafeltennistafel, tafelvoetbal tafel heeft, gezelschapsspelen, boek swap, .... Het hostel: heeft een grote interesse in ecologie en werd beloond voor zijn inspanningen concernant het milieu door het groen en de Key Eco -dynamisch label. Annuleringsvoorwaarden: 24 uur voor aankomst Wij accepteren Visa creditcards, Mastercard, Union Pay Er geldt een leeftijdsgrens van 35 jaar in de nacht (tenzij u de hele kamer heeft gereserveerd). Er is geen leeftijdsgrens voor het boeken van privékamers.

Kamertypes Max.  
Single room info Toon prijzen
Twin room info
Bed in 3-bed Male Dormitory Room info
Toon meer kamers.

Holiday Inn Brussels-Schuman

Met slechts 63 kamers bied het moderne hotel, op slechts 12 km van Brussels Airport, u een persoonlijke service en comfortable tweede thuis

 

In onze brasserie kan u genieten van een verfrissend drankje en smakkelijke gerechten. Het restaurant is gepopend van 11.00 tot 23.00, voor de kleine en de grote honger! Ons zonnig terras is altijd geopend. Begin uw ochtend vol energie en geniet van ons Amerikaans ontbijt buffet met Belgisch speciliateiten. Voor reservatie kan u bellen naar +32 2 280 40 00 of emailen naar info@hibrusselsschuman.com.

 

Wij bieden gratis basic Wi-Fi aan, in het volledige hotel, aan al onze gasten. Je auto veilig parkeren? Dat kan in onze ondergrondse parking voor €24 per nacht? Op vrijdag en zaterdag kan je profiteren van een korting van 50% op de parking!

 

Het hotel is gelegen op een boogscheut van de Europese instellingen die allen op wandelafstand van het hotel liggen.  Vanuit metro station Schuman, op 200m van het hotel, bent u op 8 minuten in Brussel Centrum. Wil je Brussel per fiets ontdekken? Dat kan met Brussels Villo, onze receptionisten vertellen u er graag meer over. Brussel barst van de musea, oa Autoworld bevindt zich op wandelafstand van het hotel. 

 

Tijdens de Europese top en andere eventementen kan het hotel moeilijk bereikbaar zijn. Check de website van Brussel voor meer informatie of contacteer het hotel. Neem steeds een geprinte versie van uw bevestiging mee, dit geeft u gemakkelijkere toegang tot het hotel.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ibis Brussels Expo Atomium

Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Floris Hotel Arlequin Grand-Place

Het Floris Hotel Arlequin Grand-Place ligt in een voetgangersgebied, op 200 meter van de Grote Markt. Het ontbijtrestaurant op de 7e verdieping biedt een uniek uitzicht op het omliggende gebied.

Alle kamers van het Floris Hotel zijn voorzien van airconditioning en hebben een flatscreen-tv. In het hele hotel is gratis WiFi beschikbaar.

In ontbijtrestaurant 7th Heaven wordt een continentaal ontbijtbuffet geserveerd. Het kijkt uit op de gezellige straten, kerken en daken. In de Floris Bar kunt u genieten van hapjes en drankjes.

U krijgt in het Floris Hotel Arlequin Grand-Place een gratis plattegrond van Brussel en kunt gratis gebruikmaken van de fitnessruimte van het hotel. In 5 minuten lopen bent u bij het Manneken Pis en in 2 minuten lopen bereikt u het metrostation De Brouckère.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Belvue Hotel Brussels

BELVUE Project : veel meer dan een hotel

De werkloosheidsgraad in Europa bereikt een onaanvaardbaar niveau en de jongeren hebben meer en meer moeite om werk te vinden. Dat is de reden waarom wij elk jaar een opleiding aanbieden voor 115 jongeren uit onze wijk. Wij zijn er om hen te helpen, een goede baan te vinden nadat ze hun vrije tijd hebben opgeofferd om u te dienen. 

BELVUE Hotel Brussels ligt op het terrein van de voormalige BELLEVUE brouwerij die dateert uit de vroege 20e eeuw. Deze site is sinds 2006 beschikbaar gesteld voor ons project. Er is een deel vernieuwd en een ander deel gesloopt voor de bouw van dit zeer energiezuinige gebouw : het is het eerste klimaatneutrale hotel te Brussel! De wijk Molenbeek heet u van harte welkom om dit innovatieve project te komen ontdekken en wenst u een prettig verblijf!

Kamertypes Max.  
Dock Standard Double info Toon prijzen

B&B Hotel Brussels Centre Louise

B&B Hotel Brussels Centre Louise bevindt zich in Elsene, één van de meest diverse buurten van Brussel en net ten zuiden van het stadscentrum. Van cafés, pubs en cocktailbars tot populaire restaurants, galerieën, conceptstores en grote merken shoppen, we zijn zeker dat je alles waar je naar op zoek bent tijdens je citytrip naar Brussel zult vinden, zowel binnen als buiten onze muren. Onze kamers belichamen ons idee van een perfecte hotelkamer: mooi, duurzaam en met een bijzondere karaktervolle toets. Verwacht je aan een supercomfortabel bed, een smart-TV van 32 inch, praktisch geplaatste VK/EU-stopcontacten en USB-poorten, en een geïntegreerde privébadkamer met een krachtige inloop regendouche met waterbesparende technologie, een stoomvrije spiegel en organische toiletartikelen. En niet te vergeten, de supersnelle wifi-verbinding die beschikbaar is in het hele hotel. Blijf alert en gehydrateerd met een kopje thee of koffie of een glas gefilterd water, allemaal gratis beschikbaar in de keuken op jouw verdieping. RPS'15, onze ontmoetingsplek, is elke dag de hele dag geopend, van ontbijt tot brunch, lunch en diner. Zo beperken we de afgelegde afstanden van het voedsel en is het menu vegetarisch getint. Je zal het ook gezellig kunnen maken zonder eten of drinken: Van de spelletjesboom en de sjoelbak in RPS'15, tot de kleine bioscoop waar films worden vertoond voor onze gasten, en de milieuvriendelijke fitnessruimte met een moderne uitrusting die geen elektriciteit vereist. 

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Single info

Thon Hotel Brussels Airport

Thon Hotel Brussels Airport zorgt voor een comfortabel verblijf en een goede nachtrust. Het hotel heeft 100 stijlvolle kamers en ligt in een rustige omgeving, dicht bij de luchthaven van Brussel en het NAVO-hoofdkantoor. 

 

Goed om te weten

 

Grote privéparkeerplaats Bar en Grab & Go 1 vergaderzaal voor maximaal 30 gasten   Fitness

 

Locatie

 

5 minuten van de luchthaven van Brussel 20 minuten van het centrum van Brussel Dichtbij het zakendistrict van Diegem, Atomium, Palais 12 en Brupark
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Martin´s Brussels EU

Martin’s Brussels EU

De prille geschiedenis van Martin’s Brussels EU begint in 1991. Het Eurovillage Hotel opent zijn deuren op de plaats waar vroeger vier huizen stonden met elk hun tuin. Nadat Martin’s Hotel zich in Waals-Brabant, Leuven en Brussel vestigde, nam de Groep ook dit Brussels hotelcomplex over.

Martin’s Brussels EU ging in 2007 in het indrukwekkende gebouw met maar liefst zeven verdiepingen van start met alle typische kwaliteitsstandaarden eigen aan de Groep. De ontvangsthal, het atrium, de vergaderzalen, de bar en het restaurant werden helemaal hertekend in een originele hedendaagse stijl. De talrijke hightech elementen van het hotel passen wonderwel bij het moderne karakter van de stad. De kamers en badkamers zijn compleet vernieuwd en bieden u al het comfort dat u van een prestigieus hotel verwacht. 

Martin’s Brussels EU is sindsdien uitgegroeid tot één van de beste adressen van Brussel. Het hotel krijgt wekelijks een hele schare ministers, hoogwaardigheidsbekleders, parlementairen en Europese consuls over de vloer. Maar het is ook de favoriete plek van vele zakenreizigers en toeristen die een goedgelegen hotel zoeken met het nodige comfort om zich helemaal thuis te voelen. 

Kamertypes Max.  
Cosy Room info Toon prijzen
Cosy Double info
Double info
Toon meer kamers.

9Hotel Chelton

Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.

De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.

Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.

Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.

Kamertypes Max.  
Eenpersoon Kamer info Toon prijzen
Standaard Dubbel of Twin Kamer info x 3
Standaard Tripel Kamer info x 4
Toon meer kamers.

Hotel Le Châtelain

Ervaar de exclusieve sfeer, de privé-sfeer en de ongeëvenaarde persoonlijke service die Le Chatelain, een luxehotel in Brussel, kenmerken.

 

Le Chatelain vindt de perfecte balans tussen gastvrijheid, uitzonderlijk comfort en state-of-the-Art technologie. Het biedt een volledige waaier aan technologische faciliteiten, maar blijft in één opzicht traditioneel: het blijft trouw aan de traditionele ideeën van gastvrijheid: persoonlijke zorg voor elke gast. Dit luxueuze 5-sterrenhotel legt de nadruk op persoonlijke service en aandacht voor detail.

Het hotel biedt 107 ruime en volledig geluiddichte kamers en suites die speciaal zijn ontworpen en ruimschoots zijn uitgerust om aan uw hoogste verwachtingen op het gebied van comfort, privacy en veiligheid te voldoen en deze zelfs te overtreffen. Alle kamers zijn luxueus ruim, met grote en rijk uitgeruste badkamers, elegant ingericht en voorzien van de meest innovatieve gemakken.

Le Chatelain is ideaal gelegen net buiten de stijlvolle Louizalaan en profiteert van de rustige en afgelegen sfeer, maar grenst toch aan de zakelijke en financiële wijk van de stad.

De uitstekende ligging in het centrum van Brussel, het gevarieerde aanbod aan verfijnde eet- en ontspanningsmogelijkheden, een betoverende tuin en een uitstekend uitgerust fitnesscentrum op de bovenste verdieping dragen verder bij tot de ongeëvenaarde charme van uw Brusselse "home suite home home suite home".

 

Hoogtepunten van het hotel

Boutique Hôtel, gelegen in het zakencentrum met gepersonaliseerde dienstverlening 107 ruime en luxueuze kamers en suites Ons etablissement biedt u een restaurant "La Maison du Châtelain", een fitnesscentrum, een verrassende Florentijnse tuin, een conciërgeservice, internet en wi-fi toegang, een limousineservice, een overdekte parking, etc. Een centrale ligging, op een steenworp afstand van de Louizalaan en het Kasteleinplein. Dicht bij het openbaar vervoer, attracties, musea, vele winkels, in het epicentrum van het zakendistrict en vele winkelstraten. Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Conferentie- en vergaderzalen met hoogtechnologische apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementen
Kamertypes Max.  
Superior Room info Toon prijzen
Executive Room info
Junior Suite info
Toon meer kamers.

easyhotel Brussels City Center

easyHotel Brussel is gevestigd in het bruisende hart van Brussel. Het hotel biedt u comfortabele en schone kamers met eigen badkamer voorzieningen, airconditioning, gratis WiFi voor een betaalbare prijs. Het is een perfecte locatie voor zowel de zakelijke reiziger als de recreatieve toerist.

Het hotel bevind zich op een zeer gunstige plek, nabij zakenwijken, shopping centra en bus/trein stations. Het hotel is het ideale startpunt om het centrum van Brussel te ontdekken. Slechts een paar meter verder van het easyHotel bevind zich de winkelstraat genaamd de Nieuwstraat. Of neem de route de andere kant op en loop langs het Muntplein, De Brouckère, het Sint-Katalijneplein, De Beurs en de Grote Markt. Al deze hot-spots zijn te vinden op loopafstand. Vergeet tijdens het ontdekken van deze veelzijdige stad niet om een heerlijke Belgische wafel met slagroom te proberen. Of neem een bezoekje aan het Chocolade museum en proef de voortreffelijke Belgische bonbons.

Het openbaar vervoer biedt vele mogelijkheden in Brussel. Brussel Centraal treinstation bevindt zich op 500 meter vanaf het hotel. Vanaf Centraal Station vertrekt bus 26, 66, 71 en 86 richting het hotel. U heeft ook de mogelijkheid om metrolijn 1 of 5 richting het centrum te nemen. Pakt u liever de tram naar het hotel? Dan kan dit met lijn 3, 4, 31, 32 of 33 richting De Brouckère. Indien u tijdens het verblijf in Brussel meerdere malen gebruik zal maken van het openbaar vervoer is het aan te raden om een JUMP kaart aan te schaffen, welke geldig is in alle bussen.

Brussel heeft vele musea welke het echt waard zijn om te bezoeken. Een van de meest bezochte musea is het Museum van Natuurwetenschappen, met de grootste verzameling dinosauriërs, 600 fossielen en 400 opgezette dieren. Het koninklijk museum voor Schone Kunsten heeft wel meer dan 200 werken en is gevestigd in het centrum van Brussel. Het Stripmuseum wordt ook gezien als een ‘must’ om te bezoeken wanneer je in het centrum bent. Dit museum is gewijd aan Belgische stripverhalen zoals Kuifje en de Smurfen.

Lekker ontbijten, lunchen of dineren kan in een van de horecagelegenheden rondom het hotel. easyHotel heeft samenwerkingen met verschillende restaurants en barretjes welke tot wel 25% korting geven. Vraag ons personeel dus gerust om meer informatie in het hotel!

Kamertypes Max.  
Standaard Tweepersoonskamer 2 Aparte Bedden info Toon prijzen
Standaard Tweepersoonskamer info
Superior Kamer info
Toon meer kamers.

Hotel Queen Anne

De Queen Anne is een hotel met 60 kamers gelegen in hartje Brussel, op enkele minuten van de beroemde Grote Markt, halverwege tussen de metrohaltes De Brouckère en Rogier.

Het is sober versierd met smaak en biedt comfortabel beddengoed voor een gezonde nachtrust.

 

De belangrijkste bezienswaardigheden liggen op wandelafstand van het hotel.

De centrale ligging van het Queen Anne*** hotel biedt een uitgelezen keuze uit gerenommeerde restaurants en brasseries van de Sint Katelijnewijk, winkelcentra in de Nieuwstraat en talrijke musea, culturele centra en theaters die de stad rijk is.

Enkele minuten wandelen en u vindt de typische winkels en brasseries van de Koninklijke galerijen St. Hubert en de vitrines van de Belgische trendsetters in de Dansaertwijk. Het hotel gaat er prat op een correcte prijs te bieden die een uitstekende verhouding garandeert tussen prijs en kwaliteit.

Er wordt ook een heerlijk ontbijt geserveerd tussen 7u en 10u.

De receptie van het hotel is open 24h/24.

Of u nu een zakenreis maakt of de tijd neemt om u een weekend te ontspannen in de Europese hoofdstad, Hotel Queen Anne*** is uw kwaliteitspartner voor een geslaagd verblijf.

Kamertypes Max.  
Single Room info Toon prijzen
Single Room info
Double Room info
Toon meer kamers.

Hotel Des Colonies

Een opmerkelijke combinatie van charme en moderniteit

Een van de juwelen van het Brusselse hotelwezen sinds 1906

Dit historische hotel is gelegen in het hart van Brussel, vlakbij een van de meest authentieke en trendy wijken van de Europese hoofdstad. Het hotel ligt op een bevoorrechte locatie, op een steenworp afstand van modeboetieks, kunstgalerijen, belangrijke culturele bezienswaardigheden en veel van de beste restaurants van Europa.

 

Het hotel heeft 97 kamers. Alle kamers zijn volledig opnieuw ontworpen, stijlvol ingericht en voorzien van de modernste faciliteiten in 2019.

 

Dit historische hotel, gebouwd in 1906, is een echt juweel van Brussel. De architectuur weerspiegelt een unieke stijl en een rijk historisch erfgoed.

 

Geniet van een aangenaam verblijf in dit hotel dat de charme van weleer combineert met de nieuwste technologieën in een intieme en privé-sfeer.

