Courtyard By Marriott Brussels Hotel
Het Courtyard By Marriott Brussels biedt gratis toegang tot een sauna, een 24-uursfitnesscentrum, gratis WiFi in de openbare ruimtes, en een eigen restaurant en bar. Deze accommodatie is gevestigd op 10 minuten rijden van de luchthaven van Brussel en 6 km van de Grote Markt.
De kamers van het Courtyard By Marriott Brussels zijn voorzien van airconditioning, een zithoek, een bureau en een minibar. Ze beschikken over een flatscreen-tv met kabelzenders en hebben een eigen badkamer met een bad of een douche, gratis toiletartikelen en een föhn.
U kunt hier elke dag beginnen met een gezond ontbijt. Voor het diner kunt u terecht in het restaurant, dat internationale en Belgische gerechten serveert.
Het Atomium bevindt zich op 17 km van de accommodatie Het is iets minder dan 3 km naar het treinstation van Schaarbeek. Hier vertrekken regelmatig treinen naar het centrum van Brussel. Er is privéparkeergelegenheid beschikbaar op verzoek en tegen een toeslag.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Warwick Brussels
De Grote Markt, het Square Convention Center en het Centraal Station liggen op 2 minuten loopafstand. De locatie is ideaal voor reizigers die zaken en vrije tijd willen combineren.
Of het nu gaat om zakelijke bijeenkomsten, accommodatie voor congresdeelnemers of een cocktaildiner op ons dakterras, met uitzicht op de Grote Markt, zoek niet verder: Welcome to Warwick Brussels.
In het art-nouveaugebouw weerspiegelen de 267 kamers van het Warwick Brussels de gratie en charme van het stadscentrum met zijn geplaveide straten.
Met 740 m2 aan evenementenruimte verlegt u de grenzen van uw creativiteit. De 15 vergaderruimten van het Warwick Brussels voldoen aan al uw wensen, of u nu een intieme vergadering wilt organiseren of een groot evenement met maximaal 250 gasten.
Neem een pauze en ontdek ons seizoensgebonden cocktailmenu, gemaakt met lokale producte,n op het Secret Rooftop By Warwick en bewonder terwijl het adembenemend uitzicht op de Grote Markt.
Wat de catering betreft, maakt onze Belgische Brasserie Le Chutney’s uw onderdompeling in de Belgische cultuur compleet met zijn gastronomische en smakelijke specialiteiten.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
The Augustin
Modernity, comfort, charm.... The Augustin is a 4 star hotel that has just received a complete renovation to meet the expectations of his international guests.
A prime location in the heart of Brussels, near the Gare du Midi and a few hundred meters from the Grand Place and Place des Sablons.
The Augustin is ideal for your business events in the Belgian capital but also for weekend of discovery, both culinary and cultural.
The Augustin is a boutique hotel offering 47 spacious rooms in a modern and warm atmosphere that offers all the expected benefits and means of communication.
The Augustin is also a place that offers a pleasant setting for a drink with friends or organize your professional appointments either in our cocktail bar or in the lounge. In fine weather, enjoy our garden terrace. The Augustin also offers a fitness room.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Classic double | Toon prijzen | |
Deluxe Double | ||
Classic Quadruple | x 4 |
Hotel Manos Premier
Dit luxe verblijf is een goed bewaard geheim en ligt op een steenworp afstand van de levendige Louizalaan en biedt de charme van een Brussels herenhuis.
Als u de grote marmeren hal binnenloopt zult u onmiddellijk de koninklijke ambiance van het Manos Premier voelen. Dit rijk ingerichte hotel biedt elegante kamers, die elk uniek zijn ingericht en voorzien zijn van meubels uit de tijd van Louis XV en Louis XVI.
Als het weer dit toelaat kunt u genieten van de prachtige groene tuinen van het hotel die een oppervlakte hebben van 2000m². Hier vindt u een oase van rust in het centrum van de stad. U kunt er ook voor kiezen om te ontspannen in de prachtige spa (worden kosten voor in rekening gebracht) met schitterende mozaïeken details, die doen denken aan de Arabische Nachten.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
single | Toon prijzen | |
double | ||
Deluxe room | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Dolce La Hulpe Brussels
Een ****-hotel temidden van de natuur
Genesteld in het hart van het Zoniënwoud, bevat dit hotel de enige Cinq Mondes-Spa van België! Deze oase van rust combineert comfort, een reis van de zintuigen en de nieuwste technologieën met de natuurlijke pracht van de omgeving. Gelegen op nauwelijks 15km van het centrum van Brussel, is dit top-klasse hotel & resort de perfecte plaats om tot rust te komen na een drukke werkweek of om een ander facet van de hoofdstad te ontdekken. Naast de 264 luxueuze kamers beschikt Dolce La Hulpe Brussels over een ruime selectie aan bars, restaurants en een groot terras gemaakt om heerlijk van de zon te genieten op warme zomerdagen. Zeker proberen: het binnenzwembad en de weelderige Cinq Mondes-Spa (800m2), waar massages afkomstig van culturen van over de hele wereld en goddelijke behandelingen op basis van authentieke schoonheidsrituelen worden aangeboden. Dit is het perfecte adres voor een verfijnd weekend van verwennerij in perfecte harmonie met de natuur. Tot slot, biedt het landgoed een grote hoeveelheid activiteiten, van het ontdekken van het 72 hectare tellende Zoniënwoud per mountainbike of Nordic walking, tot het fitnesscentrum en de tennisbanen.
Praktische informatie:
- Deel van Dolce Hotels & Resorts
- 2 restaurants – 2 lounge bar
- Cinq Mondes-Spa 7 dagen per week geopend
- Spa-dagaanbiedingen – weekend-arrangementen
- Receptiezalen voor cocktailfeestjes of banketten
- High-Tech Conferentiecentrum (4650m2)
- Gratis wifi en parking
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Superior-Eenpersoonskamer | Toon prijzen | |
Superior-Tweepersoonskamer | ||
Deluxe Eenpersoonskamer | ||
Toon meer kamers. |
The Dominican
Boetiekhotel The Dominican ligt op 5 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime accommodatie en gebruik van het wellness-centrum met een sauna en een Turks stoombad.
The Dominican heeft warm ingerichte kamers met gratis WiFi, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten van Nespresso. De kamers zijn tevens voorzien van een badjas met slippers voor extra comfort.
Na een uurtje sporten in het fitnesscentrum kunt u nieuwe energie opdoen met een voedzame lunch of diner in de Grand Lounge, die tegenover de binnenplaats ligt. De Lounge Bar biedt drankjes en exotische cocktails.
Het Dominican bevindt zich op 5 minuten loopafstand van het Centraal Station van Brussel. Vanaf de halte De Brouckère, 200 meter verderop, kunt u tramlijn 1 of 5 nemen naar het gebouw van de Europese Commissie.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Barsey by Warwick
In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.
Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.
Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel La Madeleine
Hotel La Madeleine is gevestigd in een historisch monument in het hart van Brussel, op slechts 200 meter van de Grote Markt. Een dagelijks continentaal ontbijtbuffet is beschikbaar in de ontbijtzaal. De kamers van La Madeleine zijn allemaal niet-rokers. Ze beschikken over een eigen badkamer en een tv. WiFi is beschikbaar in de kamers, maar gasten kunnen ook gebruik maken van de computer met internet in de lobby. Hotel La Madeleine biedt een 24 uursreceptie, een lift en een wasserette- en stomerijdienst. Het centraal station van Brussel ligt op 3 minuten lopen. Gasten kunnen Manneken Pis in 5 minuten lopen bereiken. Het museum Magritte ligt op 10 minuten lopen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Standard Double / Single | Toon prijzen | |
Executive Double/Twin | ||
Executive Triple | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Pillows Grand Hotel Place Rouppe
Het onlangs gerenoveerde Pillows Grand Boutique Hotel Place Rouppe Brussels ligt in het hart van Brussel, op minder dan 500 meter van de Grote Markt. Je kunt voor maaltijden de hele dag door terecht in The Living, dat een dagelijks wisselend menu heeft dat wordt samengesteld door de chef-kok. Er is gratis WiFi beschikbaar.
Het Pillows Grand Boutique Hotel Place Rouppe Brussels heeft 43 kamers en is modern ingericht. Alle kamers beschikken over 1 kingsize bed of 2 aparte bedden, een Nespresso-apparaat, een inloopdouche, een smart hd-tv en een draadloos audiosysteem.
De Living – Resto & Winebar is het hart van het hotel en de gasten worden er vriendelijk uitgenodigd om te ontspannen bij de open haard, de welkomsttafel of in de huiselijke keuken.
Station Zuid, waar de Thalys en Eurostar stoppen, ligt op 7 minuten wandelafstand. Het centraal station van Brussel kun je binnen 10 minuten bereiken. De belangrijkste bezienswaardigheden liggen binnen wandelafstand. Het Pillows Grand Boutique Hotel Place Rouppe Brussels is gemakkelijk te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Vanaf de luchthaven Brussel is het 30 minuten reizen naar het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Luxury Room | Toon prijzen | |
Pillows Suite | ||
Grand Luxury Room |
MEININGER Hotel Brussels City Center
Designhotel Meininger ligt aan de oever van het kanaal Charleroi-Brussel in een oude fabriek. Het biedt gratis WiFi en een 24-uursreceptie. De Grote Markt ligt op 1,5 km afstand.
Elke moderne kamer is ingericht met lichtgrijs gekleurde muren en een parketvloer. De kamer beschikt ook over een flatscreentelevisie en een eigen badkamer met een douche.
Het restaurant en de bar zijn ingericht in de stijl van de fabriek met grote witte pilaren, de oorspronkelijke betonnen plafonds en metalen fabrieksverlichting boven de tafels.
De 24-uursreceptie staat altijd klaar om u diensten te verlenen. Fietsverhuur is beschikbaar bij het Meininger Hotel, evenals een speelkamer.
De beurs ligt op 1,2 km van het hotel. Metrostation Graaf van Vlaanderen ligt op 6 minuten lopen. Het centraal station van Brussel ligt op 2 kilometer afstand. De Brusselse ringweg R0 ligt op 8 minuten met de auto.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
1 bed in a 4- or 6-bedded room | x 4 | |
Double | ||
Toon meer kamers. |
Atlas Hotel Brussels
Het Atlas Hotel Brussels beschikt over kamers met een flatscreen-tv en gratis WiFi. Het hotel ligt in het stadscentrum, op 5 minuten lopen van het Sint-Goriksplein met restaurants en designwinkels.
De kamers zijn voorzien van een minibar, thee- en koffiefaciliteiten en hypoallergene kussens en dekbedden. Er wordt dagelijks een ontbijtbuffet verzorgd in de lichte ontbijtzaal.
De receptie is 24 uur per dag geopend. U kunt gratis gebruikmaken van de computer met internet in de lobby.
In 10 minuten lopen bereikt u de Grote Markt en in 5 minuten lopen bent u bij het metrostation Sint Katelijne. Daarvandaan reist u in 10 minuten naar de Europese Commissie en het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
The Hoxton Brussels
Occupying a brutalist-style tower building, The Hoxton Brussels offers 198 rooms with stunning views over Brussels.The hotel is located in the city centre and enjoys easy access to public transport and as well to the historical centre of the capital.
The bedrooms comes in sizes to suit any kind of stay. The interiors vibe is influenced by the 70s.
Pick from our all day lobby restaurant, or dine at Tope where you can sample fresh Mexican-inspired flavours up high on one of Brussel’s best rooftops. There’s also Cantina Valentina, a Peruvian-inspired restaurant specialising in dishes from the cosmopolitan coastal city of Lima, to the historic villages around Cusco.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Room | Toon prijzen |
Hotel Hubert - Grand Place
Hubert is een nieuw designhotel in het centrum van Brussel, enkele minuten de Grote Markt en het Centraal Station.
Hubert doet het graag anders en wil focussen op wat belangrijk is voor zijn gasten, zoals een snelle en makkelijke online check-in en check-out zonder aanschuiven, aangename hosts om de gasten te assisteren en verschillende ontbijtopties. Zijn doel is om alle gasten goed - en zelfs thuis - te laten voelen.
Vandaar dat er gratis Nespresso koffie & koekjes zijn in de lobby, dat de Wi-Fi sterk is en dat de hosts hun gasten met plezier insider tips geven over de leukste hotspots. De fitness is eveneens uitgerust met de nieuwste apparatuur en is 24/7 beschikbaar.
Hotel Hubert heeft 100 kamers, allen met air conditioning, gratis Wi-Fi, high-def flatscreen TV, veiligheidskluis en een koelkastje. Elke kamer heeft een moderne privébadkamer uitgerust met een haardroger, verzorgingsproducten en een grote spiegel.
Het hotel deelt de gelijkvloers met The Foodmaker, waar gasten kunnen genieten van een gezond ontbijt of lunch. Het ontbijtbuffet is ook een optie voor 15 euro. Een vintage Food Truck opent 's avonds zijn luifels voor smakelijke gourmet hotdogs. De bar is open van 7u tot 23u en de Grab&Go mini-shop is beschikbaar in de lobby 24/7. Er is ook een Virtual Concierge die gasten kunnen gebruiken om te ontdekken wat Brussel allemaal te bieden heeft.
Last but not least bevindt Hotel Hubert zich vlak aan de Koninklijke St. Hubertus Galerijen en ook op slechts enkele minuten wandelen van de metro, een ondergrondse parking, de grootste Brusselse winkelstraat de Nieuwstraat en vele toeristische pleisters, restaurants en bars.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single Room | Toon prijzen | |
Twin Room | ||
Queen Room | ||
Toon meer kamers. |
NHOW Brussels Bloom
~~~nhow Brussels Bloom is een ruimte waar kunst tot leven komt. Dit hotel ligt in de bruisende botanische wijk van de stad en ademt kunst in al zijn vormen. Een leeg canvas en cultureel centrum voor globetrotters, zakenreizigers en Brusselaars. Het ligt op slechts 15 minuten van de luchthaven van Brussel en het Noordstation, dicht bij het openbaar vervoer en op 15 minuten lopen van het historische stadscentrum.
-Nabij het cultureel centrum Le Botanique en de prachtige Botanische Tuinen
-Overdekte parkeerplaats op het terrein.
-Veel wandelroutes, restaurants en bars in de buurt
Elk van de 305 kamers van het hotel is ontworpen om op een kunstgalerie te lijken. Elke verdieping heeft een ander thema en u kunt een optie kiezen die bij uw stemming past.
-Enkele van de ruimste kamers in de stad.
-Drie kamers geschikt voor gehandicapte gasten
-Familiekamers beschikbaar, elk met twee grote bedden.
Op zoek naar een unieke locatie voor uw vergaderingen? nhow Brussel is wat u zoekt! Het combineert een inspirerende sfeer met moderne seminar- en evenementenruimten. Het etablissement biedt 13 zalen voor maximaal 350 personen.
Droomt u ervan om in een kunstgalerie te slapen? Dit is je kans! Verblijf in een van onze volledig gerenoveerde kamers en geniet van een nieuwe hotelervaring.
nhow Brussel. Hier en nu.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Novotel Brussels City Centre
Novotel Brussels Centre - Tour Noire ligt in het hartje van Brussel, op het levendige Sint-Katelijneplein, op tien minuutjes stappen van de prachtige Grote Markt, vlak bij de designwinkels, de boetieks van modeontwerpers en de trendy restaurantjes. Deze buurt staat bekend om zijn uitbundige sfeer: in de winter zijn er de ijsbaan en carrousels, in de zomer de jazz-bars en festivals. Maar ook de antiekwinkels en kunstgalerijen, het shoppen, de cocktailbars en de sfeervolle dineetjes zijn de moeite waard.
Novotel Brussels Centre- Tour Noire telt, 217 gerenoveerde kamers, waaronder ook executive kamers, alsook kamers aangepast aan andersvaliden. Onze comfortabele kamers zijn aantrekkelijk ingericht en beschikken over ligbad of douche, toilet, haardroger, individuele airconditioning, minibar, “coffee & tea facilities”, flat screen televisie, telefoon met directe buitenlijn, PC-modem aansluiting, multi-media aansluiting en kluisje. In de kamers, alsook in onze publieke ruimtes en vergaderzalen is WI-FI beschikbaar.
Het ontbijtbuffet, met een verzorgd assortiment van broodjes en ontbijtkoeken, beleg, vruchten en granen, neemt u in de Breakfast Lounge.’s Middags en ’s avonds kunt u in de Foodsquare en op het terras terecht. Foodsquare is een Novotel-concept, dat welzijn en gezelligheid combineert met smaakvolle, vernieuwende gerechten. Het trendy decor nodigt zeker uit tot culinaire ontdekkingen. Er zijn vaak thema-menu’s en tientallen verschillende streekbieren. Roomservice is 24u op 24 beschikbaar.
Novotel Tour Noire heeft elf vergaderzalen. Deze zijn moduleerbaar zodat u kunt beschikken over een plenaire zaal van 215 m2 en zeven subzalen die wij op uw noden kunnen afstemmen. Alle zalen hebben airconditioning, daglicht, geavanceerd materiaal, een businesscenter, adsl-lijn, wifi, en een beamer. Vlak naast de zaal staat een ruimte ter beschikking voor de pauzes, met koffie, thee, vruchtensap en versnaperingen. In ons Business Service Centre kan u terecht voor uw zakelijke vergaderingen, maar eveneens voor uw feesten of gepersonaliseerde happenings.
Om uw verblijf compleet te maken, zorgen wij voor sport- en ontspanningsfaciliteiten in het Aqua Health Centre dat geopend is van 7 tot 22 uur. Het omvat een fitnesscenter – met krachttrainingstoestellen, fietsen, loopbanden– en een relaxatieruimte, jetstreambad en infrarood douches. Handdoeken zijn ter beschikking in de douches en kleedkamers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Cardo Brussels - Autograph Collection Hotel
ERVAAR DE ESSENTIE VAN BRUSSEL IN HET CARDO BRUSSELS AUTOGRAPH COLLECTION HOTEL
Gelegen in het bruisende hart van Brussel, belooft ons hotel een verblijf dat modern comfort combineert met de levendigheid van het stadsleven. Geniet van onze ruime, elegant ontworpen kamers met een adembenemend uitzicht op de skyline van de stad. Begin uw dag met een voedzaam ontbijt en versterk uw lichaam en geest in onze state-of-the-art fitnessruimte, gewijd aan uw mindfulness en welzijn. Onze ideale locatie plaatst u niet alleen binnen handbereik van de belangrijkste attracties van de stad, maar biedt ook handige toegang tot het openbaar vervoer, waardoor verkenning moeiteloos en plezierig wordt. In het Cardo Brussels Autograph Collection Hotel staat ons warme en attente personeel klaar om u attent van dienst te zijn, zodat uw verblijf doordrenkt is met echte Brusselse gastvrijheid.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Art room | Toon prijzen | |
Art room | ||
Tub room | ||
Toon meer kamers. |
Motel One
Het maakt niet uit of u een lange of korte trip naar Brussel maakt; uw Motel One voorziet u in de ideale basis voor een gevarieerde reis. Ontdek de charme van deze prachtige en internationale stad, en dat allemaal te voet. In een zeer korte tijd kunt het eeuwenoude Kathedraal van Sint-Michiel bewonderen, een bezoek brengen aan het Oude Stadshuis van Brussel of een wandeling maken door de culturele Beenhouwersstraat.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel NH Brussels Louise
~~NH Brussels Louise, voorheen bekend als NH Brussels City Centre, doet zijn naam volledig aan. Vlakbij ligt de prestigieuze winkelstraat, van de stad, de Louizalaan, evenals veel van de beroemdste restaurants van Brussel. Vlaamse meesterwerken worden tentoongesteld in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten in de buurt, terwijl de prachtige Grote Markt slechts 20 minuten lopen is. •korte wandeling naar de Europese Commissie en het Parlement •uitzicht op de stad vanaf het nabijgelegen Justitiepaleis •Warandepark ligt op 20 minuten lopen van het hotel
Onze kamers hebben een zeer moderne uitstraling, met een eigentijdse inrichting en hardhouten vloeren. U kunt heerlijk ontspannen in uw kamer in een fauteuil of op een bank - die beide uitkijken op een 40-inch lcd-flatscreen-televisie. •badjassen en slippers in Superior kamers en Junior suites •Nespresso-koffieapparaten in de Suites
Het restaurant serveert elke ochtend een ontbijfbuffet en er is ook een fitnessruimte aanwezig om te ontspannen na een drukke dag. Voor snacks en drankjes kunt u 24/7 terecht in de open bar.
•beroemd ontbijt buffet
•fitnessruimte die 24 uur per dag open is •24/7 open bar •Als u een weekend bij ons wilt verblijven, boek dan rechtstreeks via nh-hotels.com, meld u aan voor het NH Rewards programma en profiteer van onze Lazy Sundays met gratis laat uitchecken tot 17:00 uur.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |