124 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Ibis Brussels Erasmus

Within 300 metres from the Erasmus metro station, Hotel Erasme offers access to Brussels Central Station and Schuman without having to change metro lines. The hotel offers free Wi-Fi.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Le Plaza

Het luxe Le Plaza biedt eigen parkeergelegenheid en ruime kamers naast winkelcentrum City2. Het restaurant heeft een beschilderd plafond, en gasten kunnen trainen in de fitnessruimte. De kamers hebben een warme inrichting met zachte kleuren en lichte materialen, en zijn voorzien van airconditioning. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt in de ruime salon met een hoog plafond en glazen kroonluchters geserveerd. U kunt in Brasserie Estérel genieten van een zakenlunch of een diner bij kaarslicht. De voormalige wintertuin is omgetoverd tot een bar met een salon en biedt een aangename omgeving voor een glaasje champagne. Hotel Le Plaza ligt op 5 minuten lopen van station Brussel-Noord en op 10 minuten lopen van de Grote Markt. Metrostation Rogier ligt op 200 meter afstand.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Classic info
Toon meer kamers.

ibis Brussels Expo Atomium

Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

NH Grand Place Arenberg

Het NH Grand Place Arenberg hotel in Brussel is gelegen op een ideale locatie in het historische en commerciële stadscentrum van Brussel. De beroemde Grand Place en het Centraal-station, met verbindingen naar lokale en internationale bestemmingen, liggen op slechts vijf minuten lopen van ons hotel. Het Warandepark (Parc de Bruxelles) met het Koninklijk paleis en het museum van de Belgische meester van het surrealisme, René Magritte, ligt op 10 minuten afstand van het hotel NH Grand Place Arenberg. Geniet van een ontspannen en comfortabel verblijf in onze 155 kamers, waaronder zes junior suites.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Brussels Marriott Hotel Grand Place

Gelegen in het historische hart van Brussel, tegenover de Beurs, is het Marriott Hotel Brussel de ideale locatie om de charme van het bruisende oude stadscentrum te ontdekken. Het hotel is gesitueerd in een gerestaureerd 19de eeuws gebouw,  rijkelijk omgeven door jonge en trendy fashion boutique in de Antoine Danesaert straat, en op loopafstand van talrijke toeristische sites zoals de Grote Markt.

 

Dit non-smoking ‘Grand’ hotel biedt luxe accommodatie op een plaats waar eens enkel een eiland in de rivier La Senne stond. De 222 ruime gastenkamers optimaliseren de adembenemende uitzichten over het centrum van Brussel, en bevatten een de comfort van een Marriott bed, een ruim opgezet bureau met Wi-Fi, air-conditioning, kabel/sateliet TV, mini-bar en een kluis. Gasten die verblijven op ons Executive verdieping mogen genieten van gratis Wi-Fi, en toegang tot the Executive Lounge, waar gedurende de dag heerlijke snacks en verfrissende dranken gerserveerd worden.    

 

Is er gelegenheid voor een Evenement? Onze 611 m² conferentie ruimtes behoren tot de meest smaakvolle van Brussel en de expertise van ons personeel zal uw evenement een gegarandeerd succes maken. Of u nu een strategie meeting, een intieme cocktail of een feestelijk dinner organiseerd, wij staan 24/7 voor u klaar met een persoonlijke touch.

 

Dineren in de Midtown Bar & Grill biedt en culinaire ervaring die niet snel vergeten zal worden! Bekend als een van de beste Steakhouses in Brussels, serveert de Midtown Bar & Grill U.S. Prime Rundvlees met seizonsgebonden kruiden en verse locale ingredienten, samen met een bruisende ambiance.

 

Kortom de ideale locatie voor een verblijf in Brussels. Ontdek, proef en beleef!

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Ramada Brussels Woluwe

The brand-new Ramada Brussels Woluwe is located exactly in between Brussels' city centre and the Zaventem Airport. There is free Wi-Fi and a complimentary coffee, tea and chocolate corner. The guest rooms have air conditioning and a bath. In the morning, you can enjoy an extensive breakfast in the bright restaurant with 360° of daylight. Furthermore, there is a restaurant with terrasse, a bar and a private parking garage. There is also a fitness room avaible for our guests. You can also park your car free of charge on the streets around the hotel. It takes a 5-minute drive to the E40 motorway and you can reach the European Commission in a 10-minute drive.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Belvue Hotel Brussels

BELVUE Project : veel meer dan een hotel

De werkloosheidsgraad in Europa bereikt een onaanvaardbaar niveau en de jongeren hebben meer en meer moeite om werk te vinden. Dat is de reden waarom wij elk jaar een opleiding aanbieden voor 115 jongeren uit onze wijk. Wij zijn er om hen te helpen, een goede baan te vinden nadat ze hun vrije tijd hebben opgeofferd om u te dienen. 

BELVUE Hotel Brussels ligt op het terrein van de voormalige BELLEVUE brouwerij die dateert uit de vroege 20e eeuw. Deze site is sinds 2006 beschikbaar gesteld voor ons project. Er is een deel vernieuwd en een ander deel gesloopt voor de bouw van dit zeer energiezuinige gebouw : het is het eerste klimaatneutrale hotel te Brussel! De wijk Molenbeek heet u van harte welkom om dit innovatieve project te komen ontdekken en wenst u een prettig verblijf!

Kamertypes Max.  
Dock Standard Double info Toon prijzen

Warwick Brussels

De Grote Markt, het Square Convention Center en het Centraal Station liggen op 2 minuten loopafstand. De locatie is ideaal voor reizigers die zaken en vrije tijd willen combineren.

Of het nu gaat om zakelijke bijeenkomsten, accommodatie voor congresdeelnemers of een cocktaildiner op ons dakterras, met uitzicht op de Grote Markt, zoek niet verder: Welcome to Warwick Brussels.

In het art-nouveaugebouw weerspiegelen de 267 kamers van het Warwick Brussels de gratie en charme van het stadscentrum met zijn geplaveide straten.

Met 740 m2 aan evenementenruimte verlegt u de grenzen van uw creativiteit. De 15 vergaderruimten van het Warwick Brussels voldoen aan al uw wensen, of u nu een intieme vergadering wilt organiseren of een groot evenement met maximaal 250 gasten.

Neem een ​​pauze en ontdek ons ​​seizoensgebonden cocktailmenu, gemaakt met lokale producte,n op het Secret Rooftop By Warwick en bewonder terwijl het adembenemend uitzicht op de Grote Markt.

Wat de catering betreft, maakt onze Belgische Brasserie Le Chutney’s uw onderdompeling in de Belgische cultuur compleet met zijn gastronomische en smakelijke specialiteiten.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Manos Premier

Dit luxe verblijf is een goed bewaard geheim en ligt op een steenworp afstand van de levendige Louizalaan en biedt de charme van een Brussels herenhuis.

Als u de grote marmeren hal binnenloopt zult u onmiddellijk de koninklijke ambiance van het Manos Premier voelen. Dit rijk ingerichte hotel biedt elegante kamers, die elk uniek zijn ingericht en voorzien zijn van meubels uit de tijd van Louis XV en Louis XVI.

Als het weer dit toelaat kunt u genieten van de prachtige groene tuinen van het hotel die een oppervlakte hebben van 2000m². Hier vindt u een oase van rust in het centrum van de stad. U kunt er ook voor kiezen om te ontspannen in de prachtige spa (worden kosten voor in rekening gebracht) met schitterende mozaïeken details, die doen denken aan de Arabische Nachten.

Kamertypes Max.  
single info Toon prijzen
double info
Deluxe room info x 3
Toon meer kamers.

Hotel Hubert - Grand Place

Hubert is een nieuw designhotel in het centrum van Brussel, enkele minuten de Grote Markt en het Centraal Station.

Hubert doet het graag anders en wil focussen op wat belangrijk is voor zijn gasten, zoals een snelle en makkelijke online check-in en check-out zonder aanschuiven, aangename hosts om de gasten te assisteren en verschillende ontbijtopties. Zijn doel is om alle gasten goed - en zelfs thuis - te laten voelen.

Vandaar dat er gratis Nespresso koffie & koekjes zijn in de lobby, dat de Wi-Fi sterk is en dat de hosts hun gasten met plezier insider tips geven over de leukste hotspots. De fitness is eveneens uitgerust met de nieuwste apparatuur en is 24/7 beschikbaar.

Hotel Hubert heeft 100 kamers, allen met air conditioning, gratis Wi-Fi, high-def flatscreen TV, veiligheidskluis en een koelkastje. Elke kamer heeft een moderne privébadkamer uitgerust met een haardroger, verzorgingsproducten en een grote spiegel.

Het hotel deelt de gelijkvloers met The Foodmaker, waar gasten kunnen genieten van een gezond ontbijt of lunch. Het ontbijtbuffet is ook een optie voor 15 euro. Een vintage Food Truck opent 's avonds zijn luifels voor smakelijke gourmet hotdogs. De bar is open van 7u tot 23u en de Grab&Go mini-shop is beschikbaar in de lobby 24/7. Er is ook een Virtual Concierge die gasten kunnen gebruiken om te ontdekken wat Brussel allemaal te bieden heeft.

Last but not least bevindt Hotel Hubert zich vlak aan de Koninklijke St. Hubertus Galerijen en ook op slechts enkele minuten wandelen van de metro, een ondergrondse parking, de grootste Brusselse winkelstraat de Nieuwstraat en vele toeristische pleisters, restaurants en bars.

Kamertypes Max.  
Single Room info Toon prijzen
Twin Room info
Queen Room info
Toon meer kamers.

Courtyard By Marriott Brussels Hotel

Het Courtyard By Marriott Brussels biedt gratis toegang tot een sauna, een 24-uursfitnesscentrum, gratis WiFi in de openbare ruimtes, en een eigen restaurant en bar. Deze accommodatie is gevestigd op 10 minuten rijden van de luchthaven van Brussel en 6 km van de Grote Markt.

De kamers van het Courtyard By Marriott Brussels zijn voorzien van airconditioning, een zithoek, een bureau en een minibar. Ze beschikken over een flatscreen-tv met kabelzenders en hebben een eigen badkamer met een bad of een douche, gratis toiletartikelen en een föhn.

U kunt hier elke dag beginnen met een gezond ontbijt. Voor het diner kunt u terecht in het restaurant, dat internationale en Belgische gerechten serveert.

Het Atomium bevindt zich op 17 km van de accommodatie Het is iets minder dan 3 km naar het treinstation van Schaarbeek. Hier vertrekken regelmatig treinen naar het centrum van Brussel. Er is privéparkeergelegenheid beschikbaar op verzoek en tegen een toeslag.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Progress Hotel

Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.

In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.

 

De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.

 

Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.

 

Bijzonderheden van het hotel

Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementen
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Superior Room info
Double info
Toon meer kamers.

Van Belle Hotel

Dit gezellige hotel ligt niet ver van de prachtige Grote Markt en biedt knusse lounges met open haard en eenvoudige, doch functionele kamers. U kunt gratis gebruikmaken van de shuttleservice naar het station. Het Van Belle Hotel geeft uw stedentrip een traditioneel tintje en biedt tevens alle moderne gemakken. Begin de dag met een gratis Amerikaans ontbijt. Het Van Belle Hotel ligt niet ver van station Brussel Zuid en biedt gratis vervoer van en naar uw trein. U kunt voor extra gemak tevens een shuttleservice aanvragen naar de Grote Markt. U kunt na een aangename dag heerlijk tot rust komen in een van de kamers die allemaal beschikken over een eigen badkamer. U kunt in het restaurant genieten van een heerlijk diner en in de ruime lounge ontspannen,. De bar is een geweldige plek voor een drankje en een praatje
Kamertypes Max.  
Budget Single info Toon prijzen
Budget Double info
Standard Double info x 3
Toon meer kamers.

Steigenberger Wiltcher´s

GLAMOURÖSE EINRICHTUNG SORGT FÜR KOMFORTABLEN AUFENTHALT

Die 267 Hotelzimmer und Suiten unseres Hotels in Brüssel verwöhnen Sie mit stilvollem Interieur und Komfort der Extraklasse! Hierzu zählen u. a. Klimaanlage, Flatscreen-TV, Bügeleisen, Schreibtisch, Safe, Minibar, Kaffee- und Teezubereitungsmöglichkeit.

Sie planen ein Event in Brüssel? Lassen Sie sich von unseren Tagungsräumen in Brüssel inspirieren. Wir erstellen Ihnen gerne ein maßgeschneidertes Angebot. 

Lassen Sie sich kulinarisch in unseren Restaurants & Bars verwöhnen.

Entfliehen Sie die stressigen Alltag und entspannen Sie in unserem SPA- und Wellnesbereich.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Park Inn by Radisson Brussels Midi

Het Park Inn by Radisson Brussels Midi combineert moderne kamers, een fitnessruimte en een restaurant & grill met een ideale locatie tegenover het treinstation Brussel-Zuid. De vertrekhallen voor de hogesnelheidstreinen van Eurostar en Thalys liggen op slechts 200 meter afstand.

In de kamers van het Park Inn zijn een flatscreentelevisie met kabelkanalen, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten aanwezig. Ze beschikken ook over een bureau en een moderne badkamer met een bad of een douche.

Manneken Pis ligt op minder dan 20 minuten lopen van het hotel. Het Park Inn by Radisson bevindt zich op 1,5 km van het Justitiepaleis. Het metrostation Zuid/Midi is slechts 100 meter verderop te vinden.

De RBG Bar & Grill in het pension serveert gasten heerlijke gerechten, waaronder smakelijke steaks en gastronomische hamburgers. Mixdrankjes, lokale Belgische bieren en cocktails à la New York worden geserveerd in de bar.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Standard Room info
Toon meer kamers.

ibis Brussels Airport

Refurbished ibis Brussels Airport hotel, near Bru Nat Zaventem Airport, Heysel, Nato, and Brussels center. 98 rooms, car park, free WIFI, restaurant, bar, breakfast. Restaurant opens Mon to Thu from 6 to 10.15 pm (closed from 10/7 to 30/8 & from 18/12 to 10/01). Snacks available 24/7. Free shuttle (between hotel & airport) on week days from 4 to 10am and from 6 to 11.30pm

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel NH Brussels EU Berlaymont

Het NH Brussels EU Berlaymont hotel ligt op 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het hotel biedt designer accommodatie met ruime badkamers.

De kamers van het NH Brussels EU Berlaymont hotel zijn voorzien van individueel regelbare airconditioning, thee- en koffiefaciliteiten en een gratis fles water. Er is gratis WiFi beschikbaar.

Het restaurant L'Objectif biedt uitzicht op de tuin en serveert lunch en diner. In de News Bar en het Coffee House kunt u terecht voor drankjes, snacks, zoete deegwaren en tapas.

Het NH Brussels EU Berlaymont hotel bevindt zich op 5 minuten lopen van metrostation Schuman, waar u met de lijnen 1 en 5 rechtstreeks naar het centraal station en het centrum van Brussel reist. Het is 3,5 km naar de Grote Markt, de winkelstraten en Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Comfort Room info
Toon meer kamers.

First Euroflat Hotel

We zijn een zelfstandig hotel in Brussel, in het hart van de Europese instellingen en op slechts 100 meter van het Schuman metro-trein-bus-station.

We ontvangen uw gasten in de internationale sfeer van het European Village, een zeer vriendelijke en beveiligde omgeving. Het hotel is gelegen op slechts 15 minuten met de metro van de Grote Markt en de Brusselse caféterrassen. In het klassieke comfort van 133 lichte en ruime kamers van 32m² heerst een warme en vriendelijke ambiance.

Het ontbijtbuffet is gemaakt op basis van Belgische producten, met voornamelijk lokale en huisgemaakte voeding. Het wordt geserveerd in onze ontbijtzaal met uitzicht op een grote tuin.

Ons hotel heeft het BIKE FRIENDLY label behaald in 2023: Gratis fietsenstalling in onze eigen en beveiligde garage. Gratis fietsgereedschap beschikbaar : bandenplaskit, fietspomp en twee afgesloten stopcontacten om elektrische fietsen op te laden indien nodig.

 

Kamertypes Max.  
Classic Standaard Kamer info Toon prijzen
Double info
Classic Standaard Kamer 2 Eenpersoonsbedden info

Argus Hotel Brussels

Het Argus Hotel ligt op 350 meter van het metrostation Louise en 20 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime, geluiddichte kamers, een dagelijks continentaal ontbijt en gratis WiFi.

De kamers van het Argus Hotel Brussels zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv, een klein bureau en een minibar. Elke kamer heeft grote ramen en moderne kunst aan de muur.

Het Argus ligt op iets meer dan 15 minuten lopen van het standbeeld Manneken Pis. Het Koningsplein, waar zich het Magritte Museum bevindt, is 10 minuten lopen. Het Europees Parlement ligt op 1,5 km van het hotel.

Gasten die de omgeving verder willen verkennen, kunnen gebruikmaken van de autoverhuurservice en de excursiebalie. De receptie van het Argus Hotel is 24 uur per dag geopend.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.