127 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

9Hotel Sablon

Het 9 Hotel Sablon, is niet zomaar een hotel, het is een buitengewone en unieke plaats in het hart van Brussel. Ons nieuwe boetiekhotel, het 9 Hotel Sablon, heeft zich in de kunstzinnige Zavelwijk van Brussel genesteld. Dit trendy hotel, met een modern en tijdloos design, is gelegen in het hart van Brussel en biedt een verrassend nieuw hotelconcept. Het hotel ademt een artistieke, inspirerende sfeer en lijkt op een appartement van een kunstverzamelaar. De inrichting van dit sfeervolle hotel in Brussel draagt het stempel van Castel Veciana Arquitectura. De gevel weerspiegelt de sobere en elegante sfeer die kenmerkend is voor deze vestiging.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Aris Grand Place Hotel

Welkom thuis ! 

Hotel Aris, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven. 

U hoeft Hotel Aris slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.

 

Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 100 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 50 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek. 

55 kamers.

Niet-roker kamers.

Air-conditioning.

LED-flatscreen TV.

Veilig.

Gratis internet in de lobby.

Centraal gelokaliseerd.

Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.

Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.

 

Openbare parkeergelegenheid op 100 meter.

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Triple info x 3
Single info
Toon meer kamers.

Rocco Forte Hotel Amigo

Hotel Amigo is dus een stijlvolle uitvalsbasis om de stad te verkennen. Het hotel is versierd met Belgische accenten gebaseerd op de geschiedenis en het erfgoed door de jaren heen.Vele kamers en suites zijn onlangs vernieuwd.

Hotel Amigo is een plaats waar geschiedenis wordt gecombineerd met hedendaagse charme, net als in Brussel zelf. Het is een gastvrij hotel waar service op de eerste plaats komt - zoals onze naam het al zegt. 

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Holiday Inn Brussels Airport

Het Holiday Inn Hotel is gunstig gelegen op 5 minuten rijden van de luchthaven van Brussel en de dichtstbijzijnde afritten van de snelwegen E40 en E19. Het hotel biedt gratis WiFi en een wellnesscentrum.

De kamers van het Holiday Inn Hotel Brussels Airport zijn voorzien geluidsisolatie, airconditioning en een zithoek met een televisie. Elke kamer heeft ook een minibar, een bureau en een eigen badkamer.

Het restaurant serveert seizoensgebonden gerechten in een informele omgeving. Er is ook een zomerterras waar u kunt genieten van een Belgisch biertje of een lichte maaltijd. Grab & Go verkoopt sandwiches en hapjes om mee te nemen.

U kunt ontspannen in het wellnesscentrum van het hotel met sauna, hot tub en stoombad. U kunt ook biljarten bij het hotel.

De NAVO, de Europese wijk en het Atomium bevinden zich op 15 minuten rijden. De accommodatie ligt op 12 km van het historische centrum met de Grote Markt en Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Vintage Hotel

Het Vintage Hotel is een hotel met een uniek design, op slechts 50 meter van de laan Avenue Louise. U kunt gratis gebruikmaken van de draadloze internetverbinding in het businesscentrum en er is een een gratis ontbijt. De kamers zijn ingericht in een vintage design met karakteristieke voorwerpen van ontwerpers van de vorige eeuw. Elke kamer heeft een televisie en een internetverbinding (tegen betaling). Het hotel heeft een speciale wijnbar waar u een uitgebreide selectie heeft aan topkwaliteit wijnen van over de hele wereld. U kunt hier heerlijk ontspannen en ontdekken welke wijn u het beste smaakt. Het Koninklijk Paleis ligt slechts op 10 minuten afstand van het Vintage Hotel. U bent binnen 5 minuten rijden bij het treinstation waar u op de Thalys en de Eurostar kunt stappen.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Dubbel kamer info x 3
Toon meer kamers.

B-Aparthotel Montgomery

B-MONTGOMERY has expanded. We offer you today 8 extra modern LUXURY apartments (1 or 2 bedrooms) on both 1st and groundfloor Unwind yourself in comfort at your own city apartment next to the majestic Montgomery Square, with only a few stops away from the Airport by public transport. You can walk up to the grand EU Quarter and stroll through its fabulous parks to admire the gardens and visit various European institutes and museums, while taking advantage of the excellent public transport connections to the historical centre.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Studio info
Toon meer kamers.

Progress Hotel

Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.

In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.

 

De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.

 

Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.

 

Bijzonderheden van het hotel

Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementen
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Superior Room info
Double info
Toon meer kamers.

Le Louise Hotel Brussels – MGallery Collection

Het Louise Hotel Brussels - MGallery Collection biedt 159 kamers in moderne stijl in de categorieën Superior en Deluxe en 10 suites, waaronder onze Le Louise Suite van 92 m². Onze kamers zijn ingericht met moderne houten vloeren en vloeren, lederen bekleding en foto's van de mooiste architectuur van de stad aan de stadszijde en de tuinen aan de oasezijde.

Kamertypes Max.  
Superior room with king size bed - garden or ci... info x 3 Toon prijzen
Superior room with two single beds - garden or ... info x 3

Marriott Executive Apartments Brussels

Het Marriott Executive Apartments Brussels, European Quarter is een ware oase van rust in het hart van de stad en combineert perfect de warme sfeer en de luxe van een tophotel. Ontdek de wonderen van het eclectische Brussel. Verblijf in onze appartementen en ontdek een stad op het kruispunt van Franse en Nederlandse cultuur, waar de meest prominente Europese instellingen, unieke culturele bezienswaardigheden en vele gastronomische restaurants gevestigd zijn. Ideaal gelegen in de prestigieuze winkelwijk, naast de Place du Luxembourg en de buslijn naar de luchthaven, zijn onze luxe appartementen prachtig ingericht. Tijdens uw verblijf in onze appartementen heeft u toegang tot alle faciliteiten van het nabijgelegen Renaissance Brussels Hotel, zoals het World Class fitnesscentrum met overdekt zwembad, gewichttrainingstoestellen en fitnesslessen. Onze luxe appartementen met aparte woonkamer en slaapkamer, volledig uitgeruste keuken, high-speed internettoegang, en 24-uurs kamer-, onderhouds- en wasserijdiensten zijn ontworpen om aan al uw behoeften te voldoen.

Vertaald met www.DeepL.com/Translator (gratis versie)

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Sheraton Brussels Airport Hotel & Conference Center

Brussels Airport Hotel is a modern haven for travel in Brussels, Belgium. Find your respite in fully soundproofed rooms and suites with signature amenities, ergonomic workspace, free high-speed Wi-Fi and the luxurious Sheraton Sleep Experience®. Our hotel is pet friendly, we welcome trained pets. Thrill your palate with authentic local options at our distinctive restaurant. Enjoy quick access to the airport terminals and Brussels city centre through the train station at the airport. Host your next meeting or event at our conference hotel. We have parking available, hi-tech meeting spaces and superb catering, let our team help you plan your successful event. Punctuate a full day in Brussels with an exhilarating workout in our modern fitness centre, and enjoy complimentary breakfast, evening bites and exclusive perks in our Sheraton Club Lounge. With an ideal location and one of Belgium's largest hotel conference centres, Sheraton Brussels Airport Hotel is the perfect home base for your visit. 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Alma Grand Place Hotel

Hartje Brussel! 

Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven. 

U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken. 

Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek. 

37 kamers.

Niet-roker kamers.

Air-conditioning.

LED-flatscreen TV.

Veilig.

Gratis internet in de lobby. 

Centraal gelokaliseerd.

Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.

Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.

 

Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Triple info x 3
Single (SGL) info
Toon meer kamers.

Hostellerie ´t Fornuis

Bistronomie

Bistronomie is de samentrekking van bistro en gastronomie. Creatief en betaalbaar als alternatief voor chic en duur: grote keuken, een eenvoudig, authentiek bistrokader en scherpe prijzen. Dit alles in een rustige omgeving.

Hotel

Onze 21 kamers zijn voorzien van alle comfort met luxe badkamer, rechtstreekse telefoonlijn, satelliet T.V. en draadloos internet. Dit allemaal in een landelijk kader op maar 10 minuten van Brussel.

Seminarie

't Fornuis is ideaal voor het organiseren van kleine tot grote seminaries en vergaderingen.

Feestzaal

Van verjaardagen tot recepties is onze feestzaal beschikbaar. Maar ook voor minder leuke gelegenheden kan u bij ons terecht zoals een koffietafel of rouwmaaltijd en dit van maandag tot en met zaterdag.

Kamertypes Max.  
standaard double info x 3 Toon prijzen
standaard twin info x 3
suite info x 3

Hotel Barsey by Warwick

In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.

Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.

Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Cardo Brussels - Autograph Collection Hotel

ERVAAR DE ESSENTIE VAN BRUSSEL IN HET CARDO BRUSSELS AUTOGRAPH COLLECTION HOTEL

Gelegen in het bruisende hart van Brussel, belooft ons hotel een verblijf dat modern comfort combineert met de levendigheid van het stadsleven. Geniet van onze ruime, elegant ontworpen kamers met een adembenemend uitzicht op de skyline van de stad. Begin uw dag met een voedzaam ontbijt en versterk uw lichaam en geest in onze state-of-the-art fitnessruimte, gewijd aan uw mindfulness en welzijn. Onze ideale locatie plaatst u niet alleen binnen handbereik van de belangrijkste attracties van de stad, maar biedt ook handige toegang tot het openbaar vervoer, waardoor verkenning moeiteloos en plezierig wordt. In het Cardo Brussels Autograph Collection Hotel staat ons warme en attente personeel klaar om u attent van dienst te zijn, zodat uw verblijf doordrenkt is met echte Brusselse gastvrijheid.

 

Kamertypes Max.  
Art room info Toon prijzen
Art room info
Tub room info
Toon meer kamers.

Hotel La Madeleine

Hotel La Madeleine is gevestigd in een historisch monument in het hart van Brussel, op slechts 200 meter van de Grote Markt. Een dagelijks continentaal ontbijtbuffet is beschikbaar in de ontbijtzaal. De kamers van La Madeleine zijn allemaal niet-rokers. Ze beschikken over een eigen badkamer en een tv. WiFi is beschikbaar in de kamers, maar gasten kunnen ook gebruik maken van de computer met internet in de lobby. Hotel La Madeleine biedt een 24 uursreceptie, een lift en een wasserette- en stomerijdienst. Het centraal station van Brussel ligt op 3 minuten lopen. Gasten kunnen Manneken Pis in 5 minuten lopen bereiken. Het museum Magritte ligt op 10 minuten lopen.

Kamertypes Max.  
Standard Double / Single info Toon prijzen
Executive Double/Twin info
Executive Triple info x 3
Toon meer kamers.

Catalonia Brussels

Hotel Catalonia Brussels ligt in het hart van de beroemde art nouveau-wijk van Brussel en heeft kamers met een satelliet-tv en airconditioning. Ook beschikt het hotel over een internationaal à-la-carterestaurant, een snackbar met een gemeubileerd terras en een bar. U kunt in het hotel gratis gebruikmaken van WiFi.

De moderne kamers beschikken over een marmeren privébadkamer en een minibar. De kamers van het Catalonia Brussels zijn ingericht met houten meubels en kleurrijke schilderijen.

Het ontbijtbuffet bestaat uit een brede selectie zelfgemaakte zoete deegwaren, omeletten, pannenkoeken, vers fruit en vruchtensappen. Het restaurant biedt van maandag tot vrijdag internationale gerechten. U kunt er ook genieten van een drankje.

Tramlijn 92 en buslijn 54 stoppen op 200 meter van Catalonia Brussels en brengen u zonder overstappen naar de Grote Markt en Manneken Pis in het historische centrum van Brussel (4 km). Het hotel ligt op 2 km van treinstation Brussel-Zuid, waar u de Thalys en de Eurostar kunt nemen naar bestemmingen in binnen- en buitenland.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Steigenberger Wiltcher´s

GLAMOURÖSE EINRICHTUNG SORGT FÜR KOMFORTABLEN AUFENTHALT

Die 267 Hotelzimmer und Suiten unseres Hotels in Brüssel verwöhnen Sie mit stilvollem Interieur und Komfort der Extraklasse! Hierzu zählen u. a. Klimaanlage, Flatscreen-TV, Bügeleisen, Schreibtisch, Safe, Minibar, Kaffee- und Teezubereitungsmöglichkeit.

Sie planen ein Event in Brüssel? Lassen Sie sich von unseren Tagungsräumen in Brüssel inspirieren. Wir erstellen Ihnen gerne ein maßgeschneidertes Angebot. 

Lassen Sie sich kulinarisch in unseren Restaurants & Bars verwöhnen.

Entfliehen Sie die stressigen Alltag und entspannen Sie in unserem SPA- und Wellnesbereich.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Van Belle Hotel

Dit gezellige hotel ligt niet ver van de prachtige Grote Markt en biedt knusse lounges met open haard en eenvoudige, doch functionele kamers. U kunt gratis gebruikmaken van de shuttleservice naar het station. Het Van Belle Hotel geeft uw stedentrip een traditioneel tintje en biedt tevens alle moderne gemakken. Begin de dag met een gratis Amerikaans ontbijt. Het Van Belle Hotel ligt niet ver van station Brussel Zuid en biedt gratis vervoer van en naar uw trein. U kunt voor extra gemak tevens een shuttleservice aanvragen naar de Grote Markt. U kunt na een aangename dag heerlijk tot rust komen in een van de kamers die allemaal beschikken over een eigen badkamer. U kunt in het restaurant genieten van een heerlijk diner en in de ruime lounge ontspannen,. De bar is een geweldige plek voor een drankje en een praatje
Kamertypes Max.  
Budget Single info Toon prijzen
Budget Double info
Standard Double info x 3
Toon meer kamers.

9Hotel Central Brussels

Het boetiekhotel 9HOTEL CENTRAL is gevestigd in een historisch Belgisch herenhuis en ligt op 170 meter van het centraal station van Brussel. 9HOTEL CENTRAL beschikt over klassiek ingerichte accommodaties met gratis WiFi en bevindt zich op 10 minuten lopen van het Paleizenplein en de vele musea van Brussel. Manneken Pis en de Grote Markt liggen ook op 10 minuten lopen van het hotel.

Het hotel beschikt over licht ingerichte kamers en suites met airconditioning en een flatscreen-tv met satellietzenders. Alle accommodaties hebben een eigen badkamer met slippers, een ligbad of een douche en gratis, milieuvriendelijke toiletartikelen.

9HOTEL CENTRAL heeft een muzieklounge met grote stoelen en banken en ook een 24-uursreceptie en een businesshoek met 1 computer, waar u gebruik van kunt maken.

Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet geserveerd in de gemeenschappelijke eetzaal en in de buurt van 9HOTEL CENTRAL is een breed scala aan bars en restaurants, waar Belgische en internationale specialiteiten worden geserveerd.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Belvue Hotel Brussels

BELVUE Project : veel meer dan een hotel

De werkloosheidsgraad in Europa bereikt een onaanvaardbaar niveau en de jongeren hebben meer en meer moeite om werk te vinden. Dat is de reden waarom wij elk jaar een opleiding aanbieden voor 115 jongeren uit onze wijk. Wij zijn er om hen te helpen, een goede baan te vinden nadat ze hun vrije tijd hebben opgeofferd om u te dienen. 

BELVUE Hotel Brussels ligt op het terrein van de voormalige BELLEVUE brouwerij die dateert uit de vroege 20e eeuw. Deze site is sinds 2006 beschikbaar gesteld voor ons project. Er is een deel vernieuwd en een ander deel gesloopt voor de bouw van dit zeer energiezuinige gebouw : het is het eerste klimaatneutrale hotel te Brussel! De wijk Molenbeek heet u van harte welkom om dit innovatieve project te komen ontdekken en wenst u een prettig verblijf!

Kamertypes Max.  
Dock Standard Double info Toon prijzen