 

Bijzonderheden van het hotel 

 

Downtown Brussels - op enkele minuten van de belangrijkste winkelcentra, musea, uitgaansgelegenheden, zaken- en financiële districten van Brussel, in de buurt van al het grote openbaar vervoer. Volledig gerenoveerd in 2019, één van de weinige historische hotels in Brussel. Volledig uitgeruste conferentie- en vergaderzalen Gelegen op het Rogierplein in het hartje van Brussel. Gepersonaliseerde service en zorg voor elke klant Ruime kamers gerenoveerd in een art-deco stijl Gratis Wifi in het hele hotel Niet-rokers hotel Dieren niet toegestaan

 

Ideaal voor uw bezoek aan de hoofdstad van Europa, gelegen aan het Rogierplein, vlakbij de langste voetgangerswinkelstraat van de stad "Rue Neuve", op een steenworp afstand van het Centraal Noordstation, het zakendistrict, de Europese gemeenschap, dicht bij alle bezienswaardigheden zoals musea, de Grote Markt, ...

Het is ideaal gelegen in het centrum van Brussel, vlak naast de belangrijkste metrostations, bussen en alle grote transportstations.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Room info
Double info
Toon meer kamers.

Pillows City Hotel Brussels

Het Pillows City Hotel Brussels Centre ligt in het centrum van Brussel, op slechts 100 meter van het centraal station van Brussel en de St-Michiels en St-Goedelekathedraal. Het hotel beschikt over privéparkeergelegenheid en gratis WiFi en heeft een bar waar je typisch Belgische drankjes kunt bestellen.

De kamers van het Pillows City Hotel Brussels Centre zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv met satellietzenders, een bureau en extra lange bedden. Sommige kamers hebben een luxe badkamer met een inloopdouche.

Het hotel bevindt zich op slechts iets meer dan 5 minuten wandelen van de Grote Markt en Manneken Pis. Vanaf het metrostation Brussel-Centraal reis je met de metro in 4 minuten naar de Europese instellingen.

Kamertypes Max.  
Luxury Room info Toon prijzen
Grand Luxury Room info
Suite info
Toon meer kamers.

Sheraton Brussels Airport Hotel & Conference Center

Brussels Airport Hotel is a modern haven for travel in Brussels, Belgium. Find your respite in fully soundproofed rooms and suites with signature amenities, ergonomic workspace, free high-speed Wi-Fi and the luxurious Sheraton Sleep Experience®. Our hotel is pet friendly, we welcome trained pets. Thrill your palate with authentic local options at our distinctive restaurant. Enjoy quick access to the airport terminals and Brussels city centre through the train station at the airport. Host your next meeting or event at our conference hotel. We have parking available, hi-tech meeting spaces and superb catering, let our team help you plan your successful event. Punctuate a full day in Brussels with an exhilarating workout in our modern fitness centre, and enjoy complimentary breakfast, evening bites and exclusive perks in our Sheraton Club Lounge. With an ideal location and one of Belgium's largest hotel conference centres, Sheraton Brussels Airport Hotel is the perfect home base for your visit. 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

The Dominican

Boetiekhotel The Dominican ligt op 5 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime accommodatie en gebruik van het wellness-centrum met een sauna en een Turks stoombad.

The Dominican heeft warm ingerichte kamers met gratis WiFi, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten van Nespresso. De kamers zijn tevens voorzien van een badjas met slippers voor extra comfort.

Na een uurtje sporten in het fitnesscentrum kunt u nieuwe energie opdoen met een voedzame lunch of diner in de Grand Lounge, die tegenover de binnenplaats ligt. De Lounge Bar biedt drankjes en exotische cocktails.

Het Dominican bevindt zich op 5 minuten loopafstand van het Centraal Station van Brussel. Vanaf de halte De Brouckère, 200 meter verderop, kunt u tramlijn 1 of 5 nemen naar het gebouw van de Europese Commissie.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

B-Aparthotel Ambiorix

B-aparthotel Ambiorix is één van de vijf B-aparthotel-residenties in Brussel. Ambiorix ligt op een steenworp afstand van de Europese instellingen in het hart van der art-decowoonwijk

 

Verblijf in een van de 63 comfortabele appartementen met 1, 2 of 3 slaapkamers, studio’s, penthouse suite of in één van de standaard hotelkamers (sommige kamers hebben een balkon).

B-aparthotel Ambiorix is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, met goede aansluitingen naar de luchthaven en het station, en bevindt zich vlakbij het historische centrum van Brussel en zijn beroemde winkelzones.

Kamertypes Max.  
Hotelkamer info Toon prijzen
Studio info
Appartement met 1 slaapkamer info x 4