Novotel Brussels Airport
Het Novotel Brussels Airport ligt op nog geen 2 km van de internationale luchthaven Zaventem bij Brussel en op 20 minuten rijden van het centrum van Brussel met de Grote Markt. Het biedt een buitenzwembad, een hamam, een fitnesscentrum, een restaurant en een bar.
De ruime kamers zijn modern ingericht en voorzien van onder andere individueel regelbare airconditioning, WiFi en thee- en koffiefaciliteiten. Ze hebben ook een badkamer met een douche, een bad en een toilet.
U kunt genieten van een maaltijd in het restaurant of iets drinken in de bar, waar u ook sportwedstrijden kunt kijken op een groot scherm. Er is ook roomservice beschikbaar, voor een lichte snack of een uitgebreid diner.
Het hotel biedt een gratis pendeldienst naar de luchthaven. Het centrum van Brussel ligt op 14 km afstand. De snelweg E40 ligt op 500 meter van het hotel. De historische stad Antwerpen ligt op ongeveer 40 km afstand.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Stanhope Hotel Brussels by Thon Hotels
Stanhope Hotel Brussels ligt verscholen tussen de Europese wijk en het historische centrum van Brussel. Het biedt een luxe ontsnapping in een rustige buurt met uitstekende toegang tot het openbaar vervoer.
Stanhope Hotel Brussels is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn ook beschikbaar bij de receptie.
Restaurant
Kom en ontdek ons gastronomische Brighton Restaurant of geniet van een drankje in onze Library Bar. Tijdens de zomermaanden kunt u genieten van een heerlijke maaltijd of een glas bubbels in onze rustige binnentuin onder een eeuwenoude magnoliaboom.
Conferentie faciliteiten
Stanhope Hotel Brussels heeft 9 lichtgevende conferentie- en evenementenruimtes voor maximaal 400 deelnemers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel NH Brussels EU Berlaymont
Het NH Brussels EU Berlaymont hotel ligt op 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het hotel biedt designer accommodatie met ruime badkamers.
De kamers van het NH Brussels EU Berlaymont hotel zijn voorzien van individueel regelbare airconditioning, thee- en koffiefaciliteiten en een gratis fles water. Er is gratis WiFi beschikbaar.
Het restaurant L'Objectif biedt uitzicht op de tuin en serveert lunch en diner. In de News Bar en het Coffee House kunt u terecht voor drankjes, snacks, zoete deegwaren en tapas.
Het NH Brussels EU Berlaymont hotel bevindt zich op 5 minuten lopen van metrostation Schuman, waar u met de lijnen 1 en 5 rechtstreeks naar het centraal station en het centrum van Brussel reist. Het is 3,5 km naar de Grote Markt, de winkelstraten en Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Comfort Room | ||
Toon meer kamers. |
Alma Grand Place Hotel
Hartje Brussel!
Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
37 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single (SGL) | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Pullman Brussels Midi
Comfort, modern design... Het hotel Pullman Brussels Centre Midi - ontworpen door de architect Jean-Philippe Nuel - is het nieuwe viersterren luxe hotel gelegen in het internationale station van Brussel (Thalys, Eurostar, ICE, TGV).
Het hotel is gelegen op 5 minuten met de metro of 15 minuten lopen naar het historische hart van Brussel (Grote Markt, Zavel, Europese en Louiza wijk ,...).
Pullman Brussels Centre Midi biedt u 237 niet-rokers kamers met modern elegant design, air-conditioning, uitgerust met de allernieuwste technologie.
De Fit Lounge is gewijd aan uw welzijn en 24/7 beschikbaar met kwalitatieve sportuitrustingen. De sauna biedt u de mogelijkheid om u terug op te laden
Victor Restaurant & Bar biedt verfijnde en creatieve gerechten op basis van verse producten zorgvuldig geselecteerd door onze Chef. Een brede waaier van wijnen per glas kunt u in de Vinoteca by Pullman ontdekken. In onze lounge bar kunt u genieten van onze Cocktails en Belgische bieren.
11 modulaire meetingzalen met « High-tech » materialen zijn beschikbaar.
300 Mbit. WiFi wordt gratis aangeboden in het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Ramada Brussels Woluwe
The brand-new Ramada Brussels Woluwe is located exactly in between Brussels' city centre and the Zaventem Airport. There is free Wi-Fi and a complimentary coffee, tea and chocolate corner. The guest rooms have air conditioning and a bath. In the morning, you can enjoy an extensive breakfast in the bright restaurant with 360° of daylight. Furthermore, there is a restaurant with terrasse, a bar and a private parking garage. There is also a fitness room avaible for our guests. You can also park your car free of charge on the streets around the hotel. It takes a 5-minute drive to the E40 motorway and you can reach the European Commission in a 10-minute drive.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
B-Aparthotel Regent
B-aparthotel Regent is één van de vijf B-aparthotel-residenties in Brussel, de hoofdstad van Europa. Verblijf gedurende kortere of langere tijd in een van de 42 ruime appartementen met 1 of 2 slaapkamers of een penthouse suite. Regent is een recent project. Elk appartement is ingericht door Mooi, het merk van de internationaal befaamde ontwerper Marcel Wanders. B-aparthotel Regent is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en ligt op slechts een paar minuten afstand van de zakenwijken, het Koninklijk Paleis en de Europese instellingen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Executive room | Toon prijzen | |
Studio | ||
1 bedroom apartment | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Sleep Well Youth Hostel
Welkom bij Sleep Well! Onze voordelen: Ideale locatie- Gratis ontbijt - Maximaal comfort - Uitstekende prijs / kwaliteit verhouding - gratis wifi Sleep Well ligt in het hart van Brussel, op 10 minuten lopen van de Grote Markt en het Gare du Nord en op 100 meter van het metrostation Rogier en een winkelcentrum. Het is de ideale uitvalsbasis om de Europese hoofdstad te verkennen. Alle kamers zijn volledig gerenoveerd en voorzien van een badkamer en een eigen toilet. Beddengoed wordt verstrekt. Handdoeken (1 € huur) en hygiëneproducten verkrijgbaar bij de receptie. Verschillende opties zijn beschikbaar: dorm bedden van 1 tot 6 bedden (lock-out tussen 11 uur en 15 uur) privé-twin of driepersoonskamer (flatscreen-tv + koelkast, geen lock-out) of duplex familiekamers. Het gebouw en de kamers zijn geschikt voor rolstoelgebruikers. Het ontbijt is gevarieerd en overvloedig. Gratis WiFi is beschikbaar in het hele hostel. Slaap lekker: heeft een bar, een tafeltennistafel, tafelvoetbal tafel heeft, gezelschapsspelen, boek swap, .... Het hostel: heeft een grote interesse in ecologie en werd beloond voor zijn inspanningen concernant het milieu door het groen en de Key Eco -dynamisch label. Annuleringsvoorwaarden: 24 uur voor aankomst Wij accepteren Visa creditcards, Mastercard, Union Pay Er geldt een leeftijdsgrens van 35 jaar in de nacht (tenzij u de hele kamer heeft gereserveerd). Er is geen leeftijdsgrens voor het boeken van privékamers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single room | Toon prijzen | |
Twin room | ||
Bed in 3-bed Male Dormitory Room | ||
Toon meer kamers. |
Hotel La Madeleine
Hotel La Madeleine is gevestigd in een historisch monument in het hart van Brussel, op slechts 200 meter van de Grote Markt. Een dagelijks continentaal ontbijtbuffet is beschikbaar in de ontbijtzaal. De kamers van La Madeleine zijn allemaal niet-rokers. Ze beschikken over een eigen badkamer en een tv. WiFi is beschikbaar in de kamers, maar gasten kunnen ook gebruik maken van de computer met internet in de lobby. Hotel La Madeleine biedt een 24 uursreceptie, een lift en een wasserette- en stomerijdienst. Het centraal station van Brussel ligt op 3 minuten lopen. Gasten kunnen Manneken Pis in 5 minuten lopen bereiken. Het museum Magritte ligt op 10 minuten lopen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Standard Double / Single | Toon prijzen | |
Executive Double/Twin | ||
Executive Triple | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Hotel Barsey by Warwick
In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.
Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.
Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Siru
The Hotel Siru Brussels is a unique property, convenient for your business visits, family and lovers city breaks, and for all your leisure trips.
The history of this hotel goes back to the 18th century, when coaches and barouches stopped at the Saint-Jean Hotel which served as a love getaway for Arthur Rimbaud and Paul Verlaine. The building is today one of the oldest buildings in the city of Brussels, and more particularly one of the oldest hotels still in activity.
Ideal for your visits in the Capital of Europe, located at the Place Rogier, near the city's longest pedestrian shopping street Rue Neuve, few steps away from the main North train station, Business district, European community, next to all points of interests like the Grand Place and museums.
It is a very convenient location, in the center of Brussels, just across main metro stations, busses, and all major transportations.
Behind the neon facade by Fernand Flauch, this hotel is a beautiful art deco building, offering 101 rooms and suites, fully renovated in late 2011.
Our guestrooms are all equipped with the standard modern comforts and conveniences.
The imaginative and individual decor of each room make your visit most enjoyable and refreshing.
Fully renovated Autumn 2011 Located at Place Rogier in the Heart of Brussels Design Oriented Budget Hotel Free Wifi throughout hotel Prices starting at 65 euro/ night No Pets Allowed Non smoking PropertyKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Standard Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Atlas Hotel Brussels
Het Atlas Hotel Brussels beschikt over kamers met een flatscreen-tv en gratis WiFi. Het hotel ligt in het stadscentrum, op 5 minuten lopen van het Sint-Goriksplein met restaurants en designwinkels.
De kamers zijn voorzien van een minibar, thee- en koffiefaciliteiten en hypoallergene kussens en dekbedden. Er wordt dagelijks een ontbijtbuffet verzorgd in de lichte ontbijtzaal.
De receptie is 24 uur per dag geopend. U kunt gratis gebruikmaken van de computer met internet in de lobby.
In 10 minuten lopen bereikt u de Grote Markt en in 5 minuten lopen bent u bij het metrostation Sint Katelijne. Daarvandaan reist u in 10 minuten naar de Europese Commissie en het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Pentahotel Brussels Airport
LIGGING/BESCHRIJVING
Verblijft u op de luchthaven? Het gloednieuwe pentahotel is de slimste keuze die u kunt maken. Het vroegere hotel werd omgevormd tot iets dat opwindend en uniek is, met een zeer speciale pentasmaak. Intussen is deze mooie, culturele locatie, met vriendelijk personeel dat u ontvangt en u helpt bij het wennen aan de nieuwe omgeving, een briljante keuze voor vakantietrips of zakenreizen. Tot de geweldige buren behoren het hoofdkwartier van de NAVO en het Atomium van Brussel, dat slechts op een steenworp afstand ligt. U wordt helemaal niet vergeten! Bij penta wordt u de meest prestigieuze VIP ter wereld.
ACCOMODATIE
Onze 87 kamers in Diegem zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)
Check-in : vanaf 15uur , Check-out : tot 12uur
PENTALOUNGE
pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Le Plaza
Het luxe Le Plaza biedt eigen parkeergelegenheid en ruime kamers naast winkelcentrum City2. Het restaurant heeft een beschilderd plafond, en gasten kunnen trainen in de fitnessruimte. De kamers hebben een warme inrichting met zachte kleuren en lichte materialen, en zijn voorzien van airconditioning. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt in de ruime salon met een hoog plafond en glazen kroonluchters geserveerd. U kunt in Brasserie Estérel genieten van een zakenlunch of een diner bij kaarslicht. De voormalige wintertuin is omgetoverd tot een bar met een salon en biedt een aangename omgeving voor een glaasje champagne. Hotel Le Plaza ligt op 5 minuten lopen van station Brussel-Noord en op 10 minuten lopen van de Grote Markt. Metrostation Rogier ligt op 200 meter afstand.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Classic | ||
Toon meer kamers. |
voco Brussels City North
Welcome to voco™ Brussels City North
The brand-new voco™ Brussels City North is located at the innovation campus of Living Tomorrow. The campus where they decide what tomorrow looks like. The hotel is situated amid a green landscape, but easily accessible via the E19 and E40 motorways. It is a ten-minute drive to Brussels Airport.
Drive easily into the city center of Brussels, which is located 10 kilometres. The train station is located 5 kilometres from the hotel.
Spend some well-deserved me time in rooms that offer personal voco™ touches, quality bedding and eco-friendly amenities. Stay connected with free Wi-Fi throughout the hotel.
Discover our experience rooms and enjoy the latest technologies in your room. Our luggage robot will assist you with all your belongings.
In need of a short meeting, gathering or celebration? Check out our meeting facilities, all equipped with the newest technology.
Unwind after a busy day of work or shopping in our bar & restaurant or relax on our terrace.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
King Standard Room | Toon prijzen |
Park Inn by Radisson Brussels Midi
Het Park Inn by Radisson Brussels Midi combineert moderne kamers, een fitnessruimte en een restaurant & grill met een ideale locatie tegenover het treinstation Brussel-Zuid. De vertrekhallen voor de hogesnelheidstreinen van Eurostar en Thalys liggen op slechts 200 meter afstand.
In de kamers van het Park Inn zijn een flatscreentelevisie met kabelkanalen, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten aanwezig. Ze beschikken ook over een bureau en een moderne badkamer met een bad of een douche.
Manneken Pis ligt op minder dan 20 minuten lopen van het hotel. Het Park Inn by Radisson bevindt zich op 1,5 km van het Justitiepaleis. Het metrostation Zuid/Midi is slechts 100 meter verderop te vinden.
De RBG Bar & Grill in het pension serveert gasten heerlijke gerechten, waaronder smakelijke steaks en gastronomische hamburgers. Mixdrankjes, lokale Belgische bieren en cocktails à la New York worden geserveerd in de bar.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Standard Room | ||
Toon meer kamers. |
Gosset Hotel
Gosset Hotel is een drie-sterren hotel, gelegen aan de Brusselse Ring, op nauwelijks 10 minuten van het stadscentrum, met een vlotte verbinding naar de stad, de voornaamste stations en de luchthaven van Zaventem. De typisch Franse brasserie-stijl in "brasserie Gosset" en de sympathieke bar maken van dit hotel de ideale locatie voor zakenlui te Brussel. Graag nodigen wij U uit een kijkje te nemen van de vele troeven die Gosset Hotel U te bieden heeft...
GRATIS INTERNET
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel Villa Royale
Hotel Villa Royale ligt net buiten het centrum van Brussel, op slechts 250 meter afstand van het metrostation Botanique, en biedt kamers met airconditioning en gratis WiFi. Het hotel heeft een bar waar cocktails en Belgische bieren geschonken worden.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |