Novotel Brussels Airport
Het Novotel Brussels Airport ligt op nog geen 2 km van de internationale luchthaven Zaventem bij Brussel en op 20 minuten rijden van het centrum van Brussel met de Grote Markt. Het biedt een buitenzwembad, een hamam, een fitnesscentrum, een restaurant en een bar.
De ruime kamers zijn modern ingericht en voorzien van onder andere individueel regelbare airconditioning, WiFi en thee- en koffiefaciliteiten. Ze hebben ook een badkamer met een douche, een bad en een toilet.
U kunt genieten van een maaltijd in het restaurant of iets drinken in de bar, waar u ook sportwedstrijden kunt kijken op een groot scherm. Er is ook roomservice beschikbaar, voor een lichte snack of een uitgebreid diner.
Het hotel biedt een gratis pendeldienst naar de luchthaven. Het centrum van Brussel ligt op 14 km afstand. De snelweg E40 ligt op 500 meter van het hotel. De historische stad Antwerpen ligt op ongeveer 40 km afstand.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Mercure Hotel Brussels Centre Midi
Het elegante Mercure Hotel Brussels Centre Midi is gunstig gelegen in het hart van de stad, op 5 minuten lopen van het station Brussel-Zuid, waar de Eurostar en Thalys vertrekken. Dit hotel biedt gratis toegang tot de wellnessfaciliteiten, een tuin met een terras en gratis WiFi.
De moderne kamers van het Mercure zijn ingericht met een zithoek, een flatscreen-tv met satellietzenders en een minibar. Ze hebben tevens koffie- en theefaciliteiten, een bureau en een kluisje. De eigen badkamers zijn uitgerust met een bad of een douche, slippers, een haardroger en gratis toiletartikelen.
Het Mercure Hotel Brussels Centre Midi serveert elke ochtend een ontbijt in de ontbijtzaal of op verzoek in de kamers. Rondom het hotel vindt u tal van cafés en restaurants.
Het eigen wellnesscentrum is uitgerust met een sauna, een hot tub en een stoombad. Gasten kunnen ook trainen in de fitnessruimte of ontspannen met een boek in de bibliotheek van het hotel.
De beroemde Grote Markt en het Manneken Pis-beeld liggen op 1,4 km van het Mercure Hotel Brussels Centre Midi. Op 1,7 km afstand vindt u het centraal station van Brussel en het is 8,6 km naar het Atomium. Vanaf het hotel is het minder dan 17 km naar de luchthaven van Brussel. U kunt voor een toeslag gebruikmaken van de eigen parkeergelegenheid bij de accommodatie.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Alma Grand Place Hotel
Hartje Brussel!
Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
37 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single (SGL) | ||
Toon meer kamers. |
Citadines Toison d’Or Brussels
Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.
De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.
Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.
Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Crowne Plaza Brussels Airport
Het Crowne Plaza Brussels Airport biedt geluiddichte kamers, gratis wellnessfaciliteiten, en een à-la-carte restaurant met een cocktaillounge. Dit hotel ligt op 3 km van de internationale luchthaven van Brussel en beschikt over een terras met uitzicht op de vijver. Er is tevens een gratis pendeldienst van/naar de luchthaven.
De kamers van het Crowne Plaza zijn voorzien van airconditioning, een satelliet-tv, een minibar en koffie- en theefaciliteiten. U vindt hier tevens een bureau.
Het hotel is uitgerust met een stoombad, een fitnessruimte en een sauna. Er is een vijver op het terrein waarlangs u heerlijk kunt joggen.
In het restaurant of buiten op het terras kunt u genieten van internationale gerechten. Er worden meer dan 20 verschillende soorten bier en een scala aan cocktails geschonken in The B@r.
Het NAVO-hoofdkwartier ligt op minder dan 10 minuten rijden en u rijdt in 15 minuten naar het Atomium. Gasten kunnen gebruikmaken van een gratis pendeldienst van/naar de luchthaven, die eveneens beschikbaar is tijdens piekuren. Met de auto bent u in 18 minuten op de Grote Markt.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel Manos Stephanie
Het Manos biedt klassiek ingerichte kamers. Het hotel ligt op slechts 220 meter van het winkelgebied bij de Louizalaan. Het biedt gratis WiFi en een gezellige bar.
Het hotel ligt op slechts 15 minuten lopen van treinstation Brussel-Zuid en de terminal van de Eurostar. Het Manos Stephanie ligt op 160 meter van tramhalte Stephanie. Het hotel biedt een Smart-autoverhuur.
De kamers van het Manos Stephanie zijn standaard voorzien van een kabeltelevisie en een minibar. Ze hebben tevens airconditioning en een marmeren badkamer met een badjas.
Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt aangeboden in de elegante ontbijtzaal. Het bestaat onder meer uit verse koffie en warme gerechtjes, zoals roerei. U kunt ook dineren in het zusterrestaurant van het hotel, dat op slechts 200 meter afstand ligt en een atriumtuin heeft.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Classic Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Van der Valk Hotel Brussels Airport
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
The Hotel Brussels
Dit elegante hotel ligt in een van de hoogste gebouwen van Brussel en biedt ruime kamers met grote ramen en een panoramisch uitzicht over de stad. U kunt gratis gebruikmaken van het spa- en wellnesscentrum met uitzicht op Brussel. Via de metrohalte Louiza, op 200 meter van de accommodatie, rijden er regelmatig metro's naar het centrum van de stad.
De stijlvolle kamers van The Hotel Brussels zijn voorzien van gratis WiFi. Ze beschikken allemaal over een gratis minibar, een grote flatscreen-tv en een eigen badkamer. Sommige kamers hebben ook een media-hub.
U kunt trainen in de moderne fitnessruimte, die is uitgerust met cardioapparatuur en gewichten, of ontspannen in de sauna. Beiden bevinden zich op 1 van de bovenste verdiepingen en bieden uitzicht op Brussel.
Het restaurant van het hotel serveert Europese gerechten. Er is roomservice beschikbaar, ook voor het ontbijt.
De Louizalaan, bekend om zijn boetieks en winkels, bevindt zich op 300 meter van The Hotel Brussels. Het is 700 meter naar het Magritte Museum en 15 minuten lopen en de Grote Markt met Manneken Pis. De internationale luchthaven van Brussel bevindt zich op 15 minuten van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Superior room | Toon prijzen | |
Twin | ||
Superior Twin Room | ||
Toon meer kamers. |
Stanhope Hotel Brussels by Thon Hotels
Stanhope Hotel Brussels ligt verscholen tussen de Europese wijk en het historische centrum van Brussel. Het biedt een luxe ontsnapping in een rustige buurt met uitstekende toegang tot het openbaar vervoer.
Stanhope Hotel Brussels is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn ook beschikbaar bij de receptie.
Restaurant
Kom en ontdek ons gastronomische Brighton Restaurant of geniet van een drankje in onze Library Bar. Tijdens de zomermaanden kunt u genieten van een heerlijke maaltijd of een glas bubbels in onze rustige binnentuin onder een eeuwenoude magnoliaboom.
Conferentie faciliteiten
Stanhope Hotel Brussels heeft 9 lichtgevende conferentie- en evenementenruimtes voor maximaal 400 deelnemers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Progress Hotel
Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.
In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.
De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.
Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.
Bijzonderheden van het hotel
Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementenKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Superior Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Citadines Sainte Catherine Brussels
Het appartementenhotel Citadines Sainte Catherine Brussels ligt op 50 meter van metrostation Saint Catherine en heeft studio's en appartementen met gratis internet. Met de metro reist u rechtstreeks naar de wijk Schuman.
De pas gerenoveerde accommodaties hebben een gescheiden toilet en een volledig ingerichte kitchenette met een magnetron, een kookplaat en een vaatwasser. Er wordt dagelijks een ontbijt geserveerd in de lichte ontbijtruimte.
Het complex is rustig gelegen aan de rand van het historische centrum. U kunt heerlijk ontspannen in de binnentuin met fontein. Het personeel bij de receptie is 24 uur per dag en 7 dagen per week beschikbaar.
Het Citadines Sainte Catherine Brussels bevindt zich op 10 minuten lopen van de beroemde Grote Markt en op 15 minuten lopen van Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Aqua Hotel Brussels
Located in the trendy Louise/Toison d’Or area, close to the historical centre and the European Institutions, our brand new hotel combines up-to-date comfort and a welcoming atmosphere.
A surprise already awaits you in our entrance: the latest creation of “Studio Arne Quinze”.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Adagio Brussels Centre Monnaie
Deze moderne studio's en appartementen bevinden zich naast het metrostation De Brouckère in het centrum van Brussel. Ze liggen op slechts 450 meter van de Grote Markt. Adagio biedt een 24-uursreceptie, gratis WiFi in de openbare ruimtes en een fitnesscentrum.
Het Adagio Brussels Centre beschikt over accommodatie met een volledig uitgeruste kitchenette. Het is voorzien van een vaatwasser, kookplaat en koffie- en theefaciliteiten. Verder heeft het een slaapbank en een flatscreen-tv met kabelkanalen.
De studio's en appartementen zijn voorzien van gratis vast internet en airconditioning. Ze hebben ook een moderne badkamer met een bad- en douchecombinatie. Gasten kunnen gebruikmaken van een wasruimte met wasmachines en drogers.
Manneken Pis en het centraal station liggen beide op slechts 10 minuten lopen van het Adagio Brussels Centre Monnaie. Het Belgisch Centrum voor het Beeldverhaal is 800 meter verderop.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels Airport
Refurbished ibis Brussels Airport hotel, near Bru Nat Zaventem Airport, Heysel, Nato, and Brussels center. 98 rooms, car park, free WIFI, restaurant, bar, breakfast. Restaurant opens Mon to Thu from 6 to 10.15 pm (closed from 10/7 to 30/8 & from 18/12 to 10/01). Snacks available 24/7. Free shuttle (between hotel & airport) on week days from 4 to 10am and from 6 to 11.30pm
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel NH Collection Brussels Grand Sablon
NH Collection Brussels Grand Sablon, voorheen bekend als NH Hotel du Grand Sablon, ligt aan het mooiste plein van Brussel, beroemd om zijn antiekwinkels en chocolaterieën. Het is slechts een klein stukje lopen naar de luxe boetiekjes aan de Avenue Louise. Het Koninklijk Paleis (het pronkstuk van de stad) en de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten liggen vlak bij het hotel.
in het centrum van Brussel op 200 meter van het Centraal Station het prachtige Parc de Bruxelles ligt op vijf minuten lopenOnze kamers zijn net zo verfijnd en elegant als de antiekwinkels aan het Sablonplein. Veel kamers kijken uit op het plein zelf, en de Superior kamers hebben prachtige hardhouten vloeren.
Onze Superior kamers kijken uit op de Notre-Dame du Sablon gratis WiFi Twee aansluitende kamers, geschikt voor gezinnenOnze nieuwe dineergelegenheid Grand Café Hispania biedt gedurende de hele dag een selectie van gerechten en tapas in een informele setting, terwijl Restaurant Hispania ideaal is voor een exclusieve dineerervaring onder signatuur van gerenommeerde chef Marcos Morán. Ons deskundige Guest Relations team staat altijd voor u klaar om een reservering te maken of om u te vertellen over de verborgen parels van de stad.
Elke ochtend een ontbijtbuffet Een complete dineerervaring bij Grand Café Hispania en Restaurant Hispania fitnessruimte in het hotelKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Pillows City Hotel Brussels
Het Pillows City Hotel Brussels Centre ligt in het centrum van Brussel, op slechts 100 meter van het centraal station van Brussel en de St-Michiels en St-Goedelekathedraal. Het hotel beschikt over privéparkeergelegenheid en gratis WiFi en heeft een bar waar je typisch Belgische drankjes kunt bestellen.
De kamers van het Pillows City Hotel Brussels Centre zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv met satellietzenders, een bureau en extra lange bedden. Sommige kamers hebben een luxe badkamer met een inloopdouche.
Het hotel bevindt zich op slechts iets meer dan 5 minuten wandelen van de Grote Markt en Manneken Pis. Vanaf het metrostation Brussel-Centraal reis je met de metro in 4 minuten naar de Europese instellingen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Luxury Room | Toon prijzen | |
Grand Luxury Room | ||
Suite | ||
Toon meer kamers. |
Sheraton Brussels Airport Hotel & Conference Center
Brussels Airport Hotel is a modern haven for travel in Brussels, Belgium. Find your respite in fully soundproofed rooms and suites with signature amenities, ergonomic workspace, free high-speed Wi-Fi and the luxurious Sheraton Sleep Experience®. Our hotel is pet friendly, we welcome trained pets. Thrill your palate with authentic local options at our distinctive restaurant. Enjoy quick access to the airport terminals and Brussels city centre through the train station at the airport. Host your next meeting or event at our conference hotel. We have parking available, hi-tech meeting spaces and superb catering, let our team help you plan your successful event. Punctuate a full day in Brussels with an exhilarating workout in our modern fitness centre, and enjoy complimentary breakfast, evening bites and exclusive perks in our Sheraton Club Lounge. With an ideal location and one of Belgium's largest hotel conference centres, Sheraton Brussels Airport Hotel is the perfect home base for your visit.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Saint-Géry
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Single Room (12m²) - Internet, service & V... | Toon prijzen | |
Single | ||
Cosy Single Room Queen Bed (13m²) - Internet, s... | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Indigo Brussels City
De verticale tuin op de gevel van Hotel Indigo Brussels City staat in mooi contrast met de vele kantoorgebouwen rond het bruisende Rogierplein. Het is moeilijk te geloven dat dit gebied in het hart van de Belgische hoofdstad ooit als platteland werd beschouwd.
Hotel Indigo brengt hulde aan de nabijgelegen Kruidtuin met 284 boetiekkamers. Florale, tropische en kruidenthema's wisselen mekaar af in het 9 verdiepingen tellende hotel. Het gelijkvloers lijkt één grote binnentuin met tal van rust- en eetmogelijkheden. De gezonde keuken legt de nadruk op organisch en lokaal geteelde ingrediënten.
Twee inspirerende vergaderruimtes overkijken het Rogierplein. Al het nodige comfort - gratis WiFi, notaboeken, projectie - is aanwezig.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Twin | ||
Single Standard Room |