128 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Rocco Forte Hotel Amigo

Hotel Amigo is dus een stijlvolle uitvalsbasis om de stad te verkennen. Het hotel is versierd met Belgische accenten gebaseerd op de geschiedenis en het erfgoed door de jaren heen.Vele kamers en suites zijn onlangs vernieuwd.

Hotel Amigo is een plaats waar geschiedenis wordt gecombineerd met hedendaagse charme, net als in Brussel zelf. Het is een gastvrij hotel waar service op de eerste plaats komt - zoals onze naam het al zegt. 

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel NH Brussels Louise

~~NH Brussels Louise, voorheen bekend als NH Brussels City Centre, doet zijn naam volledig aan. Vlakbij ligt de prestigieuze winkelstraat, van de stad, de Louizalaan, evenals veel van de beroemdste restaurants van Brussel. Vlaamse meesterwerken worden tentoongesteld in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten in de buurt, terwijl de prachtige Grote Markt slechts 20 minuten lopen is. •korte wandeling naar de Europese Commissie en het Parlement •uitzicht op de stad vanaf het nabijgelegen Justitiepaleis •Warandepark ligt op 20 minuten lopen van het hotel

Onze kamers hebben een zeer moderne uitstraling, met een eigentijdse inrichting en hardhouten vloeren. U kunt heerlijk ontspannen in uw kamer in een fauteuil of op een bank - die beide uitkijken op een 40-inch lcd-flatscreen-televisie. •badjassen en slippers in Superior kamers en Junior suites •Nespresso-koffieapparaten in de Suites

Het restaurant serveert elke ochtend een ontbijfbuffet en er is ook een fitnessruimte aanwezig om te ontspannen na een drukke dag. Voor snacks en drankjes kunt u 24/7 terecht in de open bar.

•beroemd ontbijt buffet

•fitnessruimte die 24 uur per dag open is •24/7 open bar •Als u een weekend bij ons wilt verblijven, boek dan rechtstreeks via nh-hotels.com, meld u aan voor het NH Rewards programma en profiteer van onze Lazy Sundays met gratis laat uitchecken tot 17:00 uur.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Radisson Collection Grand Place Brussels

Het Radisson Collection Hotel, Grand Place Brussels nodigt u uit om een emblematisch hotel te herontdekken met opgewaardeerde faciliteiten, heringerichte kamers en twee nieuwe restaurants met originele culinaire concepten.

Dit hotel in het centrum van de stad biedt een zeer gemakkelijke toegang tot het centraal station van Brussel met directe verbindingen naar de luchthaven, de metro van de stad en de belangrijkste spoorlijnen van Europa (Thalys, Eurostar, ICE).

Het Radisson Collection Hotel, Grand Place is gelegen op een prestigieuze locatie, dicht bij de belangrijkste recreatieve attracties zoals de Grand Place, Manneken Pis en het Magritte Museum.

Onze 282 stijlvolle kamers en suites combineren een strak hedendaags design met echt comfort, doordachte voorzieningen en verbeterde faciliteiten.

U kunt genieten van een heerlijk ontbijtbuffet in een unieke omgeving en gebruikmaken van onze restaurants Eneko Basque en Shanghai Kitchen.

Het Radisson Collection Hotel, Grand Place biedt de ultieme sjabloon voor het hedendaagse leven - verenigd door modern design en uitzonderlijke ervaringen op het gebied van dineren, fitness, wellness en duurzaamheid.

Met 18 fris ontworpen en vernieuwde vergaderzalen, voornamelijk verspreid over het lumineuze atrium van het hotel, een toegewijd team van event professioneels en interne AV-partners, is het podium klaar om succesvolle vergaderingen te garanderen, van het begin tot het einde.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Dolce La Hulpe Brussels

Een ****-hotel temidden van de natuur

 

Genesteld in het hart van het Zoniënwoud, bevat dit hotel de enige Cinq Mondes-Spa van België! Deze oase van rust combineert comfort, een reis van de zintuigen en de nieuwste technologieën met de natuurlijke pracht van de omgeving. Gelegen op nauwelijks 15km van het centrum van Brussel, is dit top-klasse hotel & resort de perfecte plaats om tot rust te komen na een drukke werkweek of om een ander facet van de hoofdstad te ontdekken. Naast de 264 luxueuze kamers beschikt Dolce La Hulpe Brussels over een ruime selectie aan bars, restaurants en een groot terras gemaakt om heerlijk van de zon te genieten op warme zomerdagen. Zeker proberen: het binnenzwembad en de weelderige Cinq Mondes-Spa (800m2), waar massages afkomstig van culturen van over de hele wereld en goddelijke behandelingen op basis van authentieke schoonheidsrituelen worden aangeboden. Dit is het perfecte adres voor een verfijnd weekend van verwennerij in perfecte harmonie met de natuur. Tot slot, biedt het landgoed een grote hoeveelheid activiteiten, van het ontdekken van het 72 hectare tellende Zoniënwoud per mountainbike of Nordic walking, tot het fitnesscentrum en de tennisbanen.

 

Praktische informatie:

 

- Deel van Dolce Hotels & Resorts

- 2 restaurants – 2 lounge bar

- Cinq Mondes-Spa 7 dagen per week geopend

- Spa-dagaanbiedingen – weekend-arrangementen

- Receptiezalen voor cocktailfeestjes of banketten

- High-Tech Conferentiecentrum (4650m2)

- Gratis wifi en parking

 

Kamertypes Max.  
Superior-Eenpersoonskamer info Toon prijzen
Superior-Tweepersoonskamer info
Deluxe Eenpersoonskamer info
Toon meer kamers.

Alma Grand Place Hotel

Hartje Brussel! 

Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven. 

U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken. 

Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek. 

37 kamers.

Niet-roker kamers.

Air-conditioning.

LED-flatscreen TV.

Veilig.

Gratis internet in de lobby. 

Centraal gelokaliseerd.

Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.

Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.

 

Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Triple info x 3
Single (SGL) info
Toon meer kamers.

NH Brussels Airport

~~Het hotel NH Brussels Airport ligt op slechts 5 minuten rijden van Belgische nationale luchthaven. Het bevindt zich ook vlak naast station Diegem, waardoor u in 15 minuten in de stad kunt zijn. •naast het treinstation •bij het vliegveld •15 minuten van het centrum van Brussel

We hebben 234 kamers. Deze zijn ruim en goed geluiddicht, zodat u van een goede nachtrust kunt genieten voor of na uw vlucht. En vanuit onze hoekkamers heeft u prachtig uitzicht op de landingsbanen. •kamers zijn chique ingericht in warme, neutrale kleuren •uitzicht op de landingsbanen •aansluitende kamers zijn beschikbaar

We hebben een pas gerenoveerde sportschool, die is uitgerust met de nieuwste fitnessapparatuur. Er is ook een sauna. Daarna kunt u ons brasserie-restaurant proberen en de lobbybar serveert wereldberoemde Belgische bieren. •goed uitgerust fitnesscentrum •restaurant serveert een internationaal menu •buitenterras voor al-fresco maaltijden en drankjes •Bekroond met het Green Key-certificaat, een wereldwijd erkende certificering in de toerismesector, dankzij de inzet voor het milieu •Als u een weekend bij ons wilt verblijven, boek dan rechtstreeks via nh-hotels.nl, meld u aan voor het NH Rewards programma en profiteer van onze Lazy Sundays met gratis laat uitchecken tot 17:00 uur.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Marivaux Hotel

This 4-star design hotel offers rooms with a flat-screen cable TV opposite the City2 Shopping Mall, only 10 minutes' walk from Grand Place. Marivaux includes a 24-hour reception and free Wi-Fi.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Club Room - Double or Twin - Including Wifi info
Toon meer kamers.

Hotel Barsey by Warwick

In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.

Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.

Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hilton Brussels Grand Place

Het Hilton Brussels Grand Place hotel is trots op zijn ideale locatie in de buurt van de majestueuze Grote Markt en biedt gasten een verbazingwekkend nieuw perspectief op de Belgische hoofdstad. Geniet van ongeëvenaarde toegang tot de levendige historische en culturele centra, culinaire hoogtepunten en exclusief shoppen.

Bewonder het uitzicht op de stad of het Centraal Station vanuit een ruime gastenkamer met gratis WiFi, geluidsdichte ramen, een groot bureau met ergonomische stoel en een elegante marmeren badkamer. U kunt zich upgraden naar een Executive Room inclusief toegang tot onze Executive Lounge waar u de hele dag kunt genieten van het ontbijt, de hapjes en de drankjes. Voor het ultieme verblijf kunt u genieten van de eersteklas Presidentiële Suite, die een panoramisch uitzicht over de stad biedt.

 #STAYSAFE: Hilton heeft een wereldwijd programma ontwikkeld dat een nieuwe standaard van hotelreinheid en desinfectie introduceert: Hilton CleanStay. Hilton CleanStay bouwt voort op de reeds hoge normen van Hilton op het gebied van huishouding en hygiëne, waar momenteel schoonmaakproducten van commerciële kwaliteit en verbeterde protocollen worden gebruikt, om ervoor te zorgen dat Hilton gasten een nog schoner en veiliger verblijf hebben vanaf het moment van inchecken tot aan het uitchecken.

Of het nu gaat om het organiseren van een conferentie, vergadering of tentoonstelling, Hilton Brussels Grand Place biedt de perfecte waaier aan flexibele evenementenruimtes dankzij de 15 vergaderzalen en ruimtes, waaronder twee indrukwekkende lichtgevulde balzalen. Ze zijn allemaal voorzien van de modernste technologie, draadloze internettoegang en aanpasbare lay-outs. 

Voor een evenement met ultieme exclusiviteit kunt u van de gelegenheid gebruik maken om een hele verdieping te privatiseren, inclusief het gebruik van een aparte ingang. Als extra gemak kunt u gebruik maken van de ondergrondse openbare parkeergarage, met directe toegang tot de vergaderruimten met een lift.

Hilton Brussels Grand Place staat klaar om uw volgende evenement in veiligheid te organiseren dankzij het Hilton global program EventReady with CleanStay dat u zal ondersteunen bij het organiseren van uw volgende evenement met een hoge focus op netheid, flexibiliteit, veiligheid en sociale verantwoordelijkheid, waarbij de Hilton CleanStay normen worden toegepast op evenementen. 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Single info
Toon meer kamers.

Argus Hotel Brussels

Het Argus Hotel ligt op 350 meter van het metrostation Louise en 20 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime, geluiddichte kamers, een dagelijks continentaal ontbijt en gratis WiFi.

De kamers van het Argus Hotel Brussels zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv, een klein bureau en een minibar. Elke kamer heeft grote ramen en moderne kunst aan de muur.

Het Argus ligt op iets meer dan 15 minuten lopen van het standbeeld Manneken Pis. Het Koningsplein, waar zich het Magritte Museum bevindt, is 10 minuten lopen. Het Europees Parlement ligt op 1,5 km van het hotel.

Gasten die de omgeving verder willen verkennen, kunnen gebruikmaken van de autoverhuurservice en de excursiebalie. De receptie van het Argus Hotel is 24 uur per dag geopend.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

First Euroflat Hotel

We zijn een zelfstandig hotel in Brussel, in het hart van de Europese instellingen en op slechts 100 meter van het Schuman metro-trein-bus-station.

We ontvangen uw gasten in de internationale sfeer van het European Village, een zeer vriendelijke en beveiligde omgeving. Het hotel is gelegen op slechts 15 minuten met de metro van de Grote Markt en de Brusselse caféterrassen. In het klassieke comfort van 133 lichte en ruime kamers van 32m² heerst een warme en vriendelijke ambiance.

Het ontbijtbuffet is gemaakt op basis van Belgische producten, met voornamelijk lokale en huisgemaakte voeding. Het wordt geserveerd in onze ontbijtzaal met uitzicht op een grote tuin.

Ons hotel heeft het BIKE FRIENDLY label behaald in 2023: Gratis fietsenstalling in onze eigen en beveiligde garage. Gratis fietsgereedschap beschikbaar : bandenplaskit, fietspomp en twee afgesloten stopcontacten om elektrische fietsen op te laden indien nodig.

 

Kamertypes Max.  
Classic Standaard Kamer info Toon prijzen
Double info
Classic Standaard Kamer 2 Eenpersoonsbedden info

Citadines Toison d’Or Brussels

Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.

De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.

Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.

Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

B&B Hotel Brussels Centre Gare du Midi

The B&B Hotel Brussels Centre Gare du Midi – your comfortable & smart choice in Brussels

Located in the very centre of Brussels, right next to the « Gare du Midi », the location of the B&B Hotel Brussels Centre Gare du Midi is perfect for all of your trips. Whether it is a professional trip, a stop next to the biggest station of Belgium or to visit the capital city of Belgium, the B&B Hotel Brussels Centre Gare du Midi will meet your needs ! B&B Hotel Brussels Centre Gare du Midi provides you with designed soundproof rooms, comfortable, with high speed Wi-Fi, a large flat screen and a Chromecast. All of this without loosing the essence of B&B Hotels, high level comfort at a smart price.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info

The Standard

Het nieuwste hotel van The Standard heeft zijn intrek genomen in het opkomende Brussel-Noord, op steenworp afstand van het Brussel-Noord station en op slechts een korte wandeling van het historische stadscentrum. Regering en commercie hebben deze wijk lange tijd bepaald, maar een nieuwe golf van design, gastronomie en groen is opgekomen tussen de indrukwekkende blokken van kantoorgebouwen uit de jaren '60.

Kom lekker tot rust in ruime, stijlvolle kamers met een onverslaanbaar uitzicht over de stad en nip van martini's in de mid-mod Lobby Bar. Met 200 kamers, suites en appartementen die zich over 28 verdiepingen uitstrekken, is The Standard, Brussel een locatie die je wilt verkennen en lang wil verblijven.

Alle kamers zijn uitgerust met op maat gemaakte voorzieningen, regendouches en/of badkuipen, volop natuurlijk licht, minibars en 24-uurs roomservice.

The Standard, Brussel biedt een all-day dining op de begane grond, Double Standard, waar een mix van Amerikaanse en Belgische comfortfood (en een top bierlijst) wordt geserveerd, naast een bruisende Lobby Bar. Op de bovenste verdieping, biedt het dakterrasrestaurant, dat hoger oprijst dan elk ander dakterras in de stad, een spectaculaire uitzicht met decadente sharing gerechten met een Iberisch tintje.

Kamertypes Max.  
Cosy Double info Toon prijzen
Homy Twin info
Homy Double info

Park Inn by Radisson Brussels Airport

Het Park Inn by Radisson Brussels Airport, gelegen in het Business District van Diegem, plaatst de gasten in een unieke locatie bij bedrijven zoals Exxon, Hp, Verizon en Abbott. We zijn ook maar 5 kilometer verwijderd van Brussel Nationaal luchthaven en bieden een gratis pendeldienst van en naar het hotel. Bij het hotel is eveneens een ondergrondse parking te vinden. Onze 162 kamers zijn zeer stijlvol versierd en beschikken over gratis hoge snelheid Wi-Fi verbinding en kabeltelevisie. Voor een unieke dinerervaring kan u naar onze RBG Grill Restaurant en Bar & Lounge begeven. Maak zeker gebruik van onze toegewijde business service, wasserijdienst, de business center of de 24H Hungry Kiosk om uw verblijf nog aangenamer te maken.

Indien u op zoek bent naar een locatie in de buurt van Brussel voor het organiseren van een evenement, neem dan gerust een kijkje in onze 9 multifunctionele vergarderzalen.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info

Hotel Le Châtelain

Ervaar de exclusieve sfeer, de privé-sfeer en de ongeëvenaarde persoonlijke service die Le Chatelain, een luxehotel in Brussel, kenmerken.

 

Le Chatelain vindt de perfecte balans tussen gastvrijheid, uitzonderlijk comfort en state-of-the-Art technologie. Het biedt een volledige waaier aan technologische faciliteiten, maar blijft in één opzicht traditioneel: het blijft trouw aan de traditionele ideeën van gastvrijheid: persoonlijke zorg voor elke gast. Dit luxueuze 5-sterrenhotel legt de nadruk op persoonlijke service en aandacht voor detail.

Het hotel biedt 107 ruime en volledig geluiddichte kamers en suites die speciaal zijn ontworpen en ruimschoots zijn uitgerust om aan uw hoogste verwachtingen op het gebied van comfort, privacy en veiligheid te voldoen en deze zelfs te overtreffen. Alle kamers zijn luxueus ruim, met grote en rijk uitgeruste badkamers, elegant ingericht en voorzien van de meest innovatieve gemakken.

Le Chatelain is ideaal gelegen net buiten de stijlvolle Louizalaan en profiteert van de rustige en afgelegen sfeer, maar grenst toch aan de zakelijke en financiële wijk van de stad.

De uitstekende ligging in het centrum van Brussel, het gevarieerde aanbod aan verfijnde eet- en ontspanningsmogelijkheden, een betoverende tuin en een uitstekend uitgerust fitnesscentrum op de bovenste verdieping dragen verder bij tot de ongeëvenaarde charme van uw Brusselse "home suite home home suite home".

 

Hoogtepunten van het hotel

Boutique Hôtel, gelegen in het zakencentrum met gepersonaliseerde dienstverlening 107 ruime en luxueuze kamers en suites Ons etablissement biedt u een restaurant "La Maison du Châtelain", een fitnesscentrum, een verrassende Florentijnse tuin, een conciërgeservice, internet en wi-fi toegang, een limousineservice, een overdekte parking, etc. Een centrale ligging, op een steenworp afstand van de Louizalaan en het Kasteleinplein. Dicht bij het openbaar vervoer, attracties, musea, vele winkels, in het epicentrum van het zakendistrict en vele winkelstraten. Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Conferentie- en vergaderzalen met hoogtechnologische apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementen
Kamertypes Max.  
Superior Room info Toon prijzen
Executive Room info
Junior Suite info
Toon meer kamers.

Progress Hotel

Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.

In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.

 

De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.

 

Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.

 

Bijzonderheden van het hotel

Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementen
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Superior Room info
Double info
Toon meer kamers.