The Dominican




Boetiekhotel The Dominican ligt op 5 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime accommodatie en gebruik van het wellness-centrum met een sauna en een Turks stoombad.
The Dominican heeft warm ingerichte kamers met gratis WiFi, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten van Nespresso. De kamers zijn tevens voorzien van een badjas met slippers voor extra comfort.
Na een uurtje sporten in het fitnesscentrum kunt u nieuwe energie opdoen met een voedzame lunch of diner in de Grand Lounge, die tegenover de binnenplaats ligt. De Lounge Bar biedt drankjes en exotische cocktails.
The Dominican ligt op 5 minuten lopen van het centraal station van Brussel. Vanaf de tramhalte De Brouckère 200 meter verderop kunt u met tram 1 of 5 naar het gebouw van de Europese Commissie.
Faciliteiten
Restaurant - BarKamertypes | Max. | |||
---|---|---|---|---|
Single
![]() |
Toon prijzen | |||
Double
![]() |
||||
Twin
![]() |
||||
Toon meer kamers. |