ibis Brussels Expo Atomium
Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hilton Garden Inn Brussels City Centre
Situated in an upscale residential area close to the European Parliament, Hilton Garden Inn Brussels Louise is an ideal hotel for business and leisure travelers. From a bright and clean lobby to spacious enclosed parking under the property, our hotel will feel welcoming right from the start. Relax in the beautiful courtyard garden after a busy day in the city.
Our Brussels hotel offers amenities to make your stay easy, from on-site dining to a fitness center and complimentary WiFi in each room. Take advantage of our proximity to the European Capital as well as downtown Brussels. Easy access to the metro from our hotel lets you explore the area safely and efficiently.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen |
Renaissance Brussels Hotel
Het Renaissance Brussels Hotel ligt in het hart van de Europese wijk van Brussel. Het hotel biedt moderne geluiddichte kamers met een flatscreen-tv met kabelzenders en gratis toegang tot een binnenzwembad, een sauna en een fitnesscentrum. Het treinstation Brussel-Luxemburg bevindt zich om de hoek en in 5 minuten loopt u naar het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Sofitel Brussels Europe
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Ramada Brussels Woluwe
The brand-new Ramada Brussels Woluwe is located exactly in between Brussels' city centre and the Zaventem Airport. There is free Wi-Fi and a complimentary coffee, tea and chocolate corner. The guest rooms have air conditioning and a bath. In the morning, you can enjoy an extensive breakfast in the bright restaurant with 360° of daylight. Furthermore, there is a restaurant with terrasse, a bar and a private parking garage. There is also a fitness room avaible for our guests. You can also park your car free of charge on the streets around the hotel. It takes a 5-minute drive to the E40 motorway and you can reach the European Commission in a 10-minute drive.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
The Standard
Het nieuwste hotel van The Standard heeft zijn intrek genomen in het opkomende Brussel-Noord, op steenworp afstand van het Brussel-Noord station en op slechts een korte wandeling van het historische stadscentrum. Regering en commercie hebben deze wijk lange tijd bepaald, maar een nieuwe golf van design, gastronomie en groen is opgekomen tussen de indrukwekkende blokken van kantoorgebouwen uit de jaren '60.
Kom lekker tot rust in ruime, stijlvolle kamers met een onverslaanbaar uitzicht over de stad en nip van martini's in de mid-mod Lobby Bar. Met 200 kamers, suites en appartementen die zich over 28 verdiepingen uitstrekken, is The Standard, Brussel een locatie die je wilt verkennen en lang wil verblijven.
Alle kamers zijn uitgerust met op maat gemaakte voorzieningen, regendouches en/of badkuipen, volop natuurlijk licht, minibars en 24-uurs roomservice.
The Standard, Brussel biedt een all-day dining op de begane grond, Double Standard, waar een mix van Amerikaanse en Belgische comfortfood (en een top bierlijst) wordt geserveerd, naast een bruisende Lobby Bar. Op de bovenste verdieping, biedt het dakterrasrestaurant, dat hoger oprijst dan elk ander dakterras in de stad, een spectaculaire uitzicht met decadente sharing gerechten met een Iberisch tintje.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Double | Toon prijzen | |
Homy Twin | ||
Homy Double |
Holiday Inn Brussels-Schuman
Met slechts 63 kamers bied het moderne hotel, op slechts 12 km van Brussels Airport, u een persoonlijke service en comfortable tweede thuis.
In onze brasserie kan u genieten van een verfrissend drankje en smakkelijke gerechten. Het restaurant is gepopend van 11.00 tot 23.00, voor de kleine en de grote honger! Ons zonnig terras is altijd geopend. Begin uw ochtend vol energie en geniet van ons Amerikaans ontbijt buffet met Belgisch speciliateiten. Voor reservatie kan u bellen naar +32 2 280 40 00 of emailen naar info@hibrusselsschuman.com.
Wij bieden gratis basic Wi-Fi aan, in het volledige hotel, aan al onze gasten. Je auto veilig parkeren? Dat kan in onze ondergrondse parking voor €24 per nacht? Op vrijdag en zaterdag kan je profiteren van een korting van 50% op de parking!
Het hotel is gelegen op een boogscheut van de Europese instellingen die allen op wandelafstand van het hotel liggen. Vanuit metro station Schuman, op 200m van het hotel, bent u op 8 minuten in Brussel Centrum. Wil je Brussel per fiets ontdekken? Dat kan met Brussels Villo, onze receptionisten vertellen u er graag meer over. Brussel barst van de musea, oa Autoworld bevindt zich op wandelafstand van het hotel.
Tijdens de Europese top en andere eventementen kan het hotel moeilijk bereikbaar zijn. Check de website van Brussel voor meer informatie of contacteer het hotel. Neem steeds een geprinte versie van uw bevestiging mee, dit geeft u gemakkelijkere toegang tot het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Van Belle Hotel
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Budget Single | Toon prijzen | |
Budget Double | ||
Standard Double | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Hotel Barsey by Warwick
In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.
Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.
Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Rocco Forte Hotel Amigo
Hotel Amigo is dus een stijlvolle uitvalsbasis om de stad te verkennen. Het hotel is versierd met Belgische accenten gebaseerd op de geschiedenis en het erfgoed door de jaren heen.Vele kamers en suites zijn onlangs vernieuwd.
Hotel Amigo is een plaats waar geschiedenis wordt gecombineerd met hedendaagse charme, net als in Brussel zelf. Het is een gastvrij hotel waar service op de eerste plaats komt - zoals onze naam het al zegt.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Atlas Hotel Brussels
Het Atlas Hotel Brussels beschikt over kamers met een flatscreen-tv en gratis WiFi. Het hotel ligt in het stadscentrum, op 5 minuten lopen van het Sint-Goriksplein met restaurants en designwinkels.
De kamers zijn voorzien van een minibar, thee- en koffiefaciliteiten en hypoallergene kussens en dekbedden. Er wordt dagelijks een ontbijtbuffet verzorgd in de lichte ontbijtzaal.
De receptie is 24 uur per dag geopend. U kunt gratis gebruikmaken van de computer met internet in de lobby.
In 10 minuten lopen bereikt u de Grote Markt en in 5 minuten lopen bent u bij het metrostation Sint Katelijne. Daarvandaan reist u in 10 minuten naar de Europese Commissie en het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Siru
The Hotel Siru Brussels is a unique property, convenient for your business visits, family and lovers city breaks, and for all your leisure trips.
The history of this hotel goes back to the 18th century, when coaches and barouches stopped at the Saint-Jean Hotel which served as a love getaway for Arthur Rimbaud and Paul Verlaine. The building is today one of the oldest buildings in the city of Brussels, and more particularly one of the oldest hotels still in activity.
Ideal for your visits in the Capital of Europe, located at the Place Rogier, near the city's longest pedestrian shopping street Rue Neuve, few steps away from the main North train station, Business district, European community, next to all points of interests like the Grand Place and museums.
It is a very convenient location, in the center of Brussels, just across main metro stations, busses, and all major transportations.
Behind the neon facade by Fernand Flauch, this hotel is a beautiful art deco building, offering 101 rooms and suites, fully renovated in late 2011.
Our guestrooms are all equipped with the standard modern comforts and conveniences.
The imaginative and individual decor of each room make your visit most enjoyable and refreshing.
Fully renovated Autumn 2011 Located at Place Rogier in the Heart of Brussels Design Oriented Budget Hotel Free Wifi throughout hotel Prices starting at 65 euro/ night No Pets Allowed Non smoking PropertyKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Standard Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Aris Grand Place Hotel
Welkom thuis !
Hotel Aris, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft Hotel Aris slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 100 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 50 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
55 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 100 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single | ||
Toon meer kamers. |
easyhotel Brussels City Center
easyHotel Brussel is gevestigd in het bruisende hart van Brussel. Het hotel biedt u comfortabele en schone kamers met eigen badkamer voorzieningen, airconditioning, gratis WiFi voor een betaalbare prijs. Het is een perfecte locatie voor zowel de zakelijke reiziger als de recreatieve toerist.
Het hotel bevind zich op een zeer gunstige plek, nabij zakenwijken, shopping centra en bus/trein stations. Het hotel is het ideale startpunt om het centrum van Brussel te ontdekken. Slechts een paar meter verder van het easyHotel bevind zich de winkelstraat genaamd de Nieuwstraat. Of neem de route de andere kant op en loop langs het Muntplein, De Brouckère, het Sint-Katalijneplein, De Beurs en de Grote Markt. Al deze hot-spots zijn te vinden op loopafstand. Vergeet tijdens het ontdekken van deze veelzijdige stad niet om een heerlijke Belgische wafel met slagroom te proberen. Of neem een bezoekje aan het Chocolade museum en proef de voortreffelijke Belgische bonbons.
Het openbaar vervoer biedt vele mogelijkheden in Brussel. Brussel Centraal treinstation bevindt zich op 500 meter vanaf het hotel. Vanaf Centraal Station vertrekt bus 26, 66, 71 en 86 richting het hotel. U heeft ook de mogelijkheid om metrolijn 1 of 5 richting het centrum te nemen. Pakt u liever de tram naar het hotel? Dan kan dit met lijn 3, 4, 31, 32 of 33 richting De Brouckère. Indien u tijdens het verblijf in Brussel meerdere malen gebruik zal maken van het openbaar vervoer is het aan te raden om een JUMP kaart aan te schaffen, welke geldig is in alle bussen.
Brussel heeft vele musea welke het echt waard zijn om te bezoeken. Een van de meest bezochte musea is het Museum van Natuurwetenschappen, met de grootste verzameling dinosauriërs, 600 fossielen en 400 opgezette dieren. Het koninklijk museum voor Schone Kunsten heeft wel meer dan 200 werken en is gevestigd in het centrum van Brussel. Het Stripmuseum wordt ook gezien als een ‘must’ om te bezoeken wanneer je in het centrum bent. Dit museum is gewijd aan Belgische stripverhalen zoals Kuifje en de Smurfen.
Lekker ontbijten, lunchen of dineren kan in een van de horecagelegenheden rondom het hotel. easyHotel heeft samenwerkingen met verschillende restaurants en barretjes welke tot wel 25% korting geven. Vraag ons personeel dus gerust om meer informatie in het hotel!
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Standaard Tweepersoonskamer 2 Aparte Bedden | Toon prijzen | |
Standaard Tweepersoonskamer | ||
Superior Kamer | ||
Toon meer kamers. |
B-Aparthotel Grand Place
B-aparthotel Grand Place is één van de vijf B-aparthotel-residenties in Brussel. Verblijf gedurende kortere of langere tijd in een van de 42 ruime appartementen met 1 of 2 slaapkamers of een penthouse suite. Grand Place ligt op slechts een paar minuten wandelen van het prachtige historische plein dat omgeven wordt door fraaie gebouwen uit de zeventiende eeuw. Grand Place is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en ligt op slechts tien minuten afstand van de Europese instellingen en de zakenwijken.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Executive room | Toon prijzen | |
Apartment 1 bedroom |
Martin´s Brussels EU
Martin’s Brussels EU
De prille geschiedenis van Martin’s Brussels EU begint in 1991. Het Eurovillage Hotel opent zijn deuren op de plaats waar vroeger vier huizen stonden met elk hun tuin. Nadat Martin’s Hotel zich in Waals-Brabant, Leuven en Brussel vestigde, nam de Groep ook dit Brussels hotelcomplex over.
Martin’s Brussels EU ging in 2007 in het indrukwekkende gebouw met maar liefst zeven verdiepingen van start met alle typische kwaliteitsstandaarden eigen aan de Groep. De ontvangsthal, het atrium, de vergaderzalen, de bar en het restaurant werden helemaal hertekend in een originele hedendaagse stijl. De talrijke hightech elementen van het hotel passen wonderwel bij het moderne karakter van de stad. De kamers en badkamers zijn compleet vernieuwd en bieden u al het comfort dat u van een prestigieus hotel verwacht.
Martin’s Brussels EU is sindsdien uitgegroeid tot één van de beste adressen van Brussel. Het hotel krijgt wekelijks een hele schare ministers, hoogwaardigheidsbekleders, parlementairen en Europese consuls over de vloer. Maar het is ook de favoriete plek van vele zakenreizigers en toeristen die een goedgelegen hotel zoeken met het nodige comfort om zich helemaal thuis te voelen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Room | Toon prijzen | |
Cosy Double | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
B&B Hotel Brussels Centre Louise
B&B Hotel Brussels Centre Louise bevindt zich in Elsene, één van de meest diverse buurten van Brussel en net ten zuiden van het stadscentrum. Van cafés, pubs en cocktailbars tot populaire restaurants, galerieën, conceptstores en grote merken shoppen, we zijn zeker dat je alles waar je naar op zoek bent tijdens je citytrip naar Brussel zult vinden, zowel binnen als buiten onze muren. Onze kamers belichamen ons idee van een perfecte hotelkamer: mooi, duurzaam en met een bijzondere karaktervolle toets. Verwacht je aan een supercomfortabel bed, een smart-TV van 32 inch, praktisch geplaatste VK/EU-stopcontacten en USB-poorten, en een geïntegreerde privébadkamer met een krachtige inloop regendouche met waterbesparende technologie, een stoomvrije spiegel en organische toiletartikelen. En niet te vergeten, de supersnelle wifi-verbinding die beschikbaar is in het hele hotel. Blijf alert en gehydrateerd met een kopje thee of koffie of een glas gefilterd water, allemaal gratis beschikbaar in de keuken op jouw verdieping. RPS'15, onze ontmoetingsplek, is elke dag de hele dag geopend, van ontbijt tot brunch, lunch en diner. Zo beperken we de afgelegde afstanden van het voedsel en is het menu vegetarisch getint. Je zal het ook gezellig kunnen maken zonder eten of drinken: Van de spelletjesboom en de sjoelbak in RPS'15, tot de kleine bioscoop waar films worden vertoond voor onze gasten, en de milieuvriendelijke fitnessruimte met een moderne uitrusting die geen elektriciteit vereist.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Single |
Progress Hotel
Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.
In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.
De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.
Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.
Bijzonderheden van het hotel
Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementenKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Superior Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Saint Nicolas
Hotel Saint Nicolas ligt midden in Brussel, op 3 minuten lopen van de Grote Markt. Het hotel biedt gratis WiFi en een dagelijks ontbijtbuffet.
De gerenoveerde kamers hebben een eigen badkamer en een televisie met internationale zenders. In de naastgelegen bijgebouwen zijn zelfstandige studio's beschikbaar.
Hotel Saint Nicolas beschikt over een ontbijtruimte, een strijkkamer, een fietsenstalling en een 24-uursreceptie. Er zijn 2 verkoopautomaten in de lobby waar u drankjes kunt verkrijgen.
Hotel Saint Nicolas ligt op 3 minuten lopen van metrostation De Brouckere, dat rechtstreekse verbindingen biedt met de stations Brussel Centraal en Schuman. Manneken Pis vindt u op 5 minuten lopen van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Aqua Hotel Brussels
Located in the trendy Louise/Toison d’Or area, close to the historical centre and the European Institutions, our brand new hotel combines up-to-date comfort and a welcoming atmosphere.
A surprise already awaits you in our entrance: the latest creation of “Studio Arne Quinze”.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |