Novotel Brussels City Centre
Novotel Brussels Centre - Tour Noire ligt in het hartje van Brussel, op het levendige Sint-Katelijneplein, op tien minuutjes stappen van de prachtige Grote Markt, vlak bij de designwinkels, de boetieks van modeontwerpers en de trendy restaurantjes. Deze buurt staat bekend om zijn uitbundige sfeer: in de winter zijn er de ijsbaan en carrousels, in de zomer de jazz-bars en festivals. Maar ook de antiekwinkels en kunstgalerijen, het shoppen, de cocktailbars en de sfeervolle dineetjes zijn de moeite waard.
Novotel Brussels Centre- Tour Noire telt, 217 gerenoveerde kamers, waaronder ook executive kamers, alsook kamers aangepast aan andersvaliden. Onze comfortabele kamers zijn aantrekkelijk ingericht en beschikken over ligbad of douche, toilet, haardroger, individuele airconditioning, minibar, “coffee & tea facilities”, flat screen televisie, telefoon met directe buitenlijn, PC-modem aansluiting, multi-media aansluiting en kluisje. In de kamers, alsook in onze publieke ruimtes en vergaderzalen is WI-FI beschikbaar.
Het ontbijtbuffet, met een verzorgd assortiment van broodjes en ontbijtkoeken, beleg, vruchten en granen, neemt u in de Breakfast Lounge.’s Middags en ’s avonds kunt u in de Foodsquare en op het terras terecht. Foodsquare is een Novotel-concept, dat welzijn en gezelligheid combineert met smaakvolle, vernieuwende gerechten. Het trendy decor nodigt zeker uit tot culinaire ontdekkingen. Er zijn vaak thema-menu’s en tientallen verschillende streekbieren. Roomservice is 24u op 24 beschikbaar.
Novotel Tour Noire heeft elf vergaderzalen. Deze zijn moduleerbaar zodat u kunt beschikken over een plenaire zaal van 215 m2 en zeven subzalen die wij op uw noden kunnen afstemmen. Alle zalen hebben airconditioning, daglicht, geavanceerd materiaal, een businesscenter, adsl-lijn, wifi, en een beamer. Vlak naast de zaal staat een ruimte ter beschikking voor de pauzes, met koffie, thee, vruchtensap en versnaperingen. In ons Business Service Centre kan u terecht voor uw zakelijke vergaderingen, maar eveneens voor uw feesten of gepersonaliseerde happenings.
Om uw verblijf compleet te maken, zorgen wij voor sport- en ontspanningsfaciliteiten in het Aqua Health Centre dat geopend is van 7 tot 22 uur. Het omvat een fitnesscenter – met krachttrainingstoestellen, fietsen, loopbanden– en een relaxatieruimte, jetstreambad en infrarood douches. Handdoeken zijn ter beschikking in de douches en kleedkamers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Barsey by Warwick
In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.
Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.
Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Crowne Plaza Brussels Airport
Het Crowne Plaza Brussels Airport biedt geluiddichte kamers, gratis wellnessfaciliteiten, en een à-la-carte restaurant met een cocktaillounge. Dit hotel ligt op 3 km van de internationale luchthaven van Brussel en beschikt over een terras met uitzicht op de vijver. Er is tevens een gratis pendeldienst van/naar de luchthaven.
De kamers van het Crowne Plaza zijn voorzien van airconditioning, een satelliet-tv, een minibar en koffie- en theefaciliteiten. U vindt hier tevens een bureau.
Het hotel is uitgerust met een stoombad, een fitnessruimte en een sauna. Er is een vijver op het terrein waarlangs u heerlijk kunt joggen.
In het restaurant of buiten op het terras kunt u genieten van internationale gerechten. Er worden meer dan 20 verschillende soorten bier en een scala aan cocktails geschonken in The B@r.
Het NAVO-hoofdkwartier ligt op minder dan 10 minuten rijden en u rijdt in 15 minuten naar het Atomium. Gasten kunnen gebruikmaken van een gratis pendeldienst van/naar de luchthaven, die eveneens beschikbaar is tijdens piekuren. Met de auto bent u in 18 minuten op de Grote Markt.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Novotel Brussels Midi
Novotel Brussels Midi ligt naast het treinstation Brussel-Zuid met de Eurostar- en Thalys-terminals. Het hotel beschikt over geluiddichte kamers, een bar, een 24-uursreceptie en een ontbijtruimte met uitzicht op de tuin. In de hele accommodatie is gratis WiFi beschikbaar.
De kamers hebben een moderne inrichting en een flatscreen-tv met satellietzenders. Alle kamers van Novotel Brussels Midi zijn voorzien van airconditioning, een bureau en een minibar. De kamers hebben in 2020 een volledige renovatie ondergaan.
U kunt dagelijks voor een snack of een verfrissend drankje terecht in de bar van het hotel.
Novotel Brussels Midi ligt op 15 minuten lopen van het standbeeld Manneken Pis en u wandelt in 20 minuten naar de Grote Markt. Op 170 meter van het hotel ligt de metrohalte Zuidstation, waarvandaan u in 3 haltes bij het winkelgebied De Louizalaan bent.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Superior kamer met queensize bed | x 3 | |
Double | ||
Toon meer kamers. |
Courtyard By Marriott Brussels Hotel
Het Courtyard By Marriott Brussels biedt gratis toegang tot een sauna, een 24-uursfitnesscentrum, gratis WiFi in de openbare ruimtes, en een eigen restaurant en bar. Deze accommodatie is gevestigd op 10 minuten rijden van de luchthaven van Brussel en 6 km van de Grote Markt.
De kamers van het Courtyard By Marriott Brussels zijn voorzien van airconditioning, een zithoek, een bureau en een minibar. Ze beschikken over een flatscreen-tv met kabelzenders en hebben een eigen badkamer met een bad of een douche, gratis toiletartikelen en een föhn.
U kunt hier elke dag beginnen met een gezond ontbijt. Voor het diner kunt u terecht in het restaurant, dat internationale en Belgische gerechten serveert.
Het Atomium bevindt zich op 17 km van de accommodatie Het is iets minder dan 3 km naar het treinstation van Schaarbeek. Hier vertrekken regelmatig treinen naar het centrum van Brussel. Er is privéparkeergelegenheid beschikbaar op verzoek en tegen een toeslag.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Saint Nicolas
Hotel Saint Nicolas ligt midden in Brussel, op 3 minuten lopen van de Grote Markt. Het hotel biedt gratis WiFi en een dagelijks ontbijtbuffet.
De gerenoveerde kamers hebben een eigen badkamer en een televisie met internationale zenders. In de naastgelegen bijgebouwen zijn zelfstandige studio's beschikbaar.
Hotel Saint Nicolas beschikt over een ontbijtruimte, een strijkkamer, een fietsenstalling en een 24-uursreceptie. Er zijn 2 verkoopautomaten in de lobby waar u drankjes kunt verkrijgen.
Hotel Saint Nicolas ligt op 3 minuten lopen van metrostation De Brouckere, dat rechtstreekse verbindingen biedt met de stations Brussel Centraal en Schuman. Manneken Pis vindt u op 5 minuten lopen van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel NH Brussels Louise
~~NH Brussels Louise, voorheen bekend als NH Brussels City Centre, doet zijn naam volledig aan. Vlakbij ligt de prestigieuze winkelstraat, van de stad, de Louizalaan, evenals veel van de beroemdste restaurants van Brussel. Vlaamse meesterwerken worden tentoongesteld in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten in de buurt, terwijl de prachtige Grote Markt slechts 20 minuten lopen is. •korte wandeling naar de Europese Commissie en het Parlement •uitzicht op de stad vanaf het nabijgelegen Justitiepaleis •Warandepark ligt op 20 minuten lopen van het hotel
Onze kamers hebben een zeer moderne uitstraling, met een eigentijdse inrichting en hardhouten vloeren. U kunt heerlijk ontspannen in uw kamer in een fauteuil of op een bank - die beide uitkijken op een 40-inch lcd-flatscreen-televisie. •badjassen en slippers in Superior kamers en Junior suites •Nespresso-koffieapparaten in de Suites
Het restaurant serveert elke ochtend een ontbijfbuffet en er is ook een fitnessruimte aanwezig om te ontspannen na een drukke dag. Voor snacks en drankjes kunt u 24/7 terecht in de open bar.
•beroemd ontbijt buffet
•fitnessruimte die 24 uur per dag open is •24/7 open bar •Als u een weekend bij ons wilt verblijven, boek dan rechtstreeks via nh-hotels.com, meld u aan voor het NH Rewards programma en profiteer van onze Lazy Sundays met gratis laat uitchecken tot 17:00 uur.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Progress Hotel
Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.
In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.
De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.
Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.
Bijzonderheden van het hotel
Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementenKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Superior Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
pentahotel Brussels City Centre
Ligging/Beschrijving
Zal u in Brussel verblijven? Dan is pentahotel de slimste keuze die u kunt maken. U zoekt iets dat uniek, opwindend en vernieuwend is? Dan zijn wij er voor u! Wij staan klaar voor u en laten u graag zien wat de unieke penta methode inhoudt vanaf het moment dat u bij ons binnenstapt. Het hotel ligt vlak naast de prestigieuze modestraat Louizalaan en op wandelafstand van de mooie Grote Markt en de Europese instellingen in Brussel. Van eclectische boetieks en signature cuisine tot het bruisende nachtleven en live entertainment, de Brusselse Louizabuurt heeft een uniek karakter en stijl. Kom penta bezoeken en word een van de meest prestigieuze VIP's van Brussel.
Accommodatie
Onze 202 slaapkamers in Brussels zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)
WIFI internettoegang, bureau, telefoon, kluis in de kamer, koelkast, 42-inch flatscreen tv, iPod verbinding, airconditioning, haardroger en badvoorzieningen in elke kamer.
Check-in: vanaf 15 uur, Check-out: tot 12 uur
Pentalounge
pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.
Activiteiten en vrije tijd
In het hartje van de hoofstad van Europa, bent u op loopafstand van de Grote Markt, het Koninklijk Paleis en het Museum van Schone Kunsten. U kan gaan shoppen op de luxueuze Louisalaan op 200 m van het hotel, of lekker gaan proeven van de uitstekende Belgische chocolade.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Citadines Toison d’Or Brussels
Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.
De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.
Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.
Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Ramada Brussels Woluwe
The brand-new Ramada Brussels Woluwe is located exactly in between Brussels' city centre and the Zaventem Airport. There is free Wi-Fi and a complimentary coffee, tea and chocolate corner. The guest rooms have air conditioning and a bath. In the morning, you can enjoy an extensive breakfast in the bright restaurant with 360° of daylight. Furthermore, there is a restaurant with terrasse, a bar and a private parking garage. There is also a fitness room avaible for our guests. You can also park your car free of charge on the streets around the hotel. It takes a 5-minute drive to the E40 motorway and you can reach the European Commission in a 10-minute drive.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Park Inn by Radisson Brussels Airport
Het Park Inn by Radisson Brussels Airport, gelegen in het Business District van Diegem, plaatst de gasten in een unieke locatie bij bedrijven zoals Exxon, Hp, Verizon en Abbott. We zijn ook maar 5 kilometer verwijderd van Brussel Nationaal luchthaven en bieden een gratis pendeldienst van en naar het hotel. Bij het hotel is eveneens een ondergrondse parking te vinden. Onze 162 kamers zijn zeer stijlvol versierd en beschikken over gratis hoge snelheid Wi-Fi verbinding en kabeltelevisie. Voor een unieke dinerervaring kan u naar onze RBG Grill Restaurant en Bar & Lounge begeven. Maak zeker gebruik van onze toegewijde business service, wasserijdienst, de business center of de 24H Hungry Kiosk om uw verblijf nog aangenamer te maken.
Indien u op zoek bent naar een locatie in de buurt van Brussel voor het organiseren van een evenement, neem dan gerust een kijkje in onze 9 multifunctionele vergarderzalen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double |
ibis Brussels Expo Atomium
Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ibis Styles Brussels Louise
Het ibis Styles Brussels Louise ligt op de trendy Avenue Louise in Brussel en heeft kamers met een flatscreen-tv en gratis faciliteiten, waaronder WiFi, ontbijt en thee, koffie en water in de lobby. Het hotel beschikt ook over een businesslounge met computers.
Alle kamers van het ibis Styles hebben een moderne badkamer en een eigen designer element, zoals een exclusieve spiegel of een stoel in gelimiteerde oplage.
Gasten kunnen een drankje krijgen in de bar van het hotel.
Er bevindt zich een tramhalte tegenover het ibis Styles Brussels Louise en metrostation Louise v ligt op 15 minuten lopen. Verder is het te voet 10 minuten naar het Hortamuseum en 3 km naar de Brusselse Grote Markt en het standbeeld Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel des Colonies Brussels by Mercure
Een opmerkelijke combinatie van charme en moderniteit
Een van de juwelen van het Brusselse hotelwezen sinds 1906
Dit historische hotel is gelegen in het hart van Brussel, vlakbij een van de meest authentieke en trendy wijken van de Europese hoofdstad. Het hotel ligt op een bevoorrechte locatie, op een steenworp afstand van modeboetieks, kunstgalerijen, belangrijke culturele bezienswaardigheden en veel van de beste restaurants van Europa.
Het hotel heeft 97 kamers. Alle kamers zijn volledig opnieuw ontworpen, stijlvol ingericht en voorzien van de modernste faciliteiten in 2019.
Dit historische hotel, gebouwd in 1906, is een echt juweel van Brussel. De architectuur weerspiegelt een unieke stijl en een rijk historisch erfgoed.
Geniet van een aangenaam verblijf in dit hotel dat de charme van weleer combineert met de nieuwste technologieën in een intieme en privé-sfeer.
Bijzonderheden van het hotel
Downtown Brussels - op enkele minuten van de belangrijkste winkelcentra, musea, uitgaansgelegenheden, zaken- en financiële districten van Brussel, in de buurt van al het grote openbaar vervoer. Volledig gerenoveerd in 2019, één van de weinige historische hotels in Brussel. Volledig uitgeruste conferentie- en vergaderzalen Gelegen op het Rogierplein in het hartje van Brussel. Gepersonaliseerde service en zorg voor elke klant Ruime kamers gerenoveerd in een art-deco stijl Gratis Wifi in het hele hotel Niet-rokers hotel Dieren niet toegestaan
Ideaal voor uw bezoek aan de hoofdstad van Europa, gelegen aan het Rogierplein, vlakbij de langste voetgangerswinkelstraat van de stad "Rue Neuve", op een steenworp afstand van het Centraal Noordstation, het zakendistrict, de Europese gemeenschap, dicht bij alle bezienswaardigheden zoals musea, de Grote Markt, ...
Het is ideaal gelegen in het centrum van Brussel, vlak naast de belangrijkste metrostations, bussen en alle grote transportstations.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Standard Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Martin´s Brussels EU
Martin’s Brussels EU
De prille geschiedenis van Martin’s Brussels EU begint in 1991. Het Eurovillage Hotel opent zijn deuren op de plaats waar vroeger vier huizen stonden met elk hun tuin. Nadat Martin’s Hotel zich in Waals-Brabant, Leuven en Brussel vestigde, nam de Groep ook dit Brussels hotelcomplex over.
Martin’s Brussels EU ging in 2007 in het indrukwekkende gebouw met maar liefst zeven verdiepingen van start met alle typische kwaliteitsstandaarden eigen aan de Groep. De ontvangsthal, het atrium, de vergaderzalen, de bar en het restaurant werden helemaal hertekend in een originele hedendaagse stijl. De talrijke hightech elementen van het hotel passen wonderwel bij het moderne karakter van de stad. De kamers en badkamers zijn compleet vernieuwd en bieden u al het comfort dat u van een prestigieus hotel verwacht.
Martin’s Brussels EU is sindsdien uitgegroeid tot één van de beste adressen van Brussel. Het hotel krijgt wekelijks een hele schare ministers, hoogwaardigheidsbekleders, parlementairen en Europese consuls over de vloer. Maar het is ook de favoriete plek van vele zakenreizigers en toeristen die een goedgelegen hotel zoeken met het nodige comfort om zich helemaal thuis te voelen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Room | Toon prijzen | |
Cosy Double | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Le Dome
Het charmante vier sterren Hotel Le Dome, werd gebouw tijdens de Art Nouveau periode. Het volledig gerenoveerde hotel biedt u 125 luxueuze en stijlvol ingerichte kamers, alle voorzien van modern comfort.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single standard | Toon prijzen | |
Twin Standard |
Vintage Hotel
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Dubbel kamer | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Van Belle Hotel
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Budget Single | Toon prijzen | |
Budget Double | ||
Standard Double | x 3 | |
Toon meer kamers. |