123 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Best Western Hotel Royal Centre

Located 600 metres from both the Madou and Botanique metro stations, Best Western Hotel Royal Centre offers spacious, charming rooms with free Wi-Fi. The air-conditioned rooms have a warm interior and are equipped with tea and coffee making facilities. There is a breakfast room where you can enjoy an extensive breakfast buffet in the morning.

The Royal Club bar serves a variety of Belgian beers, international drinks and snacks. 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

easyhotel Brussels City Center

easyHotel Brussel is gevestigd in het bruisende hart van Brussel. Het hotel biedt u comfortabele en schone kamers met eigen badkamer voorzieningen, airconditioning, gratis WiFi voor een betaalbare prijs. Het is een perfecte locatie voor zowel de zakelijke reiziger als de recreatieve toerist.

Het hotel bevind zich op een zeer gunstige plek, nabij zakenwijken, shopping centra en bus/trein stations. Het hotel is het ideale startpunt om het centrum van Brussel te ontdekken. Slechts een paar meter verder van het easyHotel bevind zich de winkelstraat genaamd de Nieuwstraat. Of neem de route de andere kant op en loop langs het Muntplein, De Brouckère, het Sint-Katalijneplein, De Beurs en de Grote Markt. Al deze hot-spots zijn te vinden op loopafstand. Vergeet tijdens het ontdekken van deze veelzijdige stad niet om een heerlijke Belgische wafel met slagroom te proberen. Of neem een bezoekje aan het Chocolade museum en proef de voortreffelijke Belgische bonbons.

Het openbaar vervoer biedt vele mogelijkheden in Brussel. Brussel Centraal treinstation bevindt zich op 500 meter vanaf het hotel. Vanaf Centraal Station vertrekt bus 26, 66, 71 en 86 richting het hotel. U heeft ook de mogelijkheid om metrolijn 1 of 5 richting het centrum te nemen. Pakt u liever de tram naar het hotel? Dan kan dit met lijn 3, 4, 31, 32 of 33 richting De Brouckère. Indien u tijdens het verblijf in Brussel meerdere malen gebruik zal maken van het openbaar vervoer is het aan te raden om een JUMP kaart aan te schaffen, welke geldig is in alle bussen.

Brussel heeft vele musea welke het echt waard zijn om te bezoeken. Een van de meest bezochte musea is het Museum van Natuurwetenschappen, met de grootste verzameling dinosauriërs, 600 fossielen en 400 opgezette dieren. Het koninklijk museum voor Schone Kunsten heeft wel meer dan 200 werken en is gevestigd in het centrum van Brussel. Het Stripmuseum wordt ook gezien als een ‘must’ om te bezoeken wanneer je in het centrum bent. Dit museum is gewijd aan Belgische stripverhalen zoals Kuifje en de Smurfen.

Lekker ontbijten, lunchen of dineren kan in een van de horecagelegenheden rondom het hotel. easyHotel heeft samenwerkingen met verschillende restaurants en barretjes welke tot wel 25% korting geven. Vraag ons personeel dus gerust om meer informatie in het hotel!

Kamertypes Max.  
Standaard Tweepersoonskamer 2 Aparte Bedden info Toon prijzen
Standaard Tweepersoonskamer info
Superior Kamer info
Toon meer kamers.

Belvue Hotel Brussels

BELVUE Project : veel meer dan een hotel

De werkloosheidsgraad in Europa bereikt een onaanvaardbaar niveau en de jongeren hebben meer en meer moeite om werk te vinden. Dat is de reden waarom wij elk jaar een opleiding aanbieden voor 115 jongeren uit onze wijk. Wij zijn er om hen te helpen, een goede baan te vinden nadat ze hun vrije tijd hebben opgeofferd om u te dienen. 

BELVUE Hotel Brussels ligt op het terrein van de voormalige BELLEVUE brouwerij die dateert uit de vroege 20e eeuw. Deze site is sinds 2006 beschikbaar gesteld voor ons project. Er is een deel vernieuwd en een ander deel gesloopt voor de bouw van dit zeer energiezuinige gebouw : het is het eerste klimaatneutrale hotel te Brussel! De wijk Molenbeek heet u van harte welkom om dit innovatieve project te komen ontdekken en wenst u een prettig verblijf!

Kamertypes Max.  
Dock Standard Double info Toon prijzen

Novotel Brussels Airport

Het Novotel Brussels Airport ligt op nog geen 2 km van de internationale luchthaven Zaventem bij Brussel en op 20 minuten rijden van het centrum van Brussel met de Grote Markt. Het biedt een buitenzwembad, een hamam, een fitnesscentrum, een restaurant en een bar.

De ruime kamers zijn modern ingericht en voorzien van onder andere individueel regelbare airconditioning, WiFi en thee- en koffiefaciliteiten. Ze hebben ook een badkamer met een douche, een bad en een toilet.

U kunt genieten van een maaltijd in het restaurant of iets drinken in de bar, waar u ook sportwedstrijden kunt kijken op een groot scherm. Er is ook roomservice beschikbaar, voor een lichte snack of een uitgebreid diner.

Het hotel biedt een gratis pendeldienst naar de luchthaven. Het centrum van Brussel ligt op 14 km afstand. De snelweg E40 ligt op 500 meter van het hotel. De historische stad Antwerpen ligt op ongeveer 40 km afstand.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

The Hoxton Brussels

Occupying a brutalist-style tower building, The Hoxton Brussels offers 198 rooms with stunning views over Brussels.The hotel is located in the city centre and enjoys easy access to public transport and as well to the historical centre of the capital.

The bedrooms comes in sizes to suit any kind of stay. The interiors vibe is influenced by the 70s.

Pick from our all day lobby restaurant, or dine at Tope where you can sample fresh Mexican-inspired flavours up high on one of Brussel’s best rooftops. There’s also Cantina Valentina, a Peruvian-inspired restaurant specialising in dishes from the cosmopolitan coastal city of Lima, to the historic villages around Cusco.

Kamertypes Max.  
Cosy Room info Toon prijzen

The Dominican

Boetiekhotel The Dominican ligt op 5 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime accommodatie en gebruik van het wellness-centrum met een sauna en een Turks stoombad.

The Dominican heeft warm ingerichte kamers met gratis WiFi, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten van Nespresso. De kamers zijn tevens voorzien van een badjas met slippers voor extra comfort.

Na een uurtje sporten in het fitnesscentrum kunt u nieuwe energie opdoen met een voedzame lunch of diner in de Grand Lounge, die tegenover de binnenplaats ligt. De Lounge Bar biedt drankjes en exotische cocktails.

Het Dominican bevindt zich op 5 minuten loopafstand van het Centraal Station van Brussel. Vanaf de halte De Brouckère, 200 meter verderop, kunt u tramlijn 1 of 5 nemen naar het gebouw van de Europese Commissie.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ibis Brussels Expo Atomium

Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Park Inn by Radisson Brussels Airport

Het Park Inn by Radisson Brussels Airport, gelegen in het Business District van Diegem, plaatst de gasten in een unieke locatie bij bedrijven zoals Exxon, Hp, Verizon en Abbott. We zijn ook maar 5 kilometer verwijderd van Brussel Nationaal luchthaven en bieden een gratis pendeldienst van en naar het hotel. Bij het hotel is eveneens een ondergrondse parking te vinden. Onze 162 kamers zijn zeer stijlvol versierd en beschikken over gratis hoge snelheid Wi-Fi verbinding en kabeltelevisie. Voor een unieke dinerervaring kan u naar onze RBG Grill Restaurant en Bar & Lounge begeven. Maak zeker gebruik van onze toegewijde business service, wasserijdienst, de business center of de 24H Hungry Kiosk om uw verblijf nog aangenamer te maken.

Indien u op zoek bent naar een locatie in de buurt van Brussel voor het organiseren van een evenement, neem dan gerust een kijkje in onze 9 multifunctionele vergarderzalen.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info

Novotel Brussels City Centre

Novotel Brussels Centre - Tour Noire ligt in het hartje van Brussel, op het levendige Sint-Katelijneplein, op tien minuutjes stappen van de prachtige Grote Markt, vlak bij de designwinkels, de boetieks van modeontwerpers en de trendy restaurantjes. Deze buurt staat bekend om zijn uitbundige sfeer: in de winter zijn er de ijsbaan en carrousels, in de zomer de jazz-bars en festivals. Maar ook de antiekwinkels en kunstgalerijen, het shoppen, de cocktailbars en de sfeervolle dineetjes zijn de moeite waard.

 

Novotel Brussels Centre- Tour Noire telt, 217 gerenoveerde kamers, waaronder ook executive kamers, alsook kamers aangepast aan andersvaliden. Onze comfortabele kamers zijn aantrekkelijk ingericht en beschikken over ligbad of douche, toilet, haardroger, individuele airconditioning, minibar, “coffee & tea facilities”, flat screen televisie, telefoon met directe buitenlijn, PC-modem aansluiting, multi-media aansluiting en kluisje. In de kamers, alsook in onze publieke ruimtes en vergaderzalen is WI-FI beschikbaar.

Het ontbijtbuffet, met een verzorgd assortiment van broodjes en ontbijtkoeken, beleg, vruchten en granen, neemt u in de Breakfast Lounge.’s Middags en ’s avonds kunt u in de Foodsquare en op het terras terecht. Foodsquare is een Novotel-concept, dat welzijn en gezelligheid combineert met smaakvolle, vernieuwende gerechten. Het trendy decor nodigt zeker uit tot culinaire ontdekkingen. Er zijn vaak thema-menu’s en tientallen verschillende streekbieren. Roomservice is 24u op 24 beschikbaar.

 

Novotel Tour Noire heeft elf vergaderzalen. Deze zijn moduleerbaar zodat u kunt beschikken over een plenaire zaal van 215 m2 en zeven subzalen die wij op uw noden kunnen afstemmen. Alle zalen hebben airconditioning, daglicht, geavanceerd materiaal, een businesscenter, adsl-lijn, wifi, en een beamer. Vlak naast de zaal staat een ruimte ter beschikking voor de pauzes, met koffie, thee, vruchtensap en versnaperingen. In ons Business Service Centre kan u terecht voor uw zakelijke vergaderingen, maar eveneens voor uw feesten of gepersonaliseerde happenings.

Om uw verblijf compleet te maken, zorgen wij voor sport- en ontspanningsfaciliteiten in het Aqua Health Centre dat geopend is van 7 tot 22 uur. Het omvat een fitnesscenter – met krachttrainingstoestellen, fietsen, loopbanden– en een relaxatieruimte, jetstreambad en infrarood douches. Handdoeken zijn ter beschikking in de douches en kleedkamers.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Citadines Sainte Catherine Brussels

Het appartementenhotel Citadines Sainte Catherine Brussels ligt op 50 meter van metrostation Saint Catherine en heeft studio's en appartementen met gratis internet. Met de metro reist u rechtstreeks naar de wijk Schuman.

De pas gerenoveerde accommodaties hebben een gescheiden toilet en een volledig ingerichte kitchenette met een magnetron, een kookplaat en een vaatwasser. Er wordt dagelijks een ontbijt geserveerd in de lichte ontbijtruimte.

Het complex is rustig gelegen aan de rand van het historische centrum. U kunt heerlijk ontspannen in de binnentuin met fontein. Het personeel bij de receptie is 24 uur per dag en 7 dagen per week beschikbaar.

Het Citadines Sainte Catherine Brussels bevindt zich op 10 minuten lopen van de beroemde Grote Markt en op 15 minuten lopen van Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Barsey by Warwick

In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.

Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.

Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Radisson Collection Grand Place Brussels

Het Radisson Collection Hotel, Grand Place Brussels nodigt u uit om een emblematisch hotel te herontdekken met opgewaardeerde faciliteiten, heringerichte kamers en twee nieuwe restaurants met originele culinaire concepten.

Dit hotel in het centrum van de stad biedt een zeer gemakkelijke toegang tot het centraal station van Brussel met directe verbindingen naar de luchthaven, de metro van de stad en de belangrijkste spoorlijnen van Europa (Thalys, Eurostar, ICE).

Het Radisson Collection Hotel, Grand Place is gelegen op een prestigieuze locatie, dicht bij de belangrijkste recreatieve attracties zoals de Grand Place, Manneken Pis en het Magritte Museum.

Onze 282 stijlvolle kamers en suites combineren een strak hedendaags design met echt comfort, doordachte voorzieningen en verbeterde faciliteiten.

U kunt genieten van een heerlijk ontbijtbuffet in een unieke omgeving en gebruikmaken van onze restaurants Eneko Basque en Shanghai Kitchen.

Het Radisson Collection Hotel, Grand Place biedt de ultieme sjabloon voor het hedendaagse leven - verenigd door modern design en uitzonderlijke ervaringen op het gebied van dineren, fitness, wellness en duurzaamheid.

Met 18 fris ontworpen en vernieuwde vergaderzalen, voornamelijk verspreid over het lumineuze atrium van het hotel, een toegewijd team van event professioneels en interne AV-partners, is het podium klaar om succesvolle vergaderingen te garanderen, van het begin tot het einde.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

B&B Hotel Brussels Centre Louise

B&B Hotel Brussels Centre Louise bevindt zich in Elsene, één van de meest diverse buurten van Brussel en net ten zuiden van het stadscentrum. Van cafés, pubs en cocktailbars tot populaire restaurants, galerieën, conceptstores en grote merken shoppen, we zijn zeker dat je alles waar je naar op zoek bent tijdens je citytrip naar Brussel zult vinden, zowel binnen als buiten onze muren. Onze kamers belichamen ons idee van een perfecte hotelkamer: mooi, duurzaam en met een bijzondere karaktervolle toets. Verwacht je aan een supercomfortabel bed, een smart-TV van 32 inch, praktisch geplaatste VK/EU-stopcontacten en USB-poorten, en een geïntegreerde privébadkamer met een krachtige inloop regendouche met waterbesparende technologie, een stoomvrije spiegel en organische toiletartikelen. En niet te vergeten, de supersnelle wifi-verbinding die beschikbaar is in het hele hotel. Blijf alert en gehydrateerd met een kopje thee of koffie of een glas gefilterd water, allemaal gratis beschikbaar in de keuken op jouw verdieping. RPS'15, onze ontmoetingsplek, is elke dag de hele dag geopend, van ontbijt tot brunch, lunch en diner. Zo beperken we de afgelegde afstanden van het voedsel en is het menu vegetarisch getint. Je zal het ook gezellig kunnen maken zonder eten of drinken: Van de spelletjesboom en de sjoelbak in RPS'15, tot de kleine bioscoop waar films worden vertoond voor onze gasten, en de milieuvriendelijke fitnessruimte met een moderne uitrusting die geen elektriciteit vereist. 

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Single info

MEININGER Hotel Brussels City Center

Designhotel Meininger ligt aan de oever van het kanaal Charleroi-Brussel in een oude fabriek. Het biedt gratis WiFi en een 24-uursreceptie. De Grote Markt ligt op 1,5 km afstand.

Elke moderne kamer is ingericht met lichtgrijs gekleurde muren en een parketvloer. De kamer beschikt ook over een flatscreentelevisie en een eigen badkamer met een douche.

Het restaurant en de bar zijn ingericht in de stijl van de fabriek met grote witte pilaren, de oorspronkelijke betonnen plafonds en metalen fabrieksverlichting boven de tafels.

De 24-uursreceptie staat altijd klaar om u diensten te verlenen. Fietsverhuur is beschikbaar bij het Meininger Hotel, evenals een speelkamer.

De beurs ligt op 1,2 km van het hotel. Metrostation Graaf van Vlaanderen ligt op 6 minuten lopen.  Het centraal station van Brussel ligt op 2 kilometer afstand. De Brusselse ringweg R0 ligt op 8 minuten met de auto.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
1 bed in a 4- or 6-bedded room info x 4
Double info
Toon meer kamers.

Hotel Saint-Géry

Are you looking for a total new experience during your stay in Brussels? Do you love art, music and good wine? Do you appreciate the atmosphere of luxury in a trendy, cosy and welcoming setting? Are you looking for a good vibe? Are you ready to discover one of the greatest locations of Brussels?   Come and discover our Boutique Hotel Saint-Géry in the heart of Brussels.   In the typical atmosphere of 19th century manors all of our rooms are decorated by different artists. Every room is unique and has another theme which will surprise you every time again. At the ground floor the trendy bar 'de Belmonte' will welcome you for your breakfast, drinks and light food. Yet at the same time the place is busy, bustling and beautiful. Discover our great selection of wines and experience the great vibe. From time to time life music is played and gives the bar the Belmonte a flavour of different cultures.   The very different aspects of all our rooms will give the impression that your next visit has brought you to a whole new experience.   Not only is this hotel right next to the new trendy shopping area of Rue Antoine Danseart where you will find the stores of great Belgian Fashion designers but it is also a foot step away from the Grand Place, the Bourse and the well known Place Sainte-Catherine. The hotel offers free internet access and a free selection of drinks in the mini-bar.
Kamertypes Max.  
Cosy Single Room (12m²) - Internet, service & V... info Toon prijzen
Single info
Cosy Single Room Queen Bed (13m²) - Internet, s... info
Toon meer kamers.

Aloft Brussels Schuman

Het Aloft Brussels biedt moderne, chique kamers met gratis WiFi, op 550 meter van het Europees Parlement en op 700 meter van het metrostation Maalbeek. De metro brengt u in 15 minuten naar de historische binnenstad van Brussel. Het hotel heeft een fitnessruimte, en 1 keer per maand kunt u er genieten van het akoestische muziekprogramma Live at Aloft Brussels Schuman.

Alle kamers in het Aloft Brussels hebben hoge plafonds en extra grote ramen. Elke kamer is uitgerust met een koelkast, een groot bureau en gratis thee- en koffiefaciliteiten. De badkamers zijn voorzien van een ruime inloopdouche en spa-toiletartikelen van Bliss®.

Het Aloft ligt op iets meer dan 5 minuten lopen van het Jubelpark en het Jubelparkmuseum. De Grote Markt in het centrum van Brussel ligt op ongeveer 2 km van het hotel. De Raad van de Europese Unie ligt 450 meter verderop.

In de bar w xyz kunt u overdag terecht voor een drankje in een informele setting, en 's avonds zijn er cocktails en live dj's. Het zelfbedieningsrestaurant Re: Fuel biedt 24 uur per dag lichte afhaalmaaltijden en -snacks.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Single Room info
Single Room info
Toon meer kamers.

Hotel La Madeleine

Hotel La Madeleine is gevestigd in een historisch monument in het hart van Brussel, op slechts 200 meter van de Grote Markt. Een dagelijks continentaal ontbijtbuffet is beschikbaar in de ontbijtzaal. De kamers van La Madeleine zijn allemaal niet-rokers. Ze beschikken over een eigen badkamer en een tv. WiFi is beschikbaar in de kamers, maar gasten kunnen ook gebruik maken van de computer met internet in de lobby. Hotel La Madeleine biedt een 24 uursreceptie, een lift en een wasserette- en stomerijdienst. Het centraal station van Brussel ligt op 3 minuten lopen. Gasten kunnen Manneken Pis in 5 minuten lopen bereiken. Het museum Magritte ligt op 10 minuten lopen.

Kamertypes Max.  
Standard Double / Single info Toon prijzen
Executive Double/Twin info
Executive Triple info x 3
Toon meer kamers.

Hotel Manos Premier

Dit luxe verblijf is een goed bewaard geheim en ligt op een steenworp afstand van de levendige Louizalaan en biedt de charme van een Brussels herenhuis.

Als u de grote marmeren hal binnenloopt zult u onmiddellijk de koninklijke ambiance van het Manos Premier voelen. Dit rijk ingerichte hotel biedt elegante kamers, die elk uniek zijn ingericht en voorzien zijn van meubels uit de tijd van Louis XV en Louis XVI.

Als het weer dit toelaat kunt u genieten van de prachtige groene tuinen van het hotel die een oppervlakte hebben van 2000m². Hier vindt u een oase van rust in het centrum van de stad. U kunt er ook voor kiezen om te ontspannen in de prachtige spa (worden kosten voor in rekening gebracht) met schitterende mozaïeken details, die doen denken aan de Arabische Nachten.

Kamertypes Max.  
single info Toon prijzen
double info
Deluxe room info x 3
Toon meer kamers.

Alma Grand Place Hotel

Hartje Brussel! 

Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven. 

U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken. 

Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek. 

37 kamers.

Niet-roker kamers.

Air-conditioning.

LED-flatscreen TV.

Veilig.

Gratis internet in de lobby. 

Centraal gelokaliseerd.

Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.

Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.

 

Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Triple info x 3
Single (SGL) info
Toon meer kamers